Göz Makyajı Sedefli farlarınızın marka ve numaraları

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Larina

CarpediEm Daha NE DİYEM:)
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.467
57
Şu sedefli olduğundan emin olduğunuz farların markalarını ve numaralarını
yazarsanız çok çok mutlu olurum inanın..geçen bir far paleti aldım sedefli gibi geldi evde bir
sürdüm gözüme aman allahım bu kadar matlık olamaz..Hepinizin kullandığı parlak far mutlaka olmuştur..hadiii kıslar bi el atın şu konuyaa
opuyorumnanaktan

kızlar kmse farr kullanmıoomu yaa hadiiii mafoldumben

canım mac da var sedefli far serisi oraya bakabilirsin,hem renk çeşidi çok fazla biliosun yakınlarında varsa hiç düşünme...
cecile ve paste 'in farlarıda çok sedefli medusanın dediği gibi...cecilenin terrakotaları acayip sedefli...pastel biraz daha metalik gibi,gümüş pırıltıları var...zemuszemus

saol minicik peri mac baktım oda biraz tuzlu fiat olarak:kedi:

rica ederim canım :) evet malesef diğer ürünleri normal ama farları uçuk biraz ama cecile ve pastel'e bi göz at istersen onlarında var sedeflileri...inglot'ada bakablirsin canım zemuszemus

golden rose da da sedefli ürünler var terracotta almıstım ben bayagı sedefliydi

bugün flormar aldım kızlar fiyatına göre
süpermiş qerçekden
sizede tavsiye ederim yavrular zemuszemus

bende clarins ten aldım memnunum ışıl ışıl:)fiyatı da uygun yüzde elli indirim vardı en son carrefourdaki mağazasında..

Daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama Cecile'in 7'li farları var, simli ve çok güzel. Özellikle içinde griden maviye geçişi olan farının grileri harika. Bir de toprak renklerini barındıran bir paleti var bende. O da güzel ama grili daha güzel. Pembe mor karışımı olanı da var aynı markanın ama onu kullanmadım.

Son düzenleme:
ben de gaza gelip bol bol simli bi far aldım. booty marka tetracotta.oldukça çok simli çeşidi var.yerli malı. bir de kardeş markasının kaş kalemini almıştım o da güzel her gün kullanıyorum.
resimlerini koyacaktım ama beceremedim. eminim beğenecektiniz. bence sitesine bi bakın.

X