!!!!! hamile kalmak isteyen arkadaşlar bugün kandil!!!!

baby2435

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2009
1.094
7
38
selam arkadaşlar öncelikle bütün herkesin kandili mübarek olsun bu mübarek günde allah gönlümüze göre versin:CüvCüv: hamile kalmak isteyen tüm arkadaşlar buğün allah rızası için akşam iki rekat namaz kılın ve bol bol dua edin allah bu mübarek günde ve cuma gecesinde edilen tüm duaları geri çevirmez yüce rabbim:emir_bebek: bebek isteyen bütün kullarının duası kabul et ve biran önce bize bebeklerimizi sağlıklı sıhhatli:ecrin_bebek: kucağımıza almayı nasip et yarabbim bizi çocuk özlemiyle terbiye etme ve halimize acı AMıNNNNNN:Saruboceq:

aminnnnnnnnn. dularımız kabul olur bebeklerimize kavuşuruz inşallahhhh :Saruboceq:

allah isteyen herkese verir ben bunu bilir bunu söylerim

ben hep bebeğim için dua ettim hamile kaldım sonra içimden erkek geçiyordu

onuda allah gönlme göre verdi

sağlıklı eli ayağı düzgün hayırlı evlatlar nasip etsin

amin rabbim bugün sana el acan tüm kullarının dualarını kabul et muhammed sav ümmetinden evlatlar nasib eyle güzel rabbim

bi mucize istiyorum ve tebesümel yaşadığım duygularımı tecrübelerimi analatmak istiyorum çok ,st,yorum rabbim çok artık duy beni olurmu .........sizler içinde namazımda duacı olucam arkadaşlarım

canlarım ben iki rekat namaz kıldım ve dua mı ettim sizler içinde dua ettim rabbim inşallah sesimi duyar ve dualarımı kabul eder hayırlısıyla aminnnnnnnnn:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

X