Doğuma Hazırlık Uygun ve kaliteli bebek bezlerini nerden bulabiliriz?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

secilaksoy

güsel prensesini bekliyoo
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2009
58
0
Merhaba arkadaşlar bulunduğunuz ilde ucuza alabileceğimiz bebek bezi satan yerler varmı?
Varsa paylaşın lütfen çünkü 2 yıl boyunca ihtiyacımız olan ve en maliyetli ve kaçınılmaz bir bebek ihtiyacı kendisi:gitme:

kesınlıkle katılıyorum ve bılenler varsa mutlaka yazsın mesela gülsuyunda bır market varmıs primanın sadece dış ambalajı yırtık olanları satıyormus 10lıraya mega boyları bıle kımse yokmu gülsuuyu ve cevresınde oturan acaba?

pendik ekomar market ve fsm markette ikiz paket primalar 10 tlye kadar düşüyor.fsmde her zaman 11,50 ikiz paketler...

ben bimden alıyorum jenny willly marka 11.5 sanırım fiyatı pişik filan yapmıyor gayet kaliteli

eşim bayrampaşadan alacağım diyordu orda toptancıları warmış koliyle gider elır gelirim bittkçe diyor
en kaliteli bez huggies we prima diye biliyorum

bayrampaşada nerde varmış acaba bize de söyler miniz bi de fiyatlar nasıl acaba

gülsuyu hangi semt ben de soruyım bilen varsa

priima uyu oyna turuncu paketler uygun bnece..
bırde kaçak yapmıyor çiş..
ben oglumda hangı markayı kullandıysam çıs kaçır dı nedense.

prima harıç..

Bayrampaşa'da halde uygunmus fiyatlar âm abi koli vermezler anca bı tanıdık bı dost bulcaksijiz sizin adınıza alsın size gelişine versin diye benim Abi'm temizlikci Allah'tan o alacak bana

o zaman bayrampaşanın hiç bi faydası olmaz bize hiç araştırmayalım canım

ramıde fıyatlar nasıl ben prima mıdı mega boyunu 19 aldım orda fıyatlarıda yazarsanız sevınırım

Ben abimle almaya gidince size yazarım ama nerden baksak bı ay sonra falan ben prima 98 ligi 2 numara 23 aldım valla gidip bı paket almak karlı değil soncta yol parasız vericez birde ıslak mendil konusu var ne kullanicaksiniz ben canbebe almıştım yengem cok ıslak oluyo dedi onu alma dedi nivea soft 7 tl satışı abime gelişi 4.5 tl 4.5 veririm dedi ama genede pahalı geldi

ılk 40gun unibaby yenıdogan için ıslak mendılını aldım e bebekten 12lı pakette 37 lıraya fılan aldım boyle 2 paket aldım cunku ılk zamanlar cok mendıl gıdıyor:) sonra huggis almayı dusunuyorum elımde nıvave molfıx ın ıslak mendıllerı var bırde arkadaım kıpanın kendı ıslak mendılını tavsıye ettı 2 pkt aldım bakalım 18 gun sonra dogumum var cogu markalardan var elımde evybaby canbebe hepsını deneyecem bakalım hangısını dahha cok begenırsen yazarım ama unıbabayınkı mendıllerı hem daha buuk hem daha kalın dıger mendıllerden ıkıtane kullanıyorsanız unibabyden bır tane yeter

Ben de doguma kadar marka marka bez ve ıslak mendıl almayı dusunuyorum.Denıycem hepsını prıma zaten ıyı ılk baslarda onu kullanmayı dusunmuyorum nasılsa dakka bası altını degıstırcez cok ıyı olmasına da gerek yok bence.ılerde baslarım prımaya dıye dusunuyorum.su an ıcın molfıx ve huggıes aldım bırer paket

kızlar hepinize şimdiden hayırlı doğumlar..bende hamileyken bez araştırması çok yapmıştım..sizlere tavsiyem ilk 1 ay nerdeyse günde 15 e yakın bez değiştirebiliyorsunuz..bunun için canbebe de kullansanız olur..doğumda yenidoğan bezi almaya özen gösterin çünkü 3 numara bezler göbek bağını rahatsız edebilir.. ilerleyen aylarda size tavsiyem prima yada huggies ten şaşmayın:) emiciliği en güzel olan bezler..şu anda ben gündüzleri 6 kere falan bez değiştirdiğim için evy baby geceleri 1 kere değiştirdiğim içinde prima kullanıyorum..bu arada eğer bez stoğu yapmayı düşünüyorsanız küçük fazla almayın..oğlum 9 kilo ama 4+ olan bezleri çok rahat kullanıyor:) büyükten zarar gelmez:) ilk zamanlar uni baby yeni doğan kullanıyordum.3 lüsü 12 tl civarı.ama daha sonra fresh soft un yeni doğan ıslak pamuklu mendilini kullanmaya başladım..4 lüsü 12 tl civarı..bu ıslak mendil daha ekonomik tavsiye ederim..

benim aklım karıştı primaya da iyi ama bebek çiş kokuyo diyolar internetten birçok yorum okudum çoğunluklu memnun olunan evybaby

benim aklım karıştı primaya da iyi ama bebek çiş kokuyo diyolar internetten birçok yorum okudum çoğunluklu memnun olunan evybaby

canım evy baby de iyi..kokusu süper...ama gece 10 saat uyuyan bir bebek bezini baya doldurduğu zaman çışı taşıyor..baştan aşağı kıyafet değiştirmek zorunda kalıyorsun..bu yüzden ben gündüz ey baby gece prima kullanıyorum..bu arada primanın kokusu o kadarda kötü değil canım merak etme:)

X