İğneli Epilasyon Arkadaşlarrr bakırköyde süsen güzellik salonunda iğneli epilasyon yaptıran varmı????

lucky88

Bırak gülüşlerin can evimin penceresi olsun.
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2009
1.174
15
mrb kızlarr bakırköyde dikilitaşta süsen güzellik salonu var burda iğneli epilasyon yaptıran ve memnun kalan varmı ???

evet yaaaaaa kimse yokmuuuu ??????akannehir

bakırköyde başka bir salonda yaptırıyorum ben iğneli epilasyonumu inanılmaz memnunum:))) hepinize de tavsiye edbilirim

cnm benim annem ve annemin arkadaşı süsene gitmşti 3-4yıl önce iğneli epilasyon için. kaş ortası ve faul denen bölge warya o kısmı yaptırmışlardı. daha da çıkmadı hiç memnun kaldılar yani. ama ben 1-2kez iğneli yaptırıp acısına dayanamayınca lazer epilasyona gidiorum şuan

tekrar selam, ben aranıza yeni kaltıldım aslında ama hem lzer hem de iğneli epilasyon konusunda bayağı tecrübe biriktirdim:KK43:(( malum kıl sorunumdan

süsene gitmemiştim ama bakırköyde postanenin sokağında doruk güzellik var uzun zamandır onlara gidiyorum çooook memnun kaldım. Hem işlerini çok iyi yapıyorlar hem de gerçekten tüyleri bitiriyorlar

üstelik giden çok insanla konuştum herkes aynı memnuniyeti söledi walla hepinizede tavsiye edrim denemkte fayda war:))

cnm benim annem ve annemin arkadaşı süsene gitmşti 3-4yıl önce iğneli epilasyon için. kaş ortası ve faul denen bölge warya o kısmı yaptırmışlardı. daha da çıkmadı hiç memnun kaldılar yani. ama ben 1-2kez iğneli yaptırıp acısına dayanamayınca lazer epilasyona gidiorum şuan

bende süsene gittim 1 ay önce göbek bölgeme iğneli epilasyom yapıldı abuk bağladı kabular döküldü ama kırmızı kırmızı lekeler var.yaptıralı 1 ay oldu ama kırmızılıklar geçmedi ondan dolayı kafam karışık aslında.iğneli yaptran arkadaşlar iyileşme süreci benim gibimi oldu acaba?bu tarz lekelenmeler oldumu?

süsene gitmemiştim ama bakırköyde postanenin sokağında doruk güzellik var uzun zamandır onlara gidiyorum çooook memnun kaldım. Hem işlerini çok iyi yapıyorlar hem de gerçekten tüyleri bitiriyorlar

Selam ,

Bende gittiğiniz yer hakkında bilgi arıyordum .Hala oraya gidiyormusunuz ,memnuniyetiniz devam ediyor mu?hangi bölgenize yaptırdınız? Bilgi verirseniz memnun olurum.

Selam ,

Bende gittiğiniz yer hakkında bilgi arıyordum .Hala oraya gidiyormusunuz ,memnuniyetiniz devam ediyor mu?hangi bölgenize yaptırdınız? Bilgi verirseniz memnun olurum.

en kısa zamanda tekrar gidicem sanırım karın bölgeme yaptırdım 1 kez :))

üstelik giden çok insanla konuştum herkes aynı memnuniyeti söledi walla hepinizede tavsiye edrim denemkte fayda war:))

merhaba arkadaşım,doruk güzellikte hangi bölgeye gittn memnun kaldın merak ettimde?ücret makine iğne hakkında da bilgilendirebilirsen çok memnun olacağım..ne kadar sürede bitti tüylerin,herhangi bir iz kabuk oluştumu?

Süsen güzellikten memnuniyetiniz devam ediyor yani, sevindim.:) Bilgi için teşekkürler.:)

merhaba ebru,süsene ben gitmiştim 3 kere felan bıyık bölgem için ilk seasn sonrası cildimde bir sorun olmadı ama sonraki 2 seasntan sonra mahvettiler..kızarıklıkların geçmesi tam 6 ayımı aldı ayrıca hep çukurlar bıraktılar..sonradan öğrendim bıyıkta 5 dkdan fazla çalışılmazmışş kadın bana tam 20 dk işlem yapıyordu düşün artık..

10 yıl olmuş ama bir umut belki görüp geri dönüş yaparsınız suan bende yuz bölgem ıcın gitmek istiyorum susen hanıma gittiniz mi acaba?? Ve memnun kaldınız mı

X