Dokuz Doğuranlar

KOMŞU hakında hayırlısı olsun hiç umdunu kaybetme bende 5 düşük yaptım 1 dış gebelik
suanda dünyalar güzeli bir meleğim var rabbim sanada nasip ederi inşallah dr iyi seç
ve mutlaka tedavini aksatma birde bende sana tavsiye hayatından kimyasal maddeleri çıkar çamasır suyu saç boyası gibi birde çiğ et yeme ve dokunma :KK16:

Son düzenleme:
KOMŞU hakında hayırlısı olsun hiç umdunu kaybetme bende 5 düşük yaptım 1 dış gebelik
suanda dünyalar güzeli bir meleğim var rabbim sanada nasip ederi inşallah dr iyi seç
ve mutlaka tedavini aksatma birde bende sana tavsiye hayatından kimyasal maddeleri çıkar çamasır suyu saç boyası gibi birde çiğ et yeme ve dokunma :KK16:

aynen dediklerini uygulayacağım zaten kısmen dikkat ediyorum ama çamaşır suyu yerine sirkeye geçsem tam olacak uzun zamandır bunu da dşünüyordum saç boyasını dr yasakladı 6 ayı geçti boyamayı bırakalı beyazlarımla dolaşıyoruz öyle :) dün papatya suyuyla biraz açmayı denedim beyazlar arada yok olsun diye neticede doğal?? ya çok beyaızm olmasa takmıcam kafaya ama çok fazla işte.. tedavimse bitti dr her sey yolunda şu an diyor ama yine de bazı riskler var neticede benim rahmimin şeklinde genetik bir bozukluk vardı kaportayı birazda olsa toparladı doktorum :) ben vejeteryanım hiç yemiyorum et ve türevlerini yersem de bol miktarda yanmış köfte tercihim :KK43: aylardır folik asitte kullanıyorum dr hiç kesmeden devam dedi öyle işte
peki bi şe sorcam çamaşır suyunun belirli yani net bir yan etkisi var mı yoksa kimyasal olduğu için mi uzak dur dedin merak ettim :44:
Allah ım bana da nasip etsin bi bana da değil tüm isteyenlere versin :KK16:

aynen dediklerini uygulayacağım zaten kısmen dikkat ediyorum ama çamaşır suyu yerine sirkeye geçsem tam olacak uzun zamandır bunu da dşünüyordum saç boyasını dr yasakladı 6 ayı geçti boyamayı bırakalı beyazlarımla dolaşıyoruz öyle :) dün papatya suyuyla biraz açmayı denedim beyazlar arada yok olsun diye neticede doğal?? ya çok beyaızm olmasa takmıcam kafaya ama çok fazla işte.. tedavimse bitti dr her sey yolunda şu an diyor ama yine de bazı riskler var neticede benim rahmimin şeklinde genetik bir bozukluk vardı kaportayı birazda olsa toparladı doktorum :) ben vejeteryanım hiç yemiyorum et ve türevlerini yersem de bol miktarda yanmış köfte tercihim :KK43: aylardır folik asitte kullanıyorum dr hiç kesmeden devam dedi öyle işte
peki bi şe sorcam çamaşır suyunun belirli yani net bir yan etkisi var mı yoksa kimyasal olduğu için mi uzak dur dedin merak ettim :44:
Allah ım bana da nasip etsin bi bana da değil tüm isteyenlere versin :KK16:

aminn canım rabbim kimseni kucağını boş bırakmasın
hint kınasını duydunmu bilmiyorum onu deneyebilirsin oda bitkisel
çamaşır susyunu yani kimyasalları bana dr yasakladı kanıtlanmış bir veri yokmuş ama bıraktırdı bana birde radyasyondan uzak durdum telle konuşurken kulaklıkla konuştum hep:KK34:folik asiti kesinlikle bırakma zaten inşallah sanada en yakın zamanda nasip eder topimiz eskiden daha aktifdi ama su anda durgun biraz

aminn canım rabbim kimseni kucağını boş bırakmasın
hint kınasını duydunmu bilmiyorum onu deneyebilirsin oda bitkisel
çamaşır susyunu yani kimyasalları bana dr yasakladı kanıtlanmış bir veri yokmuş ama bıraktırdı bana birde radyasyondan uzak durdum telle konuşurken kulaklıkla konuştum hep:KK34:folik asiti kesinlikle bırakma zaten inşallah sanada en yakın zamanda nasip eder topimiz eskiden daha aktifdi ama su anda durgun biraz

normaldir gebe kalan başka topiğe geçmiş olabilir ya da iş güçe dalmışlardır hayat zaten bi koşuşturmaca geçiyor ben halen şaşkınım evleneli 2 yıl olmuş yaşım gelmiş 29a ne ara büyüdüm ona bilem şaşıyorum bu arada çok memnun oldum.. tavsiyelerine bu akşamdan başladım yemek bulaşıklarını normal deterjanla yıkadım normalde hemen basardım domestosu bir de tatlı yemeği kesmeye çalışıyorum malum çok zarar veriyormuş ayrıca kilo sorunu başladı bir yılda iki düşük 2 ameliyat geçirdim şiştim de şiştim :KK17:

:nazar: :123: :KK19::KK19::KK19:

21 / 03 / 2014

SAAT : 23:00

CUMA

DOĞUM YAPAN ÇİÇEĞİ BURNUNDA ANNELERİMİZ

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

*** İSİM** ______ **CİNSİYET** _______ İSİM ______

1.okyanus84:__________ KIZ _____________ İREM SU
2.hakca:______________ KIZ _____________ EYLÜL
3.beryal:_____________ ERKEK ___________ SEMİH DORUK
4.süpriz_mucize: _______ KIZ ____________ ELİF YAĞMUR
5.bircan:______________ KIZ _____________ HÜMA
6.tatlibebek: __________ KIZ______________ ZEYNEP BERRA
7.sessizdeniz: _________ERKEK VE KIZ ______ EYMEN EFE & ESLEM NUR
8.hlymms:____________ ERKEK ____________ FATİH KEMAL
9.sevgii:) ____________ ERKEK ___________
10.yaren35:__________ ERKEK ____________ YAĞIZ
11.benbilirim: _________ ERKEK ____________
12.muhasebe22 : _____ ERKEK _____________
13.ESCALES: _________ ERKEK _____________ ATEŞ TAMER
14.serra84: __________ ERKEK ______________
15.chen :____________ ERKEK ______________
16.firdevs2006: _______ ERKEK ______________ MEHMET KÜRŞAT
17.burcinn: __________ ERKEK VE KIZ _______ ÇINAR EMİR & AYŞENUR
18.yeb2004: _________ ERKEK ______________ ÖMER
19.limonnnnn: ________ KIZ _________________
20.acrinsu : __________ERKEK _______________ BULUT
21.nilaykisir: _________ ERKEK _______________ ALİ TOPRAK
22.megryann : ________ KIZ _________________ AYŞENUR
23.elif_ba: ___________ KIZ _________________ ZEYNEP FEYZA
24.BEBEGIMIZ: _______ KIZ __________________ İPEK
25.k.a.y.r.a. : ________ KIZ _________________ ZEYNEP
26.mutluyum1111 : ____ ERKEK _______________ UĞUR
27.dezy : __________________________________
28.sirrinenur : ________ KIZ _________________ EMİNE CEYLİN
29.siyahinci1 : _______________________________
30.bebis02 : _________________________________
31.huzeyfe:_________ ERKEK ________________ AHMET YASİR
32.abyosun:_________ ERKEK _________________ MERT
33.sinemis84:________ ERKEK___________________ POYRAZ AKIN
34.ozbek83:_________ KIZ _____________________ EBRU
35.gize:____________ ERKEK ___________________ ARDA
36.sumos23:_________ KIZ ____________________ SELİNAY EFSA
37.mavı_gozlü_______ ERKEK ___________________ MURAT KAAN
38.elif..timureren _____ KIZ ____________________ AZRA
39.papatya0_________ ERKEK ___________________ YAHYA YİĞİT
40.mopsy____________ KIZ______________________ ALİSA
41.cmrmduru ________ KIZ ____________________ AYBİKE DURU
42.johnnybravo ______ KIZ______________________ ELİF ELA
43.orays ____________ ERKEK ___________________ MAHİR KAYRA
44.olcayelis _____________________________________
45.rufeyde serra _____ KIZ ______________________ RUFEYDE SERRA
46.vildan1 ___________KIZ ______________________ EBRAR
47.ÖZLEMİMSİN ______ KIZ ______________________ EYLÜL
48.&ayla&: __________ KIZ ______________________ ECRİN
49.selra _____________KIZ ______________________ DURU
50.gelevera _________ ERKEK ____________________ AHMET BORA
51.bitte _____________KIZ ______________________ EYŞAN
52.sulezehra ________ KIZ ____________________ BERRA ZEYNEP
53.dil_nur __________ ERKEK ___________________ ARDA
54.citos2903 _______ ERKEK ___________________ SERDAR
55.angel_eda _______
56.bilgen35________ ERKEK KIZ_________ YİĞİTEFE & FİDANNAZ
57.okyanus84 _______ KIZ _____________________ BEREN MİRAÇ
58.k.a.y.r.a. ________ KIZ _____________________ ELİF
59.lightlife __________ ERKEK ___________________ KIVANÇ
60.AYSEN74: _________________________________
61.tatlibebek ________ KIZ _____________________ BETÜL ERVA
62.beryal ___________ KIZ _____________________ DEFNE
63.eleyna __________ ERKEK ___________________
64.sevgii:) __________ KIZ ____________________ İBRAHİM DENİZ
65.süpriz_mucize: _____
66...ELCHIN.. ________ ERKEK __________________ YUSUF ALP
67.belenay: __________ KIZ ___________________ SENA
68.dyd : ____________ ERKEK __________________ FURKAN
69.bircan: ___________ KIZ ____________________ EDA
70.sinemis84 : _______ ERKEK __________________YİĞİT ARAS
71. firdevs2006: ______ KIZ ____________________ MİNE SU
72. sifaa: ____________ KIZ ____________________ AZRA
73.divinity:KK43: vildangel ):_ KIZ____________________ PELİN
74.rufeyde serra: _____________________________
75..ÖZLEMİMSİN: _______KIZ ___________________ ELA
76.nurcan1980 :________ ERKEK ________________
77.mavı_gozlü: _________ KIZ ___________________
78.sulezehra:___________ERKEK__________________ YUSUF BERA
79.elif..timureren _______ KIZ ____________________ ELA DURU
80.huzeyfe ____________ERKEK ___________________MUHAMMED ZAKİR
81.yaren35:____________ KIZ ____________________ YAREN
82.vale14 (osmaniye 80) _________________________ ELA
83.haksever: __________________________________ ZEYNEP
84.lightlife :____________________________________ KIZ
85.citos2903: __________________________________ KAAN

:KK49::KK49: CİCİ HAMİLELERİMİZ ** ANNE ADAYLARIMIZ **

** İSİM ** ____** SAT ** ___** CİNSİYET**___ ** İSMİ **

1.belenay : ___________________________________ ERKEK
2.orays : _____________________________________ KIZ

:KK76::KK76::KK76: ANNELİĞE YÜREKTEN ADAY ADAYI OLANLAR (RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN )

1.neslihan165:
2.xaysex
3.rozalin
4.sekerkiz67
5.hira64
6.PinkRose
7.iltercakır
8.azra2
9.melek181

:94::94::94::94::94::94:

:nazar::nazar::nazar::nazar:

hoşbuldum
ben konu başlığını çok sıcak buldum cevap yazmanıza da ayrıca sevindim :KK16:
canım ben 2 yıllık evliyim ama evlendiğimiz andan beri bebek istiyoruz özellikle eşim çok istiyor bu süreçte iki kere gebe kaldım ikisi de düştü ilk olan 8 haftalıktı kanama başladı hadi dedik ilkte olur ikinci için 3 ay korundum sonra 6.ayda tekrar hamileydim o da kimyasal gebelik oldu hemen düştü çok sancılı atlattım onu..bu esnada tesadüfen çift rahmim olduğu söylendi apar topar 3 ay önce ameliyat edildim fazla olanı aldı doktor.. bir karış kadar rahmimde şu an dikiş var yeni yeni kapanıyor doktor bu ay korunmayı bırak dedi bakalım hayırlısıyla başladık tekrardan yumurtlamaya 3-5 gün var besiye çektim adamı kendimi sigarayı da bıraktım 7 ay olacak yani gebeliğe hazır ve nazırım dilerim Allah'ım hepimize sağlıklı bebekler bağışlar :nazar:
yaa ben görünmezmiyim bende hoşgeldin demiştim bana niye hoşbuldum demedin :KK14:
konu başlığınıda ben bulmuştum o kadar kafa patlatıp :KK53:
şaka bi yana belki gözünden kaçmıştır:KK14: ..olabilir :KK51:..insanlık halidir...:KK31: ama bu ara ciddi ciddi görünmez olduğumu düşünmeye başladım:26:

neyse ..yazdıklarını okudum..çokta umutsuz bi vaka gibi gelmedi bana yazdıkların
kendiliğinden 2 kere hamile kalmışsın...buda güzel bence
ben ilk bebeğime 1 yıl tedavi gördükten sonra hamile kaldım
2. bebeğime 5 yıl tedavi gördüm...tedaviye ara verdiğim zaman kendiliğinden geldi melek kızım
arada birde düşük yaptım..ona bile sevindim hamile kalabildim diye
tabi sonradan ya bidaha kalamazsam diye kara kara düşünmeye başlamıştım ama çok sürmedi 2 ay sonra geldi kızım
ilk kızım 13 ikinci kızım 1 yaşında :13:
ne çok kızım yazmışım :KK1: iyiki olmuş kızlarım :21: darısı bütün isteyenlerin başına inşallah

