pendik civarında iyi tavsiye edceğiniz dr varmı kadın doğumcu

Nagihan

kızıma kavuştum şükür
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2008
6.045
44
arkadaşlar pendik civarlarında iyi tanıdığınız dr varmı benim dr var ama çok uzak eşimle herzaman gidemem benimde gidebileceğim dr arıyorum
hamileyim tahlileri felan çok olduğu için yakın yer arıyorum

şimdikten tşrlerkaydirigubbakcemile5

Merhaba bende pendıkte oturuyorum gebelık takıplerımı ve doĞumumu pendık hospıtal de yaptım kadın-doĞum bÖlÜmÜ doktorları Çok ıyı tavsıye ederım ulaŞımıda kolay e5 Üzerınde.

pendik de yeni bir hastane açılıyor bu ayın 25 inde.annemlerin karşısında hastane..herşey yeni lüks güzel bir hastane..bölge hastenesi.
doktorlarını bilemem ama fiyatları hakkında bilgi aldım doğum 300 tl.sezaryan 500 tl .muayene 22 tl.sgk çalışanlarına..

merhaba ben pendik şifa hastanesine gidiyorum doktorum ferda hanım onu çok seviyorum oldukça ilgili ve çok samimi dene derim
ben son 6 yıldır her ütrlü hastalıkta o hastaneye gidiyorum çok memnunum

bende 2gün önce gittim tesadüfen ferda hanımı aldık eşimle çok memenun kaldım gerçekten
sigortada dr beni korkuttu aynı gün oraya gittik çok şükür hiç bir sorun yokmuş çok tatlı dilli çok güzel anlatıyor herşeyi memenun kaldık elü-şimle ondan neyapmam gerektiğini anlatıyor

tekrar tşrler canım cavabın için

ben 8 ayımı bitirdim 9 a giriyorum haftaya gidicem doğumumuda ona yaptırıcam memnun kalmana sevindim insanın içini çok rahatlatıyo gerçekten

normal doğumada o dr mu giriyor yoksa sezeryanmı istiyorsun
inşalllah hayırlısıyla doğum yaparsın canım eline kavuştursun allah

arkadaşım sen yolun sonuna gelmişsin bualntı yaşadınmı ve yaşadıysan nasıl geçti akıl varirmisin ölüyorum ben

valla sana bu konuda yardımcı olmayı çok isterdim arkadaşım ama ben hiç mide bulantısı yaşamadım

ya bişey daha sorayım müsadenle

biz oraya gittiğimizde bialet varmış kalbini dinlemek için başka şey içinde 75 milyonmu neymiş o alet sen yaptırdınmı öyle bişey bazı şeyleri çok pahalı yaaaaa biraz ondan şikayetciyim

valla canım ben ssk lı olarak gitmedim oraya normal ücretli gittim normal muayene için 60 lira verdim sadece 5 . ay 4 boyutlu görmek istedim bebeği ona 85 verdim o kadar
sgk lı gidersen daha da ucuz
sgk lı muayene 25 liraydı mesela

şimdi 30 olmuş ssk lılara ben 30 verdim 4boyutluyada ayrımı veriyorsun para allah allah artık bişeyler yapacağız

naagihancım şimdi hangi hastaneye gidiyorsun. bende pendikte oturuyorum doktor ve hastane arıyorum. lütfen banada haber verin. allah sağlıklı bebişler nasip etsin inşallah

canım ben pendik şifaya ferda hanıma gidiyorum çok memnunum şuan 9 . ayımdayım hiç sorun yaşamadım çok ilgili ve çok iyi bir doktor tavsiye ederim

naagihancım şimdi hangi hastaneye gidiyorsun. bende pendikte oturuyorum doktor ve hastane arıyorum. lütfen banada haber verin. allah sağlıklı bebişler nasip etsin inşallah

bende tesadüfen ferda hanımı buldum çok memnunum şuan ilgi gösteriyor yanın da tedirgin olmuyorum anlatımı güzel hızlı konuşuyor ama anlatımı çok iyi tavsiye ederim canım tahlilleride dışardan kabül ediyor eğer sigortan varsa ben kabül etmiyolar diye gitmemiştim baştan getir dışarda yaptır dedi od işime geldi

Arkadaşlar Merhabalar,
Bende Pendik te oturuyorum ve bu civarda yogun hastane araştırmalarım sonucu Pendik Bölge hastanesinde karar kıldık.13. haftamdan bu yana Dr. Mustafa Özbek'egidiyorum. Dr'dan da hastaneden de çok memnunum. Muayene SSK'lı için 35 tl oldu.
Geçen hafta detaylı ultrason için Pendik Hospital'a gittik ama pişman olduk. Hastane çok kötü, sistem namına bişey yok. Hastaneye gitmeden önce kaç kere aradım ne yapmamız lazım gerekli evrak vs. varmı diye. Hiç birşey istemediler. Oraya gidincede istekleri bitmedi. Tekrar kendi dr'muza gidip istek kağıdı falan aldık. Çalışanların tavrı çok kötü. Resmen paranızla rezil oluyosunuz. Eşimi ultrasona almadılar, hatta dr'a bişey soracaktık sekreteri geldiğini gördüğü halde kapıyı yüzüne kapadı. Lütfen oraya giden hastalarda yanlış davranışlara tavırlarını koysunlar çünkü muamele hiç hoş değil. Kendilerine bi düzen vermeleri lazım.
Bişey daha gebeliğim haricinde ben hep devlet hastanesine giderim. Orda bile artık böyle saygısız davranışlar, düzensizlik kalmadı. Herkes sırasını önceden alır ve saatinde orda oluruz. Burda ise kasvetli bi bina çalışanlar hiçbişey bilmiyo ve yanlış yönlendiriyor. Son olarakta SSK lı işlem yapılacakları tek sıraya geçip sıra bekliyosun. Dr larına muayene olmadığım için bi fikrim yok.

X