Saç Rengi ve Saç Boyama saçım bakır, küllü kumral ve küllü sarıyı bire bir karıştırıp boyasam?

benimde saçım bakırdı hatta son hali tam turuncu olmustu palette 8.0 yaptım cok dogal bı acık kumral oldu kesınlıkle tavsıye ederım

berna hngi markanın boyasını kullandın acaba

palette 8.0 kumral kullanmış canım

kızlar bakır-turunculuk bende de vardı. açık küllü kumral denedim kapamadı. küllü kumral aldım o kapattı turunculuk bakırlık kalmadı lorealle boyadığım için mi bilemiyorum ama yeşilleşme de olmadı. yıkadıkça rengi de açıldı hafif bi bakırlık çıktı şimdi tekrar boyucam küllü kumrala ama yine normal küllü kumral mı yoksa açık mı yapsam karar veremedim. sanırım bu aşamadan sonra açık küllü kumral tutar. sizde bi böyle başlayın. açık küllü kumralı denersem eğer yine yazarım

yaa kızlar benimde saçım bakırdı ve bende açık kumral istiyordum. kuaförlere boyattım kaç kere bakırlığı örtemediler. kaç kuaföre gittim neler yaptılar.
kendimde denedim. kumrala boyadım küllü kumrala boyadım yine yok yine yok.
saçlarım mahvoldu sonunda kısacık kestirdim ve koyu kumrala boyadım.
siz nasıl bir kere boyamayla kapatıyorsunuz

benimde saçlarım bakırdı üstelik iki aydır boyamadığım akmış bi bakır zaten açtırmıştım doğal saçımı daha ikinci boyamamdı. kuaför saçlarımı koyu küllü kumrala boyadı daha da koyu tutar dedi ve çok koyu oldu ya :S

X