bizim topikteki dostluğumuz 2008 yılına dayanıyor cnm
daha önce farklı konu başlıklarıyla toplaştık...arada çürük elmalarda oldu..onları teker teker eledik
listemizin uzunluğuna bakıp aldanma :) iyi kalpli topiğimizin kanatsız meleği liste sorumlusu beryal hiçkimseyi elemiyor
bana göre toplasan 10-12 kişiyiz :KK14:
bu listedekilerin hepsinin türlü türlü sorunları vardı...bebeğini düşürende oldu tek yumurtalığını aldıranda oldu
hatta tüp bebek yaptırıp tutmayınca bekleme sırasında hamile kalanda var
1. bebek için yıllarca uğraşıp güç bela kucağına alıp hiç ummadıkları anda 2. bebeklerine doğal yolla hamile kalanda var
3. bebeğini kucağına almakta sulezehra arkadaşımıza nasip oldu:nazar:
topiğimiz son yılda rekor kırdı..bu sene rabbim birçoğumuzun yüzünü güldürdü
anne aday adayı 2 arkadaşımız kaldı..gülme sırası onlarda
sende daimi olursan bu yolda mücadele eden 3 kişi olacaksınız
hayırlısıyla inşallah sıfırı görecez
normaldir gebe kalan başka topiğe geçmiş olabilir ya da iş güçe dalmışlardır hayat zaten bi koşuşturmaca geçiyor ben halen şaşkınım evleneli 2 yıl olmuş yaşım gelmiş 29a ne ara büyüdüm ona bilem şaşıyorum bu arada çok memnun oldum.. tavsiyelerine bu akşamdan başladım yemek bulaşıklarını normal deterjanla yıkadım normalde hemen basardım domestosu bir de tatlı yemeği kesmeye çalışıyorum malum çok zarar veriyormuş ayrıca kilo sorunu başladı bir yılda iki düşük 2 ameliyat geçirdim şiştim de şiştim :KK17:

bu topikten başka topiklerde tutunamadık cnm
bazen konu sahibi olmama rağmen ben bile başka topik arayışına girdim ama burdaki samimiyeti hiçbiyerde bulamadım
birbirimizi çok iyi tanıdık çok sevdik...çocuklar bahanemiz olmadı her fırsatta girdik ,birbirimizin sevincini üzüntüsünü paylaştık her zaman
gidenler gitti...kalanlar birbirimize yetiyoruz

bu arada çenem düştü:KK53: sana özet geçtim kısaca ..herkesi tek tek tanırsan seveceğine eminim :116: BİZİ SEVMEYEN ÖLSÜN :KK52: :125: :KK1:

:KK76::KK76::KK76: ANNELİĞE YÜREKTEN ADAY ADAYI OLANLAR (RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN )

1.neslihan165:
2.xaysex
3.rozalin
4.sekerkiz67
5.hira64
6.PinkRose
7.iltercakır
8.azra2
9.melek181

Beni de ekler misin ? bat 10 nisan :18::18::18::18::18:

yaa ben görünmezmiyim bende hoşgeldin demiştim bana niye hoşbuldum demedin :KK14:
konu başlığınıda ben bulmuştum o kadar kafa patlatıp :KK53:
şaka bi yana belki gözünden kaçmıştır:KK14: ..olabilir :KK51:..insanlık halidir...:KK31: ama bu ara ciddi ciddi görünmez olduğumu düşünmeye başladım:26:

neyse ..yazdıklarını okudum..çokta umutsuz bi vaka gibi gelmedi bana yazdıkların
kendiliğinden 2 kere hamile kalmışsın...buda güzel bence
ben ilk bebeğime 1 yıl tedavi gördükten sonra hamile kaldım
2. bebeğime 5 yıl tedavi gördüm...tedaviye ara verdiğim zaman kendiliğinden geldi melek kızım
arada birde düşük yaptım..ona bile sevindim hamile kalabildim diye
tabi sonradan ya bidaha kalamazsam diye kara kara düşünmeye başlamıştım ama çok sürmedi 2 ay sonra geldi kızım
ilk kızım 13 ikinci kızım 1 yaşında :13:
ne çok kızım yazmışım :KK1: iyiki olmuş kızlarım :21: darısı bütün isteyenlerin başına inşallah

bizim topikteki dostluğumuz 2008 yılına dayanıyor cnm
daha önce farklı konu başlıklarıyla toplaştık...arada çürük elmalarda oldu..onları teker teker eledik
listemizin uzunluğuna bakıp aldanma :) iyi kalpli topiğimizin kanatsız meleği liste sorumlusu beryal hiçkimseyi elemiyor
bana göre toplasan 10-12 kişiyiz :KK14:
bu listedekilerin hepsinin türlü türlü sorunları vardı...bebeğini düşürende oldu tek yumurtalığını aldıranda oldu
hatta tüp bebek yaptırıp tutmayınca bekleme sırasında hamile kalanda var
1. bebek için yıllarca uğraşıp güç bela kucağına alıp hiç ummadıkları anda 2. bebeklerine doğal yolla hamile kalanda var
3. bebeğini kucağına almakta sulezehra arkadaşımıza nasip oldu:nazar:
topiğimiz son yılda rekor kırdı..bu sene rabbim birçoğumuzun yüzünü güldürdü
anne aday adayı 2 arkadaşımız kaldı..gülme sırası onlarda
sende daimi olursan bu yolda mücadele eden 3 kişi olacaksınız
hayırlısıyla inşallah sıfırı görecez

bu topikten başka topiklerde tutunamadık cnm
bazen konu sahibi olmama rağmen ben bile başka topik arayışına girdim ama burdaki samimiyeti hiçbiyerde bulamadım
birbirimizi çok iyi tanıdık çok sevdik...çocuklar bahanemiz olmadı her fırsatta girdik ,birbirimizin sevincini üzüntüsünü paylaştık her zaman
gidenler gitti...kalanlar birbirimize yetiyoruz

bu arada çenem düştü:KK53: sana özet geçtim kısaca ..herkesi tek tek tanırsan seveceğine eminim :116: BİZİ SEVMEYEN ÖLSÜN :KK52: :125: :KK1:

