5 yas grubu anneleri ...

selam kızlar ..bizmde bu sene anaokulu derdimiz var ben çalışmıyorum ama kendime sorun ediyorum çocuğum nasıl durur başına bişeymi gelir kavga mı eder döverlermi hwp içimde bi eziklik var sizlerdede varmı korku[/QUOTE

canım dert etme, ben de geçen yıl beş yaş grubuna gönderdiğimde aynı şeyleri düşündüm... öyle güzel ilişki kuruyorlar arada sorun da çıkıyor ama onlar da önemli değil... bu yıl okulunun açılmasını dört gözle bekliyor

sağol canım içime su serptin..geçen sene kreşe verdim bende oda anaokulu gibiydi..anlaşmazlık illaki olur herkes kendi dediği olsun istiyo..kıskançlık olabiliyo

merhabalar 19 haziran 2005 doğumlu kızım var çok bilmiş çok konuşkan kızımı anasınıfına yazdırdım ilk önceleri çok heveslendi ama şimdi biraz kıvırıyor aslında gitmeyede bilirim falan diyor :) aslında bende yazdırmaya çok taraftar degildim babasının zoruyla oldu biraz ne biliyim sanki daha küçükmüş gibi geliyor sonra bu sistem sanki çoçukları erkenden okula bağlayıp sosyal hayatlarından koparma erkenden hayata başlamak adına yapılmış gibi geliyor aslında bilmiyorum artık gidecek yazdırdım hani becerirde ama yinede muallaktayım siz ne düşünüyorsunuz

merhabalar 19 haziran 2005 doğumlu kızım var çok bilmiş çok konuşkan kızımı anasınıfına yazdırdım ilk önceleri çok heveslendi ama şimdi biraz kıvırıyor aslında gitmeyede bilirim falan diyor :) aslında bende yazdırmaya çok taraftar degildim babasının zoruyla oldu biraz ne biliyim sanki daha küçükmüş gibi geliyor sonra bu sistem sanki çoçukları erkenden okula bağlayıp sosyal hayatlarından koparma erkenden hayata başlamak adına yapılmış gibi geliyor aslında bilmiyorum artık gidecek yazdırdım hani becerirde ama yinede muallaktayım siz ne düşünüyorsunuz

Aramiza hosgeldin
Allah bagislasin yavrunu
bence yanlis dusunuyorsun arkadasim
bu sene 2005 dogumlular icin anaokulu sart (mecburi)
ilkokula alismasi acisindan son derece onemli
Benim oglum 3,5 yasinda basladi anasinifina
hicbir sekilde dezavantajini gormedim bilakis her bakimdan faydali oldu
anne babalar cabuk pes ediyor bence
anasinifinda cocuklar eglenerek oyunlar oynayarak birsey ogreniyorlar hem okuma yazma ogrenmiyolar ki
7 cok gec kesinlikle a.s

X