Tüy sorunumuza bir de bu pencereden bakmayı öneriyorum..

yaa ben de bişey sorucamm
dün regl oldum yani reglden bikaç gün önce alınca çok çabuk uzuyor ya bi etkisi olmıcak mı yani dolunayınn?...

bilemiyorum canım..bunlarla ilgili hazır bilgiler yok..deneyerek görüp paylaşıcaz burda..

bende dedilerini 26sında yaptım inş sonuç alırız bu soğan nasıl oluyor banada anlatır msınfisfisfis

cnm anca girebildm/.. yine burdan okumustm.. 1 sogani rendenin kucuk yeriyle rendeliyorz. aksam uygulayp sabh yikiyorz sanrm.;. sey ama posasi ve suyu aldigin her yerne surmen gerekyo.. koku problemi olcaindan emnim ama 1 guncuk dayanicaz bilmiyorumkismile

aycangül,tüylerini sir ağdaylamı yksa epilasyonlamı alıorsn o tarihlerde alındıkta snra herhangi bir bakım sürüyormusun?

cnm anca girebildm/.. yine burdan okumustm.. 1 sogani rendenin kucuk yeriyle rendeliyorz. aksam uygulayp sabh yikiyorz sanrm.;. sey ama posasi ve suyu aldigin her yerne surmen gerekyo.. koku problemi olcaindan emnim ama 1 guncuk dayanicaz bilmiyorumkismile

çok saol canım neyse katlanırız:sinifsinif::KK1:

kızlar üzülerek söylüyorum ama benim dolunayda aldığım tüyler küçük küçük çıkmaya başladı.
ben dolunayda aldım 2 gün sonra hasta oldum sizce bununla bi ilgisi olabilirmi.
genelde hastalık bittikten sonra tüylerin alınması söylenir.

kızlar üzülerek söylüyorum ama benim dolunayda aldığım tüyler küçük küçük çıkmaya başladı.
ben dolunayda aldım 2 gün sonra hasta oldum sizce bununla bi ilgisi olabilirmi.
genelde hastalık bittikten sonra tüylerin alınması söylenir.

bende birşey yok canım.ya kırılmıştır alırken yada regl etkisi olabilir gerçekten..
kırılmadığından eminsen ve bir dahakinde de aynı döneme gelirse ara tarihi kullan canım..

X