Doğuma Hazırlık Doğum Fotoğrafçısı

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
bence doguma grmeden ebelerle anlaşmak lazım ben şimdide yerini yaptım iyigeçinmeye çalışıyorum zaten dogum bi o kadar para gerçi yapılabilcek durum varsa çok iyi olur kimseye nie çekmedin demek gerekmez

Sunshine Photography tavsiye edilmez !!!!!!!!!

Son düzenleme:
Bende , konyadaki hamile anneler için tavsiyede bulunmak istiyorum. Damla isminde bir arkadaş var, doğum fotografçısı, zaferde kokossh adında bir mağaza var bebek şekeri hastane odası falan süslüyoo, ordan temin edebilirsiniz, çok cici bir kız, ayrıca çok profesyonel kareler çekiyor, hemde uygun fiyatları, diğerlerine göre, konyadaki hamile anneler haberiniz olsun , konyadada var yanii, özsüt pastanesi yanından girince arka 2.sokakta kokossh adındaki mağaza bu hizmeti sağlıyoo, hatta hastane odası süsleme falanda var

İyi de herkes oraya bak bu web sitesine falan bak diyor ama kimse fiyatlardan haber vermiyor!!! Açıkçası 400-500tl ye de doğum fotoğrafçısı tutulmaz ki!!!Bu işi şöyle 100-150ye yapacak birileri yok mu?

İyi de herkes oraya bak bu web sitesine falan bak diyor ama kimse fiyatlardan haber vermiyor!!! Açıkçası 400-500tl ye de doğum fotoğrafçısı tutulmaz ki!!!Bu işi şöyle 100-150ye yapacak birileri yok mu?

Sende biraz abartmışsın.kusura bakma .şipşak fotoğraf değilki bu... sanatsal bakıyorlar olaya ve anlayanlarda öyle...eğer herkes çektiriyor benimde olsun derdindeysen sana kolay gelsin.saçma fotoğraflara bakarsın.tabii anlar mısın bilemem ?
Herşeyin ucuzunu düşünüyorsunuz kızıyorum vallahi , kusura bakma

Arkadaşlar , bakın ben doğum yapan bir insanım . Daha doğurmadınız farkında olmayabilirsiniz ama doğum olduğu gün sinirler altüst oluyor ağlamalar zırlamalar herşey var. yanımdaki bir fotoğrafçı olacaksa benim ne yaşadığımı anlamalıydı.gerektiğinde elimi tutmalı insan olmalı.korkacağım yerde bana farkettirmemek için kafamı dağıtmalı. Açıkçası ben çok şanslıydım.Benim fotoğrafçım inanılmazdı.Biz ortak çok önemli bir anı paylaştık.Çok zor ve güzel birşey.Şahver'i arkadaşımın evlilik çekiminde tanımıştım.Çok sevmiştim.Doğumumda yanımda oldu.Doğuma eşim girememişti ama şahver beni yalnız bırakmadı.Elimi tuttu terimi sildi ve muhteşem muhteşem fotoğraflar çekti.o kadar güzellerki evimin hol duvarında ikizlerimin odasına doğru giden duvara küçük küçük çerçevelerle astım. Parasına gelince , biliyorum stresli bir dönem zannediliyorki bebek gelince elinde avucunda ne varsa yiyecek . denemiş biri olarak hele ki ikiz bebekleri olan biri olarak.çocuğun parasal masrafıvar ama korktuğunuz gibi değil.hamilelikte her ay 1-2 paket bez kenara atmak son dakikada gelecek ağır yükten kurtarır sizi. bebek odası yapmayın kesinlikle yapmayın bebek dediğin çok uzun süre anneyi istiyor odanıza ikea dan beşik alın yeter.ama doğumu bir veya iki kez yaşayacaksınız ve tüm cefayı biz çekiyoruz bu kadarda lüksümüz olsun diyorum ben ... çalışma aralığı 550 den başlıyor .ama söylüyorum size değerdi.Şahver Koçulu ... ona buradan tekrar teşekkürlerimi iletiyorum.
Not :KK70:ostluğumuz hala sürmekte ... ikizlerimin stüdyo çekimlerini de yaptırdık sonradan aile olarak süper fotoğraflarımız oldu... Düğün,Hamile,Doğum,Bebek fotoğrafçısı

Son düzenleme:
Sende biraz abartmışsın.kusura bakma .şipşak fotoğraf değilki bu... sanatsal bakıyorlar olaya ve anlayanlarda öyle...eğer herkes çektiriyor benimde olsun derdindeysen sana kolay gelsin.saçma fotoğraflara bakarsın.tabii anlar mısın bilemem ?
Herşeyin ucuzunu düşünüyorsunuz kızıyorum vallahi , kusura bakma

"tabi anlar mısın bilemem" de ne demek? Siz kendinizi ne zannediyorsunuz? Siz bayılın 500 tl yi sanatsal çalışmalara bakın, o müthiş beyninizle anlayın içiniz rahatlasın!!! Sanatsal çalışmaymış!! Siz malzemeyi ve olayın maliyetini bilseniz böyle konuşmazdınız...Neyse herkesin bütçesi farklıdır, siz eniyisi 1500tl ödeyin jinevizyon yaptırın, sanatın dibine vurmuş olursunuz, tabi bilmem anlar mısınız????????

Arkadaşlar , bakın ben doğum yapan bir insanım . Daha doğurmadınız farkında olmayabilirsiniz ama doğum olduğu gün sinirler altüst oluyor ağlamalar zırlamalar herşey var. yanımdaki bir fotoğrafçı olacaksa benim ne yaşadığımı anlamalıydı.gerektiğinde elimi tutmalı insan olmalı.korkacağım yerde bana farkettirmemek için kafamı dağıtmalı. Açıkçası ben çok şanslıydım.Benim fotoğrafçım inanılmazdı.Biz ortak çok önemli bir anı paylaştık.Çok zor ve güzel birşey.Şahver'i arkadaşımın evlilik çekiminde tanımıştım.Çok sevmiştim.Doğumumda yanımda oldu.Doğuma eşim girememişti ama şahver beni yalnız bırakmadı.Elimi tuttu terimi sildi ve muhteşem muhteşem fotoğraflar çekti.o kadar güzellerki evimin hol duvarında ikizlerimin odasına doğru giden duvara küçük küçük çerçevelerle astım. Parasına gelince , biliyorum stresli bir dönem zannediliyorki bebek gelince elinde avucunda ne varsa yiyecek . denemiş biri olarak hele ki ikiz bebekleri olan biri olarak.çocuğun parasal masrafıvar ama korktuğunuz gibi değil.hamilelikte her ay 1-2 paket bez kenara atmak son dakikada gelecek ağır yükten kurtarır sizi. bebek odası yapmayın kesinlikle yapmayın bebek dediğin çok uzun süre anneyi istiyor odanıza ikea dan beşik alın yeter.ama doğumu bir veya iki kez yaşayacaksınız ve tüm cefayı biz çekiyoruz bu kadarda lüksümüz olsun diyorum ben ... çalışma aralığı 550 den başlıyor .ama söylüyorum size değerdi.Şahver Koçulu ... ona buradan tekrar teşekkürlerimi iletiyorum.
Not :KK70:ostluğumuz hala sürmekte ... ikizlerimin stüdyo çekimlerini de yaptırdık sonradan aile olarak süper fotoğraflarımız oldu...

Eeee bu kadar elimi tutup terimi silecekse ben de 550 tl veririm...Sanatın bu boyutu da var demek ki...

dokuz eylül güzel sanatlar fotoğraf bölümünde okuyorum. doğum üzerine portfolyo yapmam lazım. ücretsiz zevkle doğumlarınızı fotoğraflarım. izmirde olanlar lütfen yardım ediiin çevremde hiç hamile yok :)

bende jasmin hanımla anlaştım...

süper tatlı bir bayan =)))

kesinlkle tavsiye derim...

çektiği resimleri birde yerinde görmenizi isterim...

