adetime 4 gün var test yapsam çıkarmı?

merhaba kızlar benimde adetime şuan dört gün var ve göğüs uçlarım dokunuca acıyo bu belirti klomen sonucu olabilir mi lütfennn cevappp :KK49:

benimde adetime 5 gün var kızlr.. test yaptım negatif çıktı.. işin açıkçası eper hamile olsaydım silik falan bişey çıkardı die tahmin ediyorum.. kendimi kandırmama gerek yok :KK43:( HAMİLE DEĞİLİM.. adetimde tam zamanında gelecek bence.. adete 5 gün 4 gün varken yapılan testte silik dahi bişey çıkardı

hayır canım oyle bır durumda kesın cıkar dıye bırsey yok,kesın sonuc ıcın adet gununu beklemen veya gecırmen lazım..herkesınkı okadar cabuk bellı olmuyor..
hormon bellı bır sevıyeye gelmelı kı ıdrarda cıksın..bu da adetın 3.gunu de olabılır 13.gunu de..hatta bır ornek vereyım;;
burada bır topıkte okudum ıkız oldugu halde ıdrarda 15.gun cıkmış gebelık,ogune kadar yaptıgı testlerde negatıf cıkıyor dusun yani ..!!!!
kişiden kişiye değişen bir durum tatlım..genellemek yanlış olur..BENCE bekleyın..!!

slm canım senın ıcın belkı erken olabılır ama benım adetten 4 gun once cıkmıstı..hıssetmıstım...eger ıcınde ole bır hıs varsa ve de cıkmadıgı takdırde uzulmem dıyorsan yap ...bır sey kaybetmezsın
Canım benimde içinde öyle bi his var ama hayal kırıklığı yaşamaktan korkuyorum 5 gün var benim senin idrar da mi cikmisti

Kizlar merhaba. Adetime 5 gun vardi ve test yaptim aninda 2 cizgi cikti bugun kan verdim yarin sabah alicam sonucu ... dua edin benim icin :KK68:

meraba kizlar yeni uye oldum benimde daha 1 hafta var ama cok merak ediyorum cok sabirsiz bi insanim napicam bilmiyorum :KK64:
İki hafta sonra regl olmazsan kaset tipi testlerden yap. Stres yapıp adeti geciktirme, varsa hamileliği riske atma. Erken testlere ya da kan testine falan bulaşma hiç. İdrar testinde net çıkarsa kanda yükselmiştir zaten, erken öğrenmenin faydası yok zararı var. Hayırlısını dile, sabırlı ol. Allah gönlüne göre versin inş.

İki hafta sonra regl olmazsan kaset tipi testlerden yap. Stres yapıp adeti geciktirme, varsa hamileliği riske atma. Erken testlere ya da kan testine falan bulaşma hiç. İdrar testinde net çıkarsa kanda yükselmiştir zaten, erken öğrenmenin faydası yok zararı var. Hayırlısını dile, sabırlı ol. Allah gönlüne göre versin inş.
cevabin icin tesekur ederim adet gunumu bekliycem artik bakalim hayirlisi olur ins hepimiz icin

Tüm sayfaları baştan sona okudum, söylenilen tüm belirtileri yaşıyorum, adet günü 24mayısta olucam normalde, 8gün var daha ama bu belirtiler çok fena, Tam yumurtlama günümde birliktelik oldu nasip olursa 3.cü çocuğum olacak bu, yaşım 31olucak bikaç gün sonra,doğum günü hediyem mucizem bu olur inşallah:) 9ve10yaşında 2çocuğum var ve benden çok onlar istiyolar, bu ay deneyelim dedik denedik bakalım, bu belirtiler sonucu gebelik çıkarsa çok erken hissetmiş olucam, çünkü yumurtlamamdan 2gün sonra başladı belirtilerim hala devam ediyor:) inşallah vardır, bugün test aldım iki tane merakımdan çatliycam, yarın sabah yapıcam erken diye çıkmazsa ve adetim geçerse 2ciyide ozaman yaparım diye aldım:) sabahı iple çekiyorum, rabb'im herkezin hakkında hayırlısını versin inşallah:)

Arkadaslar Merhaba! Yardimci olabilirmisiniz acaba? Sat 27.04 Nisan genelde 4 gun surer 5 gun artik gelmez.Mayisin 9 11 12 13 14 15 16 yumurtlama donemimde esimle birlikte olduk cocuk sahibi olmak istiyoruz Allahin izniyle. Sorum bu, dunden beri yani adetime 10 gun kala kahverengi lekelenmem var ve cok s1k idrara cikiyorum.Acaba hamile olabilirmiyim bu kadar erken dollenme olup kahverengi yerlesme kanamasi olabilirmi?