Anaaaaaaaaaaaaam ben sana yazıyom diye yazıp duruyorum tam oturtamadım kafamda isimleri ilk dikkatimi çeken de senin nick ti halbusem
Wala neler neler görmüş geçirmissiniz bi de çift rahim ben oldum zanımca sayfada :KK3: dediğin gibi şükürler olsun gebe kalabiliyorum o da bir nimet yeminle öyle görüyorum durumumu... nasip aynı zamanda elbet vardır bi hikmeti ... ne güzel kızların varmış dilerim benimde olur kızım ya oğlum hepsine kabulum..... yaşın kaç bu arada merak ettim kaç yaşında doğumların oldu ? ben biraz yaşıma başıma taktım da :) :44:

Anaaaaaaaaaaaaam ben sana yazıyom diye yazıp duruyorum tam oturtamadım kafamda isimleri ilk dikkatimi çeken de senin nick ti halbusem
Wala neler neler görmüş geçirmissiniz bi de çift rahim ben oldum zanımca sayfada :KK3: dediğin gibi şükürler olsun gebe kalabiliyorum o da bir nimet yeminle öyle görüyorum durumumu... nasip aynı zamanda elbet vardır bi hikmeti ... ne güzel kızların varmış dilerim benimde olur kızım ya oğlum hepsine kabulum..... yaşın kaç bu arada merak ettim kaç yaşında doğumların oldu ? ben biraz yaşıma başıma taktım da :) :44:

:KK9: :KK9: :KK9: beni zorla farketmeni sağladım :KK17:

gerçekten çok şey yaşadık çok şey gördük duyduk..bisürü mucizeye tanık olduk
Allah büyük cnm umudunu asla kaybetme
benim kızımın sıra arkadaşının anneside çift rahimliymiş...2 kızı vardı onunda
ikisinede aynı rahminden hamile kalmış..çift rahimlede doğurulabiliyormuş yani :)

ben 19 yaşında evlendim..22 yaşında 1. yi 34 yaşında 2.yi doğurdum..
38 den önce 3. olursa onuda doğuracam..korunmuyoruz şimdilik..daha doğrusu bebek olsun diye değil,korunmayı beceremediğimiz için korunmuyoruz
iğne ilaç 20 yıl kullandım...bekarken adet düzensizliğim vardı
evlenincede bebek olsun diye yüklendim hormon ilaçlarını...o yüzden biraz hormon almayım dedim...akışına bıraktık...
evladın kızı erkeği olmaz..rabbim sağlıklı ve hayırlı versin...
senin yaşında daha evlenmemişler var...bence çok geç kalmış değilsin...

:KK9: :KK9: :KK9: beni zorla farketmeni sağladım :KK17:

gerçekten çok şey yaşadık çok şey gördük duyduk..bisürü mucizeye tanık olduk
Allah büyük cnm umudunu asla kaybetme
benim kızımın sıra arkadaşının anneside çift rahimliymiş...2 kızı vardı onunda
ikisinede aynı rahminden hamile kalmış..çift rahimlede doğurulabiliyormuş yani :)

ben 19 yaşında evlendim..22 yaşında 1. yi 34 yaşında 2.yi doğurdum..
38 den önce 3. olursa onuda doğuracam..korunmuyoruz şimdilik..daha doğrusu bebek olsun diye değil,korunmayı beceremediğimiz için korunmuyoruz
iğne ilaç 20 yıl kullandım...bekarken adet düzensizliğim vardı
evlenincede bebek olsun diye yüklendim hormon ilaçlarını...o yüzden biraz hormon almayım dedim...akışına bıraktık...
evladın kızı erkeği olmaz..rabbim sağlıklı ve hayırlı versin...
senin yaşında daha evlenmemişler var...bence çok geç kalmış değilsin...

benim ikinci rahim çıkarıldı 3 ay önce geçirdim ameliyatı dr aslında böyle de doğurabilirsin ama 6. ayda rahim taşımaz erken doğum olur risk etmeyelim dedi bir de kan akışı net değildi bebek tutunamıyordu tabii bu yüzde yetmişlik bir dilimmiş yüzde 30 başka sebeplerde olabilirmiş.. hayırlısı artık tüm tedavim bitti serbest atıştayız :) ben hayatım boyunca hiç korunmadım zaten hep cocuk istediğimiz için bi sıkıntı olmadı.. yalnız toplum baskısı çok üzerimizde bizden sonra evlenenler hep doğurdu çoluk cocuk doldu ortalık biz böyle durunca ister istemez k.validem çok tepeme çöküyor zor beeeeeeee bu hayat bak yine efkar bastı beni :)
bende en az 3 istiyorum :) ah bi dogurayım da :)

