Dokuz Doğuranlar

selam canlarım nasılsınız belenaydan haber getirdim size bugün gittim ziyaretine bebişi çok iyi maşallah çok tatlı bi oğluşu var aynı ablasına benziyo...belenayın sancısı var hamileyken miyomu patlamış maalesef doğumda onuda dikmişler dr sana bişey olabilirdi demiş allah korumuş bebğinide onuda çok şükür sağlıklılar ikiside...2800gr doğmuş yavrusu sizlere selamı var toparlansın kendiside yazar inşallah...

çok sağol haber verdiğin için bircanım
gözün aydın tebrik ederim toprağım beloşum
maşallah oğluşumuza sağlıkla büyüsün inşallah

selamlar canlarım
eşim geldi kendi evimize geçtik nihayet 1 haftadır kendi evimde oturuyorum
geçen perşembe günü mevlüt okuttum bayanlara evimimde.o günden beri evimizdeyiz.allaha çok şükür bugünleri de gördüm.
eşimde geldi yüzüm gülüyor nihayet.sizlere yazamadım kusura bakmayın.kaynanamdan geldiğimden beri telaş koşturmaca evimi temizledik toparladık mevlüdümüzde okundu .şimdi hergün misafirlerimiz var gelen giden misafir ağırlamaca var.gece gündüz doluyuz.allah eksiltmesin inşallah.haftaya fırsat bulursak tatile gidicez marmarise.1 hafta eşimle başbaşa tatile gidicez.
çocuklara annem bakacak.uzun zamandır ilk defa başbaşa zaman geçireceğiz eşimle .
selam canım sağlıkla hayırla oturun inş. yeni evinizde :nazar:
eşinde gelmiş gözünaydın

:nazar: :123: :KK19::KK19::KK19:

17 / 04 / 2014

SAAT : 23:30

PERŞEMBE

DOĞUM YAPAN ÇİÇEĞİ BURNUNDA ANNELERİMİZ

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

*** İSİM** ______ **CİNSİYET** _______ İSİM ______

1.okyanus84:__________ KIZ _____________ İREM SU
2.hakca:______________ KIZ _____________ EYLÜL
3.beryal:_____________ ERKEK ___________ SEMİH DORUK
4.süpriz_mucize: _______ KIZ ____________ ELİF YAĞMUR
5.bircan:______________ KIZ _____________ HÜMA
6.tatlibebek: __________ KIZ______________ ZEYNEP BERRA
7.sessizdeniz: _________ERKEK VE KIZ ______ EYMEN EFE & ESLEM NUR
8.hlymms:____________ ERKEK ____________ FATİH KEMAL
9.sevgii:) ____________ ERKEK ___________
10.yaren35:__________ ERKEK ____________ YAĞIZ
11.benbilirim: _________ ERKEK ____________
12.muhasebe22 : _____ ERKEK _____________
13.ESCALES: _________ ERKEK _____________ ATEŞ TAMER
14.serra84: __________ ERKEK ______________
15.chen :____________ ERKEK ______________
16.firdevs2006: _______ ERKEK ______________ MEHMET KÜRŞAT
17.burcinn: __________ ERKEK VE KIZ _______ ÇINAR EMİR & AYŞENUR
18.yeb2004: _________ ERKEK ______________ ÖMER
19.limonnnnn: ________ KIZ _________________
20.acrinsu : __________ERKEK _______________ BULUT
21.nilaykisir: _________ ERKEK _______________ ALİ TOPRAK
22.megryann : ________ KIZ _________________ AYŞENUR
23.elif_ba: ___________ KIZ _________________ ZEYNEP FEYZA
24.BEBEGIMIZ: _______ KIZ __________________ İPEK
25.k.a.y.r.a. : ________ KIZ _________________ ZEYNEP
26.mutluyum1111 : ____ ERKEK _______________ UĞUR
27.dezy : __________________________________
28.sirrinenur : ________ KIZ _________________ EMİNE CEYLİN
29.siyahinci1 : _______________________________
30.bebis02 : _________________________________
31.huzeyfe:_________ ERKEK ________________ AHMET YASİR
32.abyosun:_________ ERKEK _________________ MERT
33.sinemis84:________ ERKEK___________________ POYRAZ AKIN
34.ozbek83:_________ KIZ _____________________ EBRU
35.gize:____________ ERKEK ___________________ ARDA
36.sumos23:_________ KIZ ____________________ SELİNAY EFSA
37.mavı_gozlü_______ ERKEK ___________________ MURAT KAAN
38.elif..timureren _____ KIZ ____________________ AZRA
39.papatya0_________ ERKEK ___________________ YAHYA YİĞİT
40.mopsy____________ KIZ______________________ ALİSA
41.cmrmduru ________ KIZ ____________________ AYBİKE DURU
42.johnnybravo ______ KIZ______________________ ELİF ELA
43.orays ____________ ERKEK ___________________ MAHİR KAYRA
44.olcayelis _____________________________________
45.rufeyde serra _____ KIZ ______________________ RUFEYDE SERRA
46.vildan1 ___________KIZ ______________________ EBRAR
47.ÖZLEMİMSİN ______ KIZ ______________________ EYLÜL
48.&ayla&: __________ KIZ ______________________ ECRİN
49.selra _____________KIZ ______________________ DURU
50.gelevera _________ ERKEK ____________________ AHMET BORA
51.bitte _____________KIZ ______________________ EYŞAN
52.sulezehra ________ KIZ ____________________ BERRA ZEYNEP
53.dil_nur __________ ERKEK ___________________ ARDA
54.citos2903 _______ ERKEK ___________________ SERDAR
55.angel_eda _______
56.bilgen35________ ERKEK KIZ_________ YİĞİTEFE & FİDANNAZ
57.okyanus84 _______ KIZ _____________________ BEREN MİRAÇ
58.k.a.y.r.a. ________ KIZ _____________________ ELİF
59.lightlife __________ ERKEK ___________________ KIVANÇ
60.AYSEN74: _________________________________
61.tatlibebek ________ KIZ _____________________ BETÜL ERVA
62.beryal ___________ KIZ _____________________ DEFNE
63.eleyna __________ ERKEK ___________________
64.sevgii:) __________ KIZ ____________________ İBRAHİM DENİZ
65.süpriz_mucize: _____
66...ELCHIN.. ________ ERKEK __________________ YUSUF ALP
67.belenay: __________ KIZ ___________________ SENA
68.dyd : ____________ ERKEK __________________ FURKAN
69.bircan: ___________ KIZ ____________________ EDA
70.sinemis84 : _______ ERKEK __________________YİĞİT ARAS
71. firdevs2006: ______ KIZ ____________________ MİNE SU
72. sifaa: ____________ KIZ ____________________ AZRA
73.divinity:KK43: vildangel ):_ KIZ____________________ PELİN
74.rufeyde serra: _____________________________
75..ÖZLEMİMSİN: _______KIZ ___________________ ELA
76.nurcan1980 :________ ERKEK ________________
77.mavı_gozlü: _________ KIZ ___________________
78.sulezehra:___________ERKEK__________________ YUSUF BERA
79.elif..timureren _______ KIZ ____________________ ELA DURU
80.huzeyfe ____________ERKEK ___________________MUHAMMED ZAKİR
81.yaren35:____________ KIZ ____________________ YAREN
82.vale14 (osmaniye 80) _________________________ ELA
83.haksever: __________________________________ ZEYNEP
84.lightlife :____________________________________ KIZ
85.citos2903: __________________________________ KAAN
86.belenay : ___________________________________ TAHA

:KK49::KK49: CİCİ HAMİLELERİMİZ ** ANNE ADAYLARIMIZ **

** İSİM ** ____** SAT ** ___** CİNSİYET**___ ** İSMİ **

1.orays : _____________________________________ KIZ

:KK76::KK76::KK76: ANNELİĞE YÜREKTEN ADAY ADAYI OLANLAR (RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN )

1.neslihan165:
2.xaysex
3.rozalin
4.sekerkiz67
5.hira64
6.PinkRose
7.iltercakır
8.azra2
9.melek181
10.komsu

:94::94::94::94::94::94:

:nazar::nazar::nazar::nazar:

Belosum beryalim gözünüz aydin olsun
Biriniz oğluna biriniz kocasina kavuştu
darisi bütün hasret cekenlerin basina insallah tez vakit te

kızlar pelin cok yaramazlasti. .aksama kadar arkasinda kosmaktan evi toplamaktan halim kalmiyo
koltuga tirmaniyo. Salincaga cikiyo.koltuktan sarkiyo cok tehlikeli seyler yapiyo
hava iyi olursa parka gidiyoruz...orda da arkasinda kosuyorum sürekli. ..cok sinirli bide hanim...bi dolabi acsin bende kapatirsam kiyamet kopuyo..kafasını duvara vurdu bikac kere. .önce kizdim baktım daha cok yapiyo.sonra pelin cici benim kizima vurma dedim kafasini öptüm sakinlesti dahada yapmadi

geçmişi okuyamadim..telefonla bilgisayarida ele gecirdi pelin
çürüge çıktım iyice heryerim agriyo
simdi bunu yaziyorum ama gözlerim cift görüyor
öptüm hepinizi
bu arada kilo aldim 69 olmusum
komsuma inat zayifliycam...Bugün kilo almisim deyince ohh canıma degsin dedi :KK43: o görür manken gibi olmam lazimmmmm

selamlar canlarım
eşim geldi kendi evimize geçtik nihayet 1 haftadır kendi evimde oturuyorum
geçen perşembe günü mevlüt okuttum bayanlara evimimde.o günden beri evimizdeyiz.allaha çok şükür bugünleri de gördüm.
eşimde geldi yüzüm gülüyor nihayet.sizlere yazamadım kusura bakmayın.kaynanamdan geldiğimden beri telaş koşturmaca evimi temizledik toparladık mevlüdümüzde okundu .şimdi hergün misafirlerimiz var gelen giden misafir ağırlamaca var.gece gündüz doluyuz.allah eksiltmesin inşallah.haftaya fırsat bulursak tatile gidicez marmarise.1 hafta eşimle başbaşa tatile gidicez.
çocuklara annem bakacak.uzun zamandır ilk defa başbaşa zaman geçireceğiz eşimle .

AY COK SEVİNDİM :KK16:bi tane daha kardeş gelemsin he:KK9::KK52:

belosum beryalim gözünüz aydin olsun
biriniz oğluna biriniz kocasina kavuştu
darisi bütün hasret cekenlerin basina insallah tez vakit te

kızlar pelin cok yaramazlasti. .aksama kadar arkasinda kosmaktan evi toplamaktan halim kalmiyo
koltuga tirmaniyo. Salincaga cikiyo.koltuktan sarkiyo cok tehlikeli seyler yapiyo
hava iyi olursa parka gidiyoruz...orda da arkasinda kosuyorum sürekli. ..cok sinirli bide hanim...bi dolabi acsin bende kapatirsam kiyamet kopuyo..kafasını duvara vurdu bikac kere. .önce kizdim baktım daha cok yapiyo.sonra pelin cici benim kizima vurma dedim kafasini öptüm sakinlesti dahada yapmadi

geçmişi okuyamadim..telefonla bilgisayarida ele gecirdi pelin
çürüge çıktım iyice heryerim agriyo
simdi bunu yaziyorum ama gözlerim cift görüyor
öptüm hepinizi
bu arada kilo aldim 69 olmusum
komsuma inat zayifliycam...bugün kilo almisim deyince ohh canıma degsin dedi :KK43: o görür manken gibi olmam lazimmmmm
çok teşekkür ederim canikommmmmmmmm
alemsin sen ya komşuna inat zayıflıycan .ama iyi olur kendini motive et komşuna inat da olsa zayıfla kuşum .yaz geliyor fit olalım dimi ama :KK9:

Selamlar hayırlı günler herkese :KK16:
Nasılsınız bacılarım :KK9:
Kendimdeki havadisleri vermeye geldim değilse kk ya her gün giriyom ama yazacak bişey yokki:KK50:
Hani ankaraya tedaviye gideceğim demiştim işte cumartesi günü gittik doktor adetin 3 günü gel alttan bakayım demişti baktıda yumurtlamam yokmuş kistimde fazla yokmuş bünyem çok hassasmış titiz bi bünyen var dedi diane35 verdi yine adetin 3 günü bakacak klomen verdi baya bi ialç verdi eşimede zaten selenyum vermişti bana coraspin folidoce tiroidime eşim şu anda karamanda yarında resmi tatil perşembe günü bi kan tahlili verip ona göndereceğiz ialcın dozu çok gelmiş dedi normal yolla bebeğiniz olmaz dedi işte önümüzdeki ay sanırım aşılama deneyecek eğer aşılama tutmassa bi ay dinlenecekmişim diğer aylarda tüp bebek yaptıracakmışız :KK14:
işte böyle kızlar belenay ablam oğluşunu almış kucağına maşallah :emir_bebek:

Kendimdeki havadisleri vermeye geldim değilse kk ya her gün giriyom ama yazacak bişey yokki:KK50:
Hani ankaraya tedaviye gideceğim demiştim işte cumartesi günü gittik doktor adetin 3 günü gel alttan bakayım demişti baktıda yumurtlamam yokmuş kistimde fazla yokmuş bünyem çok hassasmış titiz bi bünyen var dedi diane35 verdi yine adetin 3 günü bakacak klomen verdi baya bi ialç verdi eşimede zaten selenyum vermişti bana coraspin folidoce tiroidime eşim şu anda karamanda yarında resmi tatil perşembe günü bi kan tahlili verip ona göndereceğiz ialcın dozu çok gelmiş dedi normal yolla bebeğiniz olmaz dedi işte önümüzdeki ay sanırım aşılama deneyecek eğer aşılama tutmassa bi ay dinlenecekmişim diğer aylarda tüp bebek yaptıracakmışız :KK14:

canım ayşem buda iyi bir işaret bence.en azından artık aşılama ve tüp bebeğe geçeksiniz.şansınız bol olsun .rabbim tez zamanda meleğine kavuştursun inşallah.
bu arada sıkıntı yapma normal yolla bebeğim olmadı diye.bizim de olmadı.ne yapalım tıbbın desteğiyle meleklerimize kavuştuk.canını sıkma ilaçlarını düzenli kullan canım

selam eski dostlarım beni hatırlayan varmı :)
valla şifreyi geç nickimi bile zor hatırladım
herkes iyidir umarım
biz iyiyiz eloş kudurukluğun doruklarında tam 3,5 olduk sarı kuru bi kızçem var işte :26:

merhaba canlar sonunda gelebildim nasılsınız bakalım bircancım sağolsun haber vermiş ev kalabalık nete giremiyorum taha da sürekli emme peşinde senaya bile zaman ayıramıyorum kaynanam burda sağolsun o yardımcı oluyor da biraz nefes alıyorum ağrılarım şükür geçti şimdide grip oldum ciğerlerime kadar işledi bi türlü toparlanamadım bunada şükür bu doğum biraz sıkıntılı geçti çok nadir görülen bir şey yaşadık şükürki oğlumda bende sağlıkla kavuştuk birbirimize senada miyom ameliyatı olmuştum ikinci hamilelik yakın olunca karın gerildikçe miyom dikişleri açılmış doktor oğlumu çıkardıktan sonra kendi aralarında konuşuyorlardı nasıl olur böyle bişey diye herkes meraklı başıma toplandı benim tansiyon düştü mide bulantısı baş dönmesi kalp atışım hızlandı herkes telaşlandı koşuşturmaca derken ben normale döndüm ama bütün ekip benim miyom dikişlerini inceliyor doktor bana doğru eğildi ve sen hiç sancı çekmedinmi kızım Allahın sevgili kuluymuşsun Allah korumuş dedi bebek anne karnında eğer bi tekme atıp dikiş yrine denk getirseymiş kanama olrmuş bebeği kurtaramazlarmış benimde işim zormuş neyseki şükür atlattık bir dikiş daha atıldı doğum sonrası çok kötüydü senada yaşadığım acıların iki mislini yaşadım bu sefer neyseki geçti ve bir daha doğum kesinlikle yasakmış hatta kürtaj bile olmaya kalksan kanama olur dedi en az 5 yıl rahime hiç bir işlem uygulanmasın dedi üçüncü bebek hayalimde suya düştü :KK9:töbe töbe akıllanmıcam ben galiba rabbim bunlara ömür versin işte böyle şimdilik oğluşumla haşır neşir oluyorum ama çok güzel bir duygu özlemişim bebek kokusunu ah bide gaz sancılarımız olmasa bunlarda geçecek inşallah rabbim dileyen isteyen herkese nasip etsin ayşem ve neslihanım için bol bol dua ettim rabbim kabul etsin inşallah hadi ben kaçtım fırsat bulursam gelirim yine öpüyorum hepinizi Allaha emanet olun canlar

Selam dokuz doğuranlar hatırlandımmı acaba :KK52: internetsilik vurdubaşa yeni eve taşındım 7 ay önce net bağlanmadı netsizlikten 2.bebeyi yaptık bizde :KK1: 7 aylık gebişim kızım olacak nasipse allah isteyenherkese tattırsın inşallahh oda bizi kesmedi manisaya taşındık eşimin işlerinden dolayıgerçi geri döncez ama 1 sene burdayız kesin burdada net yeni bağlandı burarda olurum artık herkesleri çok öperim

Slm kizLar nasılsınız..biz iyiyiz şükür.yağız bey ve yaren hanimla ugrasiyom sabah akşam..uyku falan yok zaten.annem burda bir aydır..kardesimde geldi.haftaya dönecekler izmire..yine bi başıma kaldim.gurbet çok zor.elimden tutacak kimse yok.allahımdan baska...bu arada çok zor günler geçirdim 1 hafta önce 24 yıllık can ciğer çocukluk arkadaşımı trafik kazasinda kaybettim...daha otuzunda bekardi..bir abisi 17 yaşındayken vuruldu biriside 2 veya 3 sene evvel intihar etmişti..annesi iki beyin ameliyatı üstüne felc geçirmişti yüz felci ..evlat açısına üçüncüsü eklendi..rabbim dayanma günü versin annesine babasina...üç evlat nedemek..rabbim kimseyi evladiyla sinamasin..ondan gelemedim çoktandır..neyse çok uzattım.allaha emanet olun.iyi geceler

Son düzenleme:

hayırlısı olsun canım artık bişeyler yapın ya seneler oldu ne aşılama denedin ne tüp ebbek evet tiroid felan peşini bırakmıyo ama dogru düzgün takipte değilsin sanki bende tek başıma ugrastım evet doktor sana uzak ama lütfen gayret et bursanın bi ucundan bi ucuna 2 sene taşındım kaç kilometre sabahın köründe metroya yürüyodum metroya binince 1 saat sürüyo bide akşama kadar fakülte bahçelerinde kafayı yicektim ama bak peşini bırakmadım öyle böyle oldu rabbim ol demeden olmuyo tabiki ama bizde elimizden geleni yapalım dimi lütfen peşini bırakma hemen aşılama tüp ebbek ne gerekiyosa yaptır canımerkeklere çevrene bakma kendin için yap yapta yegenimizi sevelim artık hadi bişilere başla hemen bize söyle dua edelim canım öpüyorum seni hayırlısı olur inşallah şifan orda gizlidirde bulursun :KK54:

X