Arkadaslar Merhaba! Yardimci olabilirmisiniz acaba? Sat 27.04 Nisan genelde 4 gun surer 5 gun artik gelmez.Mayisin 9 11 12 13 14 15 16 yumurtlama donemimde esimle birlikte olduk cocuk sahibi olmak istiyoruz Allahin izniyle. Sorum bu, dunden beri yani adetime 10 gun kala kahverengi lekelenmem var ve cok s1k idrara cikiyorum.Acaba hamile olabilirmiyim bu kadar erken dollenme olup kahverengi yerlesme kanamasi olabilirmi?
Çok sık ilişki yaşamışsınız cnm, makbul olan en az gün aşırı, hergün olunca erkekteki sperm kalitesi ve sayısı az oluyor ihtimal azalıyor böyle olunca,bizde bu ay deneyelim dedik (sat26nisan)ve benimde yumurtlamamın en cafcaflı gününde yani 10mayısta denedik öncesinde 5gün ilişki olmamıştı,ben yumurtlama gününe kadar boş gün geçsin diye yapmadım çünkü:)eşime dedim nekadar boş geçerse günler yumurtlama gününde okadar etkili olur spermler çok olur(bunu 10yıl önce 1yıl aralıklı 2hamileliğimdede çok araştırmalarım sonucu öğrenmiştim çünkü)
Neyse 10 mayısta yaptık ,,3gün sonra ben belirtileri hissetmeye başladım hala devam ediyor,ama belki yumurtlamam devam ediyordur diye 3gün ara verip geçen gün yine yapmıştık, ilişki sırasında batma oldu(bunu ilk gebeliğimdede yaşamıştım)inşallah bebişim tutunmuştur 3.cüyü çok istiyoruz, en çokta çocuklarım istiyor bi bebiş olmasını:)
Beklenen adet tarihim 24mayıs 6gün var,ve ben stres yapıp kafayı takmıycam dedikçe her belirtimde kafamdan atamıyorum resmen kendimi hamile hissediyorum, zaten bu 10yıl sonrası ilk bebek denememdi isteyerek, ve olmazsa bidaha denemeyi düşünmüyorum :) nasip artık, hakkında hayırlısı olsun seninde :)

Bu arada tutunma kanaması gebelik oluştuktan bihafta sonra falan görülebiliyormuş lekelenme olarak kalır umarım,, ben ara kanama hayatımda bikere yaşadım geçen seneydi sanırım ama gebelikten değildi, normalde bazı kadınlar sık yaşıyormuş bunu:)
Yerleşme kanaması adet tarihinde oluyor yada bikaçgün sonrası

Çok sık ilişki yaşamışsınız cnm, makbul olan en az gün aşırı, hergün olunca erkekteki sperm kalitesi ve sayısı az oluyor ihtimal azalıyor böyle olunca,bizde bu ay deneyelim dedik (sat26nisan)ve benimde yumurtlamamın en cafcaflı gününde yani 10mayısta denedik öncesinde 5gün ilişki olmadı, eşime dedim nekadar boş geçerse günler yumurtlama gününde okadar etkili olur spermler çok olur(bunu 10yıl önce 1yıl aralıklı 2hamileliğimdede çok araştırmalarım sonucu öğrenmiştim çünkü)
Neyse 10 mayısta yaptık ,,3gün sonra ben belirtileri hissetmeye başladım hala devam ediyor,ama belki yumurtlamam devam ediyordur diye 3gün ara verip geçen gün yine yapmıştık, ilişki sırasında batma oldu(bunu ilk gebeliğimdede yaşamıştım)inşallah bebişim tutunmuştur 3.cüyü çok istiyoruz, en çokta çocuklarım istiyor bi bebiş olmasını:)
Beklenen adet tarihim 24mayıs 6gün var,ve ben stres yapıp kafayı takmıycam dedikçe her belirtimde kafamdan atamıyorum resmen kendimi hamile hissediyorum, zaten bu 10yıl sonrası ilk bebek denememdi isteyerek, ve olmazsa bidaha denemeyi düşünmüyorum :) nasip artık, hakkında hayırlısı olsun seninde :)

Bu arada tutunma kanaması gebelik olultuktan bşhafta sonra falan görülebiliyormuş lekelenme olarak kalır umarım,, ben ara kanama hayatımda bikere yaşadım geçen seneydi sanırım ama gebelikten değildi, normalde bazı kadınlar sık yaşıyormuş bunu:)
sagoll cnm..insallah ikimizde hamileyizdir :)

X