Sayfa: 4/29 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
Toplam 284 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dişlerimi yaptırdım estetik lamine kaplama

1. Konu Sahibi : Sevginingucu #31
    ArkadaŞ fıyat sÖylememekte kararlıı:)

2. Konu Sahibi : Sevginingucu #32
    Giriş tarihi
    Oct 2009
    bence de :)))

3. Konu Sahibi : Sevginingucu #33
    Giriş tarihi
    Apr 2010
    Alıntı mehfil kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ArkadaŞ fıyat sÖylememekte kararlıı:)
    arkadaşlar fiyatlar konusunda gerekli açıklamayı yaptım sanıyorum ama benim yaptırdığım işlemi soruyorsanız bana çok değişik fiyat ve malzemeler sundular benim yaptırdığım işin fiyatı 800 tl ama tabiki malzemeye kaliteye göre değişiyor daha ucuzuda var daha pahalısıda yanı
    Düzenleyen: Sevginingucu Düzenleme Tarihi : 14-05-2010 Düzenleme Saati :18:44

4. Konu Sahibi : Sevginingucu #34
    Giriş tarihi
    Dec 2009
    merhaba arkadaşım güle güle kullan dişlerini çok hoş olmuş gerçekten.benim merka ettiğim konu diş beyazlatmayla ilgili dişlerini beyazlatıp ona göre diş rengi seçmişsiniz gerçekten güzel olmuş yalnız dişlerin rengi zaman içinde deeğişmiyormu acaba?porselen değişmez tabi ama doğal dişler tekrar eski rengine dönerse ikisi arsında fark olmazmı?bu konuda bilgi verdimi doktor canım?

5. Konu Sahibi : Sevginingucu #35
    Giriş tarihi
    Dec 2009
    birde üst dişlerinin tamamınımı yaptırdın yani toplam kaç diş?ben biraz araştırdım lamine kaplamayı yalnızca estetik amaç güdüldüğünde yaprak lamine deniyor takma tırnak gibi dişin üstüne yapıştırıyorlar.bu öyle bir uygulama değil sanırım dimi?o konuda bir bilgin varmı?birde ne kadarlık ömürleri varmış yani o kadar para verince uzun süre kullanmak istiyor insan.çok soru sordum kusura bakma canım cevaplarsan sevinirim

6. Konu Sahibi : Sevginingucu #36
    Giriş tarihi
    Apr 2010
    Alıntı mavis81 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    birde üst dişlerinin tamamınımı yaptırdın yani toplam kaç diş?ben biraz araştırdım lamine kaplamayı yalnızca estetik amaç güdüldüğünde yaprak lamine deniyor takma tırnak gibi dişin üstüne yapıştırıyorlar.bu öyle bir uygulama değil sanırım dimi?o konuda bir bilgin varmı?birde ne kadarlık ömürleri varmış yani o kadar para verince uzun süre kullanmak istiyor insan.çok soru sordum kusura bakma canım cevaplarsan sevinirim

Teşekkür ederim canım evet doktorum konu hakkında bilgi verdi zaten benim alt dişlerimde problem yoktu asıl problem ve renk olayı üst dişlerimdeydi alt dişlerimde bir temizleme işlemi oldu dişlerimi temizleme konusunda tabikide eskiye göre biraz daha özenli olmam gerektiğini iletti diş temizliğimi düzenli olarak yapıyorum artık zaten öylede olması gerekiyor ben eskiden çok özensizdim dişlerime fırçalamayı bile aklıma geldikçe yapıyordum :(

Toplam 6 diş yaptırdım yok benımkısı oyle değil benimkisi tam kaplandı ve en iyi malzemeden olsun istedim aslında sordum onuda kaç sene kullanırsınız diye ama inanın su anda hatırlamıyorum aradan 2 3 ay gectı bana dedıgı yanlız dısı kırıcı sert bırseyler yemezsenız dısınıze ozenle bakıp temızlıgı konusunda tıtız davranırsanız çok uzun omurlu oldugu

7. Konu Sahibi : Sevginingucu #37
    Giriş tarihi
    Dec 2009
    anladım canım teşekkürler cevapların için.gerçekten çok uygun yaptırmışsın 6sı birden 800 ise eğer.yok benim dişlerim kirli değil aslında beyaz ama ben normal diş rengimi 1-2 ton açtırmayı düşünüyordum onun için sordum.yinede sağol canım

8. Konu Sahibi : Sevginingucu #38
    _emirinannesi_ Guest
    6 dişin 800 liraya olduğunu sanmam..
    çok çok ucuz...
    tanesi 800 demiştir arkadaş..

9. Konu Sahibi : Sevginingucu #39
    Giriş tarihi
    Dec 2009
    evet bende ilk başta öyle düşünmüştüm ama arkadaş benim yaptırdığım iş 800 lira demiş.öyle olsaydı 4800 lira der diye düşündüm.evet ya bu konudada bizi aydınlatırsan sevinirim arkadaşım.

10. Konu Sahibi : Sevginingucu #40
    Ben de epeydir bu lamine kaplama ile ilgili bilgi topluyorum.Anladığım kadarıyla farklı ama benzer yöntemler var. Kiminin malzemesinden sanırım daha pahalı, yaprak poselen dediklerim özellikle, onların tanesini 400TL den yapan var-1000 Tl yede..sanıırm birazda bu iş rant sağlıyorlar doktorlar..o yüzden pek güvenemedim açıkcası..

Sayfa: 4/29 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon