kızlar kese ne zaman görünür?

mersinli

KIZIM NİSAM
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2008
732
2
ben 5h 1 günlük hamileyim.bugün alttan ultrasona girdim belli belirsiz kese göründü.salı günü tekrar gel dedi.korkma dedi ama ben tedirgin oldum.neden tam görünmedi kızlar.sizinki tam olarak net şekilde ne zaman görünmüştü.bir korku girdi içime offf bu 4 gün nasıl geçeçek ya.kızlar bana yardım lütfen.:Saruboceq:

merak etme tatlım kese için henüz erken.. ama haftaya ufacık bir nokta
halinde qörünür artık.. benim bebeğimin kesesi 5. haftamda qörülmüştü..
ama sen bu durumu kafana takıp stres yapma tmm mı
her insanın vücut yapısı bir olmaya bilir.. qeç döllenme olmuş olabilir ve bu yüzden kese daha qeç qörülebilir..

benimkide bugün nokta şeklinde görüldü canım.ne bilim millet 4.haftasında bile görüyormuş o yüzden çok üzüldüm.normalmi diye size sormadan yatamazdım.

yok canım benim meraklanma.. bende ilk qittiğimde 3 haftalıktı hiç kese qörülmedi
sadece dr rahim duvarın kalınlaşmış ama qebelik olmaya bilirde demişti..
kan tahlili yaptık ve qebe olduğum orda 3 haftalık olarak saptandı. yani kese için çok erkendi..
sonra 5. haftamda qittiğimde kese ufacık bir nokta kadar qörüldü..
meraklanma daha kesede bu kadar stres yaparsan bebeği qörmek için neler yaparsın
Allah bilir =)

kıymetli gebeliklrde bu kadar stres oluyoruz ya.normal yolla kalsaydık yeni haberimiz olacaktı hamileliğimizden ve bu kadar telaş yapmayacaktık.

benimkide bugün nokta şeklinde görüldü canım.ne bilim millet 4.haftasında bile görüyormuş o yüzden çok üzüldüm.normalmi diye size sormadan yatamazdım.

stres yapma benimdee 5 haftamda nokta kadar gorunmustuuu bidha gittiginde tam net gozukurr

X