Doğuma Hazırlık Doğum Fotoğrafçısı

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Merhaba anne adayları. Ben İzmir'de doğum fotoğrafçılığı yapıyorum. Şu sıralar hem tanıtım, hem de portfolyomu geliştirmek amacıyla, bana kadınlar kulübünden ulaşan ilk 5 kişinin doğumunu ücretsiz çekeceğim. Tek şartım, fotoğrafları web sitemde yayınlamama izin vermeniz. İlgilenen anne adayları bana özel mesaj yoluyla ulaşırsa sevinirim.

Merhaba anne adayları. Ben İzmir'de doğum fotoğrafçılığı yapıyorum. Şu sıralar hem tanıtım, hem de portfolyomu geliştirmek amacıyla, bana kadınlar kulübünden ulaşan ilk 5 kişinin doğumunu ücretsiz çekeceğim. Tek şartım, fotoğrafları web sitemde yayınlamama izin vermeniz. İlgilenen anne adayları bana özel mesaj yoluyla ulaşırsa sevinirim.

arkadaşım sana mesaj gönderemiyoruz :KK43:

Merhaba benimde Mart ayinda doğumum var ve fot çektirmeyi düşünüyorum bir siteniz varmi çekmiş olduğunuz resimleri görebileceğimiz.

TAvsiye uzerine ozlem sumer ile anlastim, eskiden sengul palli ile calosiyormis
Carsamba dogumum var, umarim memnun kalorim

TAvsiye uzerine ozlem sumer ile anlastim, eskiden sengul palli ile calosiyormis
Carsamba dogumum var, umarim memnun kalorim

canım bebeğin dpğmuşdur sanırım hayırlısıyla büyütürsün inş yavrunu :KK16: özlem sümerle anlaşmışsın memnun kaldın mı dönüş yaparsan sevinirim :KK34:

düğün fotograflarımı nilay yücenur çekmişti çok çok memnun kaldık gören herkes bayılıyor fotolara doğum için de gözüm kapalı onu seçerim çok güzel doğum fotoları da var internet sitesinde incelemenizi öneririm

Doğum fotolarını inceledim de sanki bu fotolar için profesyonel olmak gerekmezmiş gibi. Fotolar birbirinin ayn,ı bir yakınımız da çekebilirmiş gibi yoksa yanılıyor muyum?

hastane ortamının ışık şartları çok kötü olduğundan sıradan birinin aynı kareleri elde edebilmesi mümkün değil. fotoğraf çekimi düşünüyor da gereksiz görüyorsanız yakınlarınızın çektiklerini gördükten sonra büyük hayal kırıklığına uğrarsınız şimdiden söyliyim. çünkü doğumda ortalama bir fotoğraf makinası bile fotoğrafçıları kurtarmıyor, en iyi objektiflere sahip olmak gerekiyor.

Merhaba,

Doğumuma yaklasık 15 gün var. Kısmetse normal düşünüyorum. Doğum fotoğrafcısı da ayarlamak istiyorum. Normal doğumda nasıl oluyor bilmiyorum. Memnun kalmış arkadaşların acil tavsiyesini bekliyorum..
Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler..

eşimle çok tartıştığımız ama sonrasında iyi ki doğum ve yeni doğan fotoğrafları çektirmişim dediğim için çok mutluyum..En yakın arkadaşımın tavsiyesi iel kendisi de anne olan TUğba Tünay ı tercih ettik..şimdi en iyi arkadaşım oldu..bir insan bu kadar sıcak kanlı ve özverili olur

arkadaşlar fiyatlar için buradan bilgi alabilirsiniz. Herkese bütçesine göre uygun fiyatlar veriliyor. Aynı zamanda fotoğrafçı sorularınız varsa cevaplıyor. Umarım yararı olur sizin için ...

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Ankarada hamilelik,doğum ve konsept yenidoğan ve bebek çekimleri için size yardımcı olabilirim fotoğrafçı ve tasarımcıyım resimlerimi face ... sayfamdan inceleyebilirsiniz.. (web sitem yenilendiği için face sayfam günceldir )uygun fiyat ve kaliteyi beraber bulabileceğiniz renkli çekimler yapabiliriz . O'nun ilk ve en özel hikayesini birlikte yazalım,Anı Saklayın..

....

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Ankarada hamilelik,doğum ve konsept yenidoğan ve bebek çekimleri için size yardımcı olabilirim fotoğrafçı ve tasarımcıyım resimlerimi face ... sayfamdan inceleyebilirsiniz.. (web sitem yenilendiği için face sayfam günceldir )uygun fiyat ve kaliteyi beraber bulabileceğiniz renkli çekimler yapabiliriz . O'nun ilk ve en özel hikayesini birlikte yazalım,Anı Saklayın..

....

canım şubat 2015.te allah nasip ederse Ankara Güven Hastanesinde doğumum olacak.. özel.den face bilgilerini paylaşırsan hem portfolyona bakayım hem de ayrıntılı görüşelim isterim..

Merhaba,
Istanbul'da portfolyo hazırlamak için ücretsiz doğum fotoğrafı çekecek fotoğrafçı arıyorum.
Özelden mesaj atın lütfen

X