benim ikinci rahim çıkarıldı 3 ay önce geçirdim ameliyatı dr aslında böyle de doğurabilirsin ama 6. ayda rahim taşımaz erken doğum olur risk etmeyelim dedi bir de kan akışı net değildi bebek tutunamıyordu tabii bu yüzde yetmişlik bir dilimmiş yüzde 30 başka sebeplerde olabilirmiş.. hayırlısı artık tüm tedavim bitti serbest atıştayız :) ben hayatım boyunca hiç korunmadım zaten hep cocuk istediğimiz için bi sıkıntı olmadı.. yalnız toplum baskısı çok üzerimizde bizden sonra evlenenler hep doğurdu çoluk cocuk doldu ortalık biz böyle durunca ister istemez k.validem çok tepeme çöküyor zor beeeeeeee bu hayat bak yine efkar bastı beni :)
bende en az 3 istiyorum :) ah bi dogurayım da :)
hayırlısı olsun cnm... olur inşallah seninde bebişlerin
hiç efkar basmasın relax ol..beslenmene biraz dikkat et...çörekotu hormon dengeleyici ,tarçında rahim kuvvetlendirici
ikisini balla karıştırıp ye...ben ne zaman bu karışımı yapsam düzenli adet oldum hep :KK34:
günaydın canlarımmmmmmmmm

günaydın canım :KK16: mutlu gördüm seni :KK9:eşin hala yanında anlaşılan
listemize bi arkadaş daha geldi beryal...şimdilik alt listede dursun ,en kısa zamanda üst listeye terfi eder inşallah

topiğin hayırsızı geldi nasılsınız canlar sizi çok ihmal ettim biliyorum gerçi yazamasamda yazdıklarınızı okuyup habererinizi alıyorum
neslihan güzel kardeşim hakkınızda hayırlısı olsun inşallah bundada vardır bi hayır inşallah tedaviye gerek kalmadan rabbim meleğini göndersin sana tez vakitte neler yaşadık burda biliyorsun sabrın sonu selamettir inşallah ben inanıyorum hem senin hemde ayşenin bu güzel haberi bize vereceğinize
divicim sen nasılsın pelin cadısı nasıl doğum günü yapmışsınız resimlerini gördüm maşallah çok tatlı olmuş geçte olsa yaşı uzun olsun kuzucuğumun rabbim hayırlı sağlıklı ömürler versin daha nice doğum günlerine inşallah
çitos gözün aydın canım almışsın kkaan paşayı kucağına maşallah rabbim analı babalı büyütsün inşallah iki çocuklu hayat nasıl bakalım serdar paşam ne yapıyor kıskanıyormu kardeşini öpüyorum sizi
beryalim sen nasılsın izmire dönmüşsün galiba hoşgeldin sefa geldin doruk paşamla defne cimcimesi nasıllar öpüyorum sizi
ayşem canım kardeşim sen nasılsın
valecim sen nasılsın güzel kızınla günler nasıl geçiyor resim ekledinmi biliyorum ama valla merak ediyorum cimcimeyi
haksever sen nasılsın zeynep nasıl başladı demi uykusuz geceler olsun olsun kuzucuğun sağlıklı olsunda bir süre sonra geçiyor bu günler sizi yolu yarıladınız sayılır darısı başıma benim uykusuz gecelerim başlıyacak yakında şimdi bol bol uyumaya çalışıyorum geceleri en azından:KK52:
komşu sende hoşgeldin canım doğru yerdesin sıcacık çok özel ve güzel bir topik burası her ne kaddar son zamanlarda sayfalarımız ilerlemesede biliyoruzki burada bi r sürü güzel can var rabbim sanada tez zamanda nasip etsin evlat sahibi olmayı burada öyle hikayeler mucizeler varki olmaz diye bişy yok topiğin en yaşlı üyesi olarak tekrar hoşgelsin diyorum :KK16:

bu arada 36 haftalık olduk listeye baktımda sıra bende nasipse arzık tırstım:KK35: bu dönem ağır geçiyor benim nefes alamıyorum gece uykularım yok senada ben hamilelik yaşamamışım onu anladım bu sefer beni fazla yordu yaşlanıyorumda ondanmı acep diye düşünüyorum:KK9: ikinci bebekler ne kadar farklı oluyor kızlar daha hazırlık bile yapmadım neredeyse doğum yapıcam daha çantam bile hazır değil yıkkanıp ütülenecek senada 7 aylıkken çantam bile hazırdı:KK1:nedir bu rahatlık bilemedim bide bu kışı grip olmadan geçiriyorum demiştim nazar değdi sonunda yakaldık kuyruğundan hamilelik bi yandan grip bi yandan sena bi yandan düşünün halimi üff amma acıtasyon yaptım he neyse hepsi geçecek inşallah herşey yoluna girecek neyse bakalım hepinizi öpüyorum ben yine gelirim doğurmadan inşallah:KK1: beryal teyze oğluşumuzun ismi belliymiş babamız karar vermiş oğluşumun adı TAHA olacakmış bende eyvallah dedim adıyla yaşasın ne yapalım :KK1: listeye ekleyebilirsin toprağım:KK16:

