Saç Uzatma Yöntemleri O kadar bakım yapıyor, neden sonuç alamıyoruz..işte cevabı..

Ben artık bakım yapamıyorum çünkü kuaförüm gözeneklerimin tıkandığını daha fazla yaparsam saçlarımın döküleceğini söyledi. Ama zeytinyağından mı yoksa kullandığım bitkisel şampuanın kremindenmi onu anlayamadım.

Ben artık bakım yapamıyorum çünkü kuaförüm gözeneklerimin tıkandığını daha fazla yaparsam saçlarımın döküleceğini söyledi. Ama zeytinyağından mı yoksa kullandığım bitkisel şampuanın kremindenmi onu anlayamadım.

canım,saç tonikleri var piyasada..ben denemedim hiç ama sanırım gözeneklerin açıkması için bu ürünler.

yalnız kuaförün böyle söyleyip ardından ürün tavsiye ettiyse itimat etme derim!

canım,saç tonikleri var piyasada..ben denemedim hiç ama sanırım gözeneklerin açıkması için bu ürünler.

yalnız kuaförün böyle söyleyip ardından ürün tavsiye ettiyse itimat etme derim!

Yok herhangi bir ürün tavsiye etmedi. Zaten ürün satmak için söyleyecek birisi değil. Önereceği bir ürün varsa da önce kendisi dener sonra başkalarına tavsiye eder. Şu an bakım yapmıyorum. Saç kremini de diplere fazla yedirmeden kullanıyorum inşallah düzelir.

Son düzenleme:
gün aşırı veya çok sık saçlara yağ bakımı vs yapmak iyi değil gözenekleri tıkar saçları yorar haftda 2-3gün olmak şartı ile 1-2 ay boyunca sonra haftada 1 gün olmak üzere sonra 2 haftada 1gün olmak üzere böyle değişkenli bir bakım iyi oluyor

Bu tarihler ilk sayfada güncelleniyor mu? Yoksa Ağustos ayı hangi sayfadaysa link atabilir misiniz? :)

Son düzenleme:
aycangülüm blogunu takıpteyım.yakınlarda sac kesımı ıcın uygun tarıh varmı canım en azından cok uzakmı uclardan aldırmam lazım ıyıce gozume batıyorda:KK1::KK1::KK1::KK1:

unutmuşum canım yazmayı..sarmısağı hergün yutabilirsin.antibiyotik ve antiseptiktir.bağışıklığı arttırır.kolay kolay hasta olmazsın.ayrıca saça da çok faydalı.bak arkadaşlar şampuana katıyor mesela.
içten almış olursun..
bak ben yutuyorum bu ara.şükürler olsun ameliyat yerim enfekte olmadı.ki kaç defa belediye otobüsüne bindim.çok korktum ama hiç birşey olmadı.tamamen sarmısağa borçluyum..

Bende Ahmet Maranki'den duymuştum. Ama unutuyorum hep. Annem de 2'ye bölüp yutuyordu, boğazında kaldı, nefes alamadı, hastaneye götürdüler çıkartıldı. Atlattı çok şükür. Dikkat edin yutarken.

Bende Ahmet Maranki'den duymuştum. Ama unutuyorum hep. Annem de 2'ye bölüp yutuyordu, boğazında kaldı, nefes alamadı, hastaneye götürdüler çıkartıldı. Atlattı çok şükür. Dikkat edin yutarken.

geçmiş olsun canım..bölerek köşeli hale getirmemek gerek. orta büyüklükteki bir sarmısak tanesi bölmