Survivor Erkekler ve Kızlar Show tv

furkan gitti ya

oğuzhana acayip gıcık oluyorum keline tekme atasım var
sempatiksalakcinni

oğuzhan gitmeliydiiiiii... aydınada gıcık oldum hem ıkı taraflı oynuyor hemde kendı bıldığını yapıyor.

oğuzhan gerçekten çok gıcık bir adam ama bi konuda ilk defa ona hak verdm.adalar birleşince onlarn oy çoğnluğu olucak.bu yüzden u grubu kırmaları lazmdı.aslında hakan gitmeliydi bana çok itici gelmeye başladı.özellikle oğuzhan gitsin derkn herkes o ihsanımı yazsak diyordu.nedeni çok açık en sıkı rakibi o kuralına göre oynuyr ama çaktrmadn.ama diğerleride oğzhanın tepkisinden sonra uyandılar ve buna fırsat vermedn onlardan birini furkanı gönderdiler.aydın zaten tam bi satışçı çıktı çok kötü rezil ettii kendini.
gamzede baya zeki kız hemn çaktı olayı hakanı korumaya aldrdı kızlara.aama hakanı koruyan kızlarda pek saf demekki sen nasl en güçlü rakibini korursun bu yarışa haanı korumayamı geldn 1. olmaya mı??
berke desen hiç bir işe yaramıyor.çok ağır ve cins bi kız.
metinede helal olsn dokunulmazlık oyununda nasl dayandı hayret ettm resmen:KK70: ama hakeden kazandı.yoksa hakan ne yapar eder ihsanı yazdırırdı elensin diye.kızlarda azcık akıl varsa haftaya en büyük rakipleri olan hakanı korumazlar.daha öncede dediğim gibi kızlardan başakla sarı seda erkeklerden ihsan kazansın:KK70: biraz uzun mu oldu ne:S:S:KK70:D

ihsan da favorilerim arasında ama oğuzhan benim liderim diyince gözümden düştü
dememeliydi gerçekten
yazık oldu kendisine:umursamaz:

oğuzhan ne sinir bozucu itici sinsi bir adam :kızgın:
metin oğuzhanı çiğ çiğ yese keşke boshayallersmile

ihsan da favorilerim arasında ama oğuzhan benim liderim diyince gözümden düştü
dememeliydi gerçekten
yazık oldu kendisine:umursamaz:

nasıl bir laf etti o öyle :mymeka: oğuzhan benim liderim efendim
yarışmaya gelmemişte oğuzhana çakallık etmeye gelmiş :kızgın:

valla açıkcası oğuzhanı lider olarak kabul edenlerin akıllarının kıt olduğunu düşünüyorum, hatta eminimsempatiksalakcinni
bu grup kendini lost adasında sanıyo bence, illa lider tayin etceklersempatiksalakcinni
oğuzhanının yarışma dışındada hiç iyi bi insan olduğunu düşünmüyorum, çakalın teki bence yada çakal olduğunu sanıyo:hulya:

en azından diğer grupta böyle bi ulu mantitu durumları, yok liderimiz efendimiz durumu yok, yani herkes eşit mesafede daha normaller
:hulya:

oguzhan hakıkaten cok kıl bır adam yaa
adam yasını basını almıs ama gencecık delıkanlılardan bıle toy davranısları var
cok muzevır dedıkoducu
kendını bır halt sanırıyor
konsey aksamı aglaması da tımsah gozyaslarıydı zaten
furkan elenınce zafer sevınde gozbebeklerınden okunuyordu
bır an evvel sutlamaları lazım cok tehlıkelı bır adam
gıtsın evınde emeklılık gunlerını tv basında gecırsın dedıkodusunu sallanan koltugunda yapsın
karnını doyuran furkan'ı sepetledı sımdı baskalarını yemeye baslar
aydın zaten tam tavada balık
ıkılı oynadı sonra golu fılelere gonderdı ama suyu ısındı cok degıl az kaldı onunda gıtmesıne

sarı seda cok dobra bır kız
amazon dedıklerı kadar da var

valla açıkcası oğuzhanı lider olarak kabul edenlerin akıllarının kıt olduğunu düşünüyorum, hatta eminimsempatiksalakcinni
bu grup kendini lost adasında sanıyo bence, illa lider tayin etceklersempatiksalakcinni
oğuzhanının yarışma dışındada hiç iyi bi insan olduğunu düşünmüyorum, çakalın teki bence yada çakal olduğunu sanıyo:hulya:

en azından diğer grupta böyle bi ulu mantitu durumları, yok liderimiz efendimiz durumu yok, yani herkes eşit mesafede daha normaller
:hulya:

yakında adalar birleşecek oğuzhan onlarında efendisi olur mu olurrrrrrrr :1rolleyes:

oguzhan hakıkaten cok kıl bır adam yaa
adam yasını basını almıs ama gencecık delıkanlılardan bıle toy davranısları var
cok muzevır dedıkoducu
kendını bır halt sanırıyor
konsey aksamı aglaması da tımsah gozyaslarıydı zaten
furkan elenınce zafer sevınde gozbebeklerınden okunuyordu
bır an evvel sutlamaları lazım cok tehlıkelı bır adam
gıtsın evınde emeklılık gunlerını tv basında gecırsın dedıkodusunu sallanan koltugunda yapsın
karnını doyuran furkan'ı sepetledı sımdı baskalarını yemeye baslar
aydın zaten tam tavada balık
ıkılı oynadı sonra golu fılelere gonderdı ama suyu ısındı cok degıl az kaldı onunda gıtmesıne

sarı seda cok dobra bır kız
amazon dedıklerı kadar da var

varmısın yokmusunda da pek hesvesliydi öne çıkmaya bu adam kameranın kırmızı ışığını görünce boğa gibi oluyor aptalaşıyor kolay kolay tv yi bırakmaz hakan da balık tutup yedrimesin oğuzhana çakalları yedirdsin malak gibi yatıyorlar zaten birtek ince hesap yapıorlar :kızgın:

eger gercekten kızlar korumaya almazsa hakan'akatakulle yapıp gonderırler
ama merak etme sımdı ıttıfak halınde olanlar yıyecek oguzhanının basını
pıslık adam kendını bır nane sanıyor

aydın'a guvenılmemesı gerektıgını en basından bu yana dusunuyorum
ıkı taraflı oldu hatta bır keresınde ıpler benım elımde ıkı tarafta 4-4
dengeyı ben bozuyorum benımle ıyı gecının bana fazla yemek verın dedı
sımdı furkan'da yok yemek getırecek
hakan ıle de bozustular
aclıktan yesınler bırbırlerını

varmısın yokmusun da sini rolduğum tiplerin gerçekten de sinir kişilikler olduğunu iyice görmüş olduk

oğuhan aydın kalan gıcıklardan hatırladığım ikisi
ikisi de gitmeli ama öyle bi oynuolarki
yada geri kalan okadar saf salakki
yollamıolar
he tabiki güçlüler gitmeli yarış bu
ama kimse kimse ye hele de liderlik vasfı olmayan birne sen benim liderimsin dememeli
diyen de bence sadece kendini korumak için dio
çok komik
erkeklerden bi cacık olmaz bi kaçı hariç
bu hafta 3 dokunulmazlık kazanan çocuk akıllı bişi diodum ama boş beyinmiş oda

kızlar gene iyiler
hakanın sevgilisi baya akıllı furkanın ki bişi yapmadı ama hakanın ki hakanı korumaya aldırdı
kızlar çok duygusal
bunun bi yarış olduğunu ve hakanın güçlü olduğunu unutuolar
hakan kalırsa kendileri gider
hakan ve sevgilisine kalır herşey
haberleri yok

Kızlar zaten seda olmasa aç kalacaklar birde yengeçlerden yerlerinden kıpırdayamayacaklar kızlardan hakeden varsa oda sedadır bence.Erkekler zaten tam bir keşmekeş hakanla metin birbirlerini çok seviyorlardı ne oldu da böyle aralarına kara kedi girdi hayret Oğuzhan zaten tam bir gıcık ondan lider değil cacık olmaz

ya sanki furkanla berkenin arası çokda iyi değil gibi, çok mu yeni çıkmaya başlamışlardı ne:hulya:
kızda gram yağ yok yanlız
sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

X