=))

dokuz eylül güzel sanatlar fotoğraf bölümünde okuyorum. doğum üzerine portfolyo yapmam lazım. ücretsiz zevkle doğumlarınızı fotoğraflarım. izmirde olanlar lütfen yardım ediiin çevremde hiç hamile yok :)

canım ben aralık sonu ocak başında doğum yapıcam sana uyarmı bilmem ama benimkileri çekersen çok güzel olur izmir karşıyakada yaşıyorum.

Merhaba,

2 doğum yaptım bırakın doğum fotografını doğru düzgün hamilelik resmim bile yok :KK43: şuanda bol bol çocuklarımın resimlerini çekiyorum :) çok sevdiğim bir arkadaşım fotoğraf işine merak saldı ve geçekten çok güzel resimler çekiyor. bir arkadaşımızın doğumuna girdi ve iyi iş çıkardı.
şu anda kendine portfoy oluşturmak için uygun fiyata çekim yapabilecek birilerini arıyor. İstanbulda iseniz size yardımcı olabiir sanıyorum.web sitesi hazırlık aşamasında ama facebookta paylaştığı resimleri var. dilerseniz paylaşabilirim

sırf bir albüm için 3. yü doğurmak aklımdan geçmiyor değil:) Bence de fotograf başlı başına bir sanat dalı ama her annenin de bir doğum albumü hakettiğini düşünüyorum.

sevgiler.

Herkes kendine göre haklı ama adı SANAT olarak geçen bir mecraya gelince neden herkes 300- 400 tl yi gözünde büyütüyor.. Uyduruk kaydırık bebeklerle ilgili bir sürü angarya şeylere tonlarca para dökerken, en kalıcı şeyler olan fotoğraflara gelince neden insanların gözünde büyüyor 400 tl .... Eminim farklı düşünenler de olacak. 100 tl sizin için nedir acaba merak ettim? 100tl ye 6 bin tl lik fotoğraf makinesi kullanan insanın hakkını düşünün ve verdiği emeği düşünün? Bir de üstüne albüm veriliyor. Onların piyasa fiyaltarından haberiniz var mı? Adı duyulmuş fotoğrafçılara gidip 1000 tl veren insanlar da var ayrıca(Doğum için).. Onlar için de söyleyecek birçok şeyim var... 100 tl lik fotoğrafçı için bütçe ayırana da... Maddi durumu olmayan kişilere lafım yok. Ama uygun fiyatlara düğün- doğum vs. alnının akıyla ve tüm emeğiyle sanatlarını icra eden insanlara laf söylemeye de kimsenin hakkı yok...Lütfen iyice araştırmadan insanların emeklerine haksızlık etmeyin...

Mutluluklar herkese...

İstanbuldan Ankaraya gelmis biri olarak sunu soyleyebilirim ki alternatif ist a gore cok cok az oldugundan cok aradim dogumumdan once spnunda da buldum :) photo-muz fotografcilik cekri dogum fotograflarimizi ve suan albumumuzu resimleri goren herkesss bayiliyor. Sehir disina da gidiyorlar bildigim kadariyla..

Merhabalar,

Ben de Ankara'da doğum fotoğrafçılığı yapıyorum. Yaşadığım deneyimleri [.........ri[/url] da paylaşıyorum. Göz atmak isterseniz beklerim :)

Merhaba,

2 doğum yaptım bırakın doğum fotografını doğru düzgün hamilelik resmim bile yok :KK43: şuanda bol bol çocuklarımın resimlerini çekiyorum :) çok sevdiğim bir arkadaşım fotoğraf işine merak saldı ve geçekten çok güzel resimler çekiyor. bir arkadaşımızın doğumuna girdi ve iyi iş çıkardı.
şu anda kendine portfoy oluşturmak için uygun fiyata çekim yapabilecek birilerini arıyor. İstanbulda iseniz size yardımcı olabiir sanıyorum.web sitesi hazırlık aşamasında ama facebookta paylaştığı resimleri var. dilerseniz paylaşabilirim

sırf bir albüm için 3. yü doğurmak aklımdan geçmiyor değil:) Bence de fotograf başlı başına bir sanat dalı ama her annenin de bir doğum albumü hakettiğini düşünüyorum.

sevgiler.

Canım ben dusunebilirim aslında nerden ulasabılırım?

X