Saç Rengi ve Saç Boyama orta kestane saç rengi ????

emo_girl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2008
19
0
arkadaşlar ben geçen gün koleston naturalsin orta kestane (5/7) saç boyasını aldım ama nasıl bi saç rengi çıkacak bilmiyorum. önceden bu renge saçını boyayan arkadaşlar varsa beni bilgilendirebilir mi? şimdiden teşekkür ederim.:enbuyukkk:

benim saçım açık kestan tatlım ama şuan aldığım boyada mankenin saç rengi hafif kızıl o yüzden birz şaşırdım, çünkü açık kestaneye boyadığımda saçımı kızıl bi renk çıkmamıştı.:uhm:

acık kestane kızıl gıbı degıl bende dıplerıme kullandım kutudakı sac resımelrınde farklı cıkyo bızde koyu kestaneye baktık palettede bıldıgın kızıl gıbı duruyor

evet tatlım açık kestanenin doğal bi rengi var, koyu kestaneyide bi arkadaş kullanmıştı güneşte rengi kzıl oluyodu... bakalım orta kestane nasıl bi renk çıkaracak.:smiley-cool:

bence su ankı sacın cok az koyulasır kutudakılere pek bakmamak lazım katologa baksaydın daha ıyı anlardın

hmm... internetten felan bakıyorum orta kestane saç renklerine ama bulamıyorum o rengi hiç şöyle bi resim olsada baksam çokta merak ettim, hafifde kızıllık iyi olur diye düşünüyorum,çok kararsız kaldım tatlım yaaaa:uhm:

annem boyadı geçen hafta,bildiğiniz koyu kestane oldu saçları :KK70: nasıl oldu anlamadık..ben de aldım bu haftasonu boyayacağım bakalım nasıl olacak..

X