28 / 03 / 2014

SAAT : 09:10

CUMA

*** İSİM** ______ **CİNSİYET** _______ İSİM ______

1.okyanus84:__________ KIZ _____________ İREM SU
2.hakca:______________ KIZ _____________ EYLÜL
3.beryal:_____________ ERKEK ___________ SEMİH DORUK
4.süpriz_mucize: _______ KIZ ____________ ELİF YAĞMUR
5.bircan:______________ KIZ _____________ HÜMA
6.tatlibebek: __________ KIZ______________ ZEYNEP BERRA
7.sessizdeniz: _________ERKEK VE KIZ ______ EYMEN EFE & ESLEM NUR
8.hlymms:____________ ERKEK ____________ FATİH KEMAL
9.sevgii:) ____________ ERKEK ___________
10.yaren35:__________ ERKEK ____________ YAĞIZ
11.benbilirim: _________ ERKEK ____________
12.muhasebe22 : _____ ERKEK _____________
13.ESCALES: _________ ERKEK _____________ ATEŞ TAMER
14.serra84: __________ ERKEK ______________
15.chen :____________ ERKEK ______________
16.firdevs2006: _______ ERKEK ______________ MEHMET KÜRŞAT
17.burcinn: __________ ERKEK VE KIZ _______ ÇINAR EMİR & AYŞENUR
18.yeb2004: _________ ERKEK ______________ ÖMER
19.limonnnnn: ________ KIZ _________________
20.acrinsu : __________ERKEK _______________ BULUT
21.nilaykisir: _________ ERKEK _______________ ALİ TOPRAK
22.megryann : ________ KIZ _________________ AYŞENUR
23.elif_ba: ___________ KIZ _________________ ZEYNEP FEYZA
24.BEBEGIMIZ: _______ KIZ __________________ İPEK
25.k.a.y.r.a. : ________ KIZ _________________ ZEYNEP
26.mutluyum1111 : ____ ERKEK _______________ UĞUR
27.dezy : __________________________________
28.sirrinenur : ________ KIZ _________________ EMİNE CEYLİN
29.siyahinci1 : _______________________________
30.bebis02 : _________________________________
31.huzeyfe:_________ ERKEK ________________ AHMET YASİR
32.abyosun:_________ ERKEK _________________ MERT
33.sinemis84:________ ERKEK___________________ POYRAZ AKIN
34.ozbek83:_________ KIZ _____________________ EBRU
35.gize:____________ ERKEK ___________________ ARDA
36.sumos23:_________ KIZ ____________________ SELİNAY EFSA
37.mavı_gozlü_______ ERKEK ___________________ MURAT KAAN
38.elif..timureren _____ KIZ ____________________ AZRA
39.papatya0_________ ERKEK ___________________ YAHYA YİĞİT
40.mopsy____________ KIZ______________________ ALİSA
41.cmrmduru ________ KIZ ____________________ AYBİKE DURU
42.johnnybravo ______ KIZ______________________ ELİF ELA
43.orays ____________ ERKEK ___________________ MAHİR KAYRA
44.olcayelis _____________________________________
45.rufeyde serra _____ KIZ ______________________ RUFEYDE SERRA
46.vildan1 ___________KIZ ______________________ EBRAR
47.ÖZLEMİMSİN ______ KIZ ______________________ EYLÜL
48.&ayla&: __________ KIZ ______________________ ECRİN
49.selra _____________KIZ ______________________ DURU
50.gelevera _________ ERKEK ____________________ AHMET BORA
51.bitte _____________KIZ ______________________ EYŞAN
52.sulezehra ________ KIZ ____________________ BERRA ZEYNEP
53.dil_nur __________ ERKEK ___________________ ARDA
54.citos2903 _______ ERKEK ___________________ SERDAR
55.angel_eda _______
56.bilgen35________ ERKEK KIZ_________ YİĞİTEFE & FİDANNAZ
57.okyanus84 _______ KIZ _____________________ BEREN MİRAÇ
58.k.a.y.r.a. ________ KIZ _____________________ ELİF
59.lightlife __________ ERKEK ___________________ KIVANÇ
60.AYSEN74: _________________________________
61.tatlibebek ________ KIZ _____________________ BETÜL ERVA
62.beryal ___________ KIZ _____________________ DEFNE
63.eleyna __________ ERKEK ___________________
64.sevgii:) __________ KIZ ____________________ İBRAHİM DENİZ
65.süpriz_mucize: _____
66...ELCHIN.. ________ ERKEK __________________ YUSUF ALP
67.belenay: __________ KIZ ___________________ SENA
68.dyd : ____________ ERKEK __________________ FURKAN
69.bircan: ___________ KIZ ____________________ EDA
70.sinemis84 : _______ ERKEK __________________YİĞİT ARAS
71. firdevs2006: ______ KIZ ____________________ MİNE SU
72. sifaa: ____________ KIZ ____________________ AZRA
73.divinity:KK43: vildangel ):_ KIZ____________________ PELİN
74.rufeyde serra: _____________________________
75..ÖZLEMİMSİN: _______KIZ ___________________ ELA
76.nurcan1980 :________ ERKEK ________________
77.mavı_gozlü: _________ KIZ ___________________
78.sulezehra:___________ERKEK__________________ YUSUF BERA
79.elif..timureren _______ KIZ ____________________ ELA DURU
80.huzeyfe ____________ERKEK ___________________MUHAMMED ZAKİR
81.yaren35:____________ KIZ ____________________ YAREN
82.vale14 (osmaniye 80) _________________________ ELA
83.haksever: __________________________________ ZEYNEP
84.lightlife :____________________________________ KIZ
85.citos2903: __________________________________ KAAN

:KK49::KK49: CİCİ HAMİLELERİMİZ ** ANNE ADAYLARIMIZ **

1.belenay : ___________________________________ TAHA

1.neslihan165:
2.xaysex
3.rozalin
4.sekerkiz67
5.hira64
6.PinkRose
7.iltercakır
8.azra2
9.melek181
10.komsu

:nazar::nazar::nazar::nazar:[/QUOTE]

28 / 03 / 2014

SAAT : 09:10

CUMA

1.belenay : ___________________________________ TAHA

1.neslihan165:
2.xaysex
3.rozalin
4.sekerkiz67
5.hira64
6.PinkRose
7.iltercakır
8.azra2
9.melek181
10.komsu

[/QUOTE]

öptük seni beryal teyze:KK16:

sabah olmuş bende bir gram uyku yok dün doktora gittik teyzoşlar 11 nisanda nasipse oğluşum gelecek ama hiç heyecan yok donuk vaziyetteyim hiç bişey hazır değil hiçte ecele etmiyorum nedir bu durgunluk bilmem hiç bişey yapasım yok bu ruh halimi hiç sevmedim ama elimde değil umarım tez zamanda geçer yoksa işim zor dualarınızı eksik etmeyin üzerimizden

selam kızlar nasılsınız...biz iyiyiz çok şükür...bi ara kızım rahatsızlandı o bitti derken yağız hastalandı..şimdi iyiler çok şükür...çoookkk zorlanıyorum iki çocukla...zombi gibi dolaşıyorum..hiç bi seyi yetiştiremiyorum...bunada şükür..annem gelicek perşembe günü nasipse...o zaman rahatlıycam biraz..inanın aklımdasınız ama yemin ederimmm afedersiniz lavaboya gitmek bile lüks gibi..allah hepimizin yardımcısı olsun...doğum yapan yapıcak olan arkadaşlarımda allaha emanet..dualarım sizlerle..kendinize iyi bakın..hem yazıyorum hem beşik sallıyorum valla...hepinizi öptük iyi akşamlar...bu arada 2 hafta sonra 4.ayına gircek kızım teyzeleri..büyüyoruz allahın izniyle..şu altı ayı tamamlasak azda olsa rahatlıycam...:)

Son düzenleme:
günaydın canlarım
eşimden haber geldi türk sularına giriş yapmış salı günü yalova yada izmit tarafına tersaneye girecekmiş gemisi.
benide çağırdı eşimin yanına gidicem yalovaya.hiç gitmedim oralara hem banada değişiklik olacak.
çocuklara annem bakacak biz eşimle 3 gün kaçamak yapıcaz.çok heyecanlıyım 6 aydır görmüyorum eşimi bakalım o beni görünce ne yapacak :KK53::KK53::KK53:

oyy canım ya rabbim sizi kavuştursun artık ya ne zor off her okudumda deli oluyorum ben ne kadar sabırsızım 3-4 gün gelmiyince cok özlüyorum cok taktir ediyorum seni öpüyorum canım :KK16:

slm kızlar bugün 51 günlük olduk cumartesi eimize döndük 15 gündür mudanyada kayınvaldemdeydik dönüş yaptık 2 gündür evdeyiz iyiyiz çok şükür kızımla uğreşıyorum resmen tuvalete gitmek yemek ymek için zman kovalıyorum süt olsun diye içiyorum sürekli bişiler hep tuvaletim var:KK53: memelerim acıyo sağ memei cogu zaman sagıp veriyorum kızıma solumu emziriyorum arada sagıda emziriyorum çok şükür iyiyiz:KK31: normal bi bebek gb gazı kusması aglaması var ama ben çok sabırsızım uyanınca aglayınca sakin olamıyorum sürekli telkin veriyorum kendime hele yanımda eşim felan varsa sürekli şikayet ediyorum ama bacaklarım sızlıyo kollarım koptu memelerim de sızlayınca bütün dermanım bitiyo:KK50:inşallah bu günlerde geçicek güzel günler gelicek:KK31:

$SAM_9863.jpg

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:maşallah subannallah :nazar::nazar::nazar:

X