Yumurtlama Hapları Ve Çatlatma İğnesi Fiyatları...

:KK58:merhaba arkdslar yaa ben bısey sorucammmm yumurtlama catlatma ignesinın faydası var mı? yanı kesın hamile kalmaya yardımcımı? cvp beklıyorummm

canım bende işte bir başlıkta aynen dediğin gibi okudum 10 taneden 600 tl diye ama senin dediğin aşılama sanırım dimi. Çatlatma iğnesi 82 demişsin çünkü.. Eczaneye de sordum ben en pahalısı hapın 100 tl dedi çatlatma da 82 imiş.. Benim yumurtam var fakat büyümemiş de büyütücez ve çatlatcaz dedi heralde iğne de verecek kesin olsun diye bilmiyorum. o pahalı ilaçtada rağor için 3 sene evli olmak koşulu varmış bizim daha 3 senemiz dolmadı birkaç koşul dah var onları sağlıyoruz. Ama eğer aşılama olmam gerekirse eylülü beklicez sanırım 3 yılın dolması için..

canım banada yardımcı olurmusunuz 1 buçuk yıllık evliyim hormonlar düzenli iltihap kist yok polistik over başlangıcımı ne varmış yada yatkınmışım buna herneyse serephone verdi ymurtlama ilacı daha yeni geldim doktordan yumurtalarım gelişmemiş 10 mm miş alttan muayene etti aet ilacı verdi önümüzdeki ay gel iğneye başlıycaz dedi bu ne iğnesi naıl olcak faydası olurmu rabbim sen herkese ver aratmaaaaaaaaaa:KK43:((((((((((((((((((

canım banada yardımcı olurmusunuz 1 buçuk yıllık evliyim hormonlar düzenli iltihap kist yok polistik over başlangıcımı ne varmış yada yatkınmışım buna herneyse serephone verdi ymurtlama ilacı daha yeni geldim doktordan yumurtalarım gelişmemiş 10 mm miş alttan muayene etti aet ilacı verdi önümüzdeki ay gel iğneye başlıycaz dedi bu ne iğnesi naıl olcak faydası olurmu rabbim sen herkese ver aratmaaaaaaaaaa:KK43:((((((((((((((((((
canım bende işte bir başlıkta aynen dediğin gibi okudum 10 taneden 600 tl diye ama senin dediğin aşılama sanırım dimi. Çatlatma iğnesi 82 demişsin çünkü.. Eczaneye de sordum ben en pahalısı hapın 100 tl dedi çatlatma da 82 imiş.. Benim yumurtam var fakat büyümemiş de büyütücez ve çatlatcaz dedi heralde iğne de verecek kesin olsun diye bilmiyorum. o pahalı ilaçtada rağor için 3 sene evli olmak koşulu varmış bizim daha 3 senemiz dolmadı birkaç koşul dah var onları sağlıyoruz. Ama eğer aşılama olmam gerekirse eylülü beklicez sanırım 3 yılın dolması için..

selam arkdaslar
bende klomen kullandım gecen ay sonra catlatma ıgnesı oldum ıgne 82 tl ben 23 yasında olmadıgımdan rapor alamadım 23 yasını dolduranlara rapor werıyolar oylelıkle fıyatı bırazdaha duser asılamadadamı yas sınırı 23 ufff ufff ıns klomenle olur

cnm vuruldugun ıgnenın adı ne kı

tatlım, ilk olarak hapla başlar doktor (klomen) dozu doktorun uygun gördüğü şekilde söyler sana. günde 2-3-4 tane olabilir durumuna göre. fiyatına gelince bu haplar pahalı değil, 10 lira bişey reçeteyle aldığın zaman zaten de 2-3 lira veriyorsun. çatlama iğnesi 82 lira ama reçetele ne kadar ödüyorsun bilmiyorum, bunu da zaten yumurtan yeterince büyerse ve ihtiyaç duyulursa vurulacak. eğer klomen haplarla sonuç alamazsan, iğne tedaviye geçer buda pahalı bunun için rapor çıkartırman gerekir. 1 kutusu 60 lira 10 taneye ihtiyaç duyulursa 600 lira eder. eğer rapor çıkartırsan %20sini kendin ödersin toplam ücretin. ama inşallah ihtiyaç duymazsın ve klomenle başarılı olursun. umarım yardımcı olmuşumdur sana

mrb bişey sorabilirmiyim ben 1 ay klomen 3 ayda klomen işlevini gören bi hap kullandımm işee yaramadıı bende .doktorum iğne tedavisinine başlıcaz dedi ve bana pregon ve gonal f verdi tedavi için gonal f:350 değişken bii fiyat ve pregon:250 civarında fakar pregon piyasadan kalkmış üretilmiomuş bana bu tedavi uygulanırken sizin tedaviniz nasıl oluyor 82 lire dediniz iğneyi acaba buu yine aynıı tedaviyemmi girio ki..

merhabalar benım doktorum bana hıc hap baslamadan dırek dun otrıvelle ıgne yaptı oncesınde hıc ılaç falan kullanmadım muayene ettı ve dırek ığne ay basında hastalanırsam hormon testlerı yapılacak ne yapacagımı bılmıyorum oncekı doktorum asılama demıstı acaba bu iğne ile hamıle kalan var mı benı bılgılendırırsenız sevınırım

merhabalar benım doktorum bana hıc hap baslamadan dırek dun otrıvelle ıgne yaptı oncesınde hıc ılaç falan kullanmadım muayene ettı ve dırek ığne ay basında hastalanırsam hormon testlerı yapılacak ne yapacagımı bılmıyorum oncekı doktorum asılama demıstı acaba bu iğne ile hamıle kalan var mı benı bılgılendırırsenız sevınırım

doktor iğne yatptığına göre yumurtan olmuş ve istenilen çapa ulaşmış demekki adetin yeni bitmişkenmi gitmiştin bide iğneden 36 saat sonra ilişki dedimi doktor

doktor iğne yatptığına göre yumurtan olmuş ve istenilen çapa ulaşmış demekki adetin yeni bitmişkenmi gitmiştin bide iğneden 36 saat sonra ilişki dedimi doktor

evet 36 saat sonra ilişki dedı bırlikte oluk sımdı bıraz bel agrım kasık agrım falan var ayrıca kalamayacagım dıyede cok korkuyorum

evet 36 saat sonra ilişki dedı bırlikte oluk sımdı bıraz bel agrım kasık agrım falan var ayrıca kalamayacagım dıyede cok korkuyorum

cnm aynı korku bendede var ama bekle gör yapacak başka bişey yok. dediğim gibi demekki kendiliğinden yumurtan olmuş güzel bişey bu benim yumurtayıda ilaçla oluşturuyor sonra çatlasın diye iğne yapıyor.geçen ay olmadı bu ay tekrar denedik bende senin gibi beklemedeyim korkumdan hiç bir iş yapmıyom ağır bişey kaldırmıyom hatta ilişkiden sonra hemen ayağa bile kalkmıyom inşlh biribirimize dua edelim hepimize nasip olsun

17 hazıranda otrıvelle iğne yaptı doktorum 1.5 yıldır evlıyız ilk bır ay korunduk sonra bıraktık korunmayı bebek istıyoruz ama olmuyor bu ay doktor degıstırdım doktorum çatlatma iğnesı yatı 36 saat sonra bırlıkte olun dedı sonra gun asırı ılişkı demedı ama bız yaptık tutup tutmadıgını nasıl oğrenecegım ne zaman test yapmalıyım beklemek cok zor gelıyor dualarla adım atıyorum ayın 17 sınden berı aklımı bır turlu boşaltamıyorum aklımda bebekten baska hıcbırsey yok evımle bıle ılgılenemıyorum ne yapmalıyım sızce

Allah yardımcımız olsun haberdar edelım bırbırımızı rabbım isteyen herkeze nasıp etsın kucaklarımızı boş bırakmasın

17 hazıranda otrıvelle iğne yaptı doktorum 1.5 yıldır evlıyız ilk bır ay korunduk sonra bıraktık korunmayı bebek istıyoruz ama olmuyor bu ay doktor degıstırdım doktorum çatlatma iğnesı yatı 36 saat sonra bırlıkte olun dedı sonra gun asırı ılişkı demedı ama bız yaptık tutup tutmadıgını nasıl oğrenecegım ne zaman test yapmalıyım beklemek cok zor gelıyor dualarla adım atıyorum ayın 17 sınden berı aklımı bır turlu boşaltamıyorum aklımda bebekten baska hıcbırsey yok evımle bıle ılgılenemıyorum ne yapmalıyım sızce

cnm bende 17haziranda yapıldım iğneyi bekliyorum zaman geçmiyor sanki 2 temmuzda kan testi yaptırmayı düşünüyorum adet günüm zaten 4 temmuz geçen ay sürekli evde test ypıp durdum üzülüp durdum inşlh bu ay mevlam seninde benimde yüzümü güldürsün

slm arkadaslar ben gecen ay cocuk ıcın doktora gıttım yumurtamın olmadıgı ıcın klomen verdı bıttıktn sonra gıttım 16 bı yumurtam oldugunu ertesı gun ılıskıye grmemı ıns olacagnı dedı o ay olmadı adet oldugumda tekrar gttm catlamanın olmadıgını 18 mm yukseldıgını eger tedavıye devm ederse kırs olacgnı soyledı tedavı ye devam etmedı ama acıklamada yapmadı bnm cocugum olmayacagı anlamına mı gelıyo bu ay olur nmu

X