2010 Mart Bebeklerinin Odası...

simenay

Binlerce Şükür Rabbime...
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2008
4.668
4
Baktım kimsenin bu konuyu açmaya niyeti yok, ben yapayım dedim, ilk olarak ben kızımın odasını koyayım,sonra sıra sizlerde... hadi buyrun hanımlar...

Kızımın dolabı

Odamızdaki diğer yatak

Beşik ve Şifonyerimiz

Duvar Rafımız

Şifonyerimiz

Beşiğimiz

Uyku Setimiz

Evet şimdilik bu kadar, ileride dolabın ve şifonyerin içine kıyafetlerini yerleştirdikçe resimleri de güncellerim..

Bunların dışında halımız, perdemiz ve avizemiz eksik, onlarda tamam olunca yeniden eklerim..

iyi yapmışsın hayatım çok çok güzel olmuşşşşşş
bizimkiler tam bitmedide o yüsden eklemedim.oyy bi doğsalarda beşiklerde resimlerini görsek...
çok güzel olmuş çok beğendim....

ıklim prensesin odası bahar gibi ne güzel...
Huzurla,sağlıkla gelsin odasına inşallah...

Simenay cım çok güzel olmuşşş..odasında sağlıkla büyüsün kızın inşallahh

Çok güzel. Huzurla,sağlıkla büyüsün inş. Bende bugün yarın eklerim odamızı

Canım herşey çok güzel görünüyor.. ıyi günlerde kullansın bebeğin herşeyini..
Bizim bebek odamız da inşallah bugün gelecek.. Ben de en yakın zamanda koyarım artık..

harika olmuş odası kuzucuğun güle güle büyüsün inşallahh içinde

Hepinize teşekkür ediyorum kızlar, en kısa zamanda sizlerde koyun, bende sizin odaları görmek istiyorum :))

simenay cok guzel olmus kizinin odasi. Gule gule buyusun icinde ......

simenay çok şeker olmuş gerçekten cıvıl cılvı,sağlık ile elsin bebeğin inşalllah

gülee gülee kullanınn inşallahh merak ettım takımı kaca aldınız bunun beyazı kulupları renklı çiçeklıydı 2100 dediler bıze
biz erkege uymaz dıye almadık hemde pahalı geldı

gülee gülee kullanınn inşallahh merak ettım takımı kaca aldınız bunun beyazı kulupları renklı çiçeklıydı 2100 dediler bıze
biz erkege uymaz dıye almadık hemde pahalı geldı

Teşekkür ederim Gülencim, bu takımı biz 800 TL ye aldık, babyhope marka modüler mobilya, çok hesaplıya geldi gerçekten, beşik büyümüyor ama büyüyen beşik alsaydım ona da en fazla 1000 TL verecektik yani, kulpları değişebiliyor ayrıca, bende gördüm beyazını, oda çok şık evet..
Sende eklesene Ege nin odasını buraya.. Sizin odada çok şeker olmuş, güle güle kullansın minik Ege..

iyi yapmışsın hayatım çok çok güzel olmuşşşşşş
bizimkiler tam bitmedide o yüsden eklemedim.oyy bi doğsalarda beşiklerde resimlerini görsek...
çok güzel olmuş çok beğendim....

İklim prensesin odası bahar gibi ne güzel...
Huzurla,sağlıkla gelsin odasına inşallah...

Simenay cım çok güzel olmuşşş..odasında sağlıkla büyüsün kızın inşallahh

Çok güzel. Huzurla,sağlıkla büyüsün inş. Bende bugün yarın eklerim odamızı

Canım herşey çok güzel görünüyor.. İyi günlerde kullansın bebeğin herşeyini..
Bizim bebek odamız da inşallah bugün gelecek.. Ben de en yakın zamanda koyarım artık..

harika olmuş odası kuzucuğun güle güle büyüsün inşallahh içinde

simenay cok guzel olmus kizinin odasi. Gule gule buyusun icinde ......

simenay çok şeker olmuş gerçekten cıvıl cılvı,sağlık ile elsin bebeğin inşalllah

canım güle güle kullanın çok güzel olmuş....

Teşekkürler hanımlar, daha iyileri sizin miniklerin olsun inşallah..

Simenay cım herseyını yerlestırmısın cok gusel odanız bebişin güle güle eskıtsın
bende kararsızım acaba tozlanırmı dıyorum

güle güle kullansın çok güzel olmuş....................

Maşallah çok güzel canım İyiGünlerde Kullansın inşallah....

Simenay cım herseyını yerlestırmısın cok gusel odanız bebişin güle güle eskıtsın
bende kararsızım acaba tozlanırmı dıyorum

Teşekkür ederiz kızlar..
Bir Nokta, canım bende toz olur diye bekleyip duruyordum, sonra aman olursa olsun, bir daha yıkarım dedim ve yerleştirdim, odaya girip girip bakıyorum, hayaller kuruyorum, çok hoşuma gidiyor valla, bebeğimden ve benden kıymetli değil nede olsa, kirlensin toz olsun, hepsinin çaresi var, yeter ki sağlıkla gelsin bebişler, daha önemlisi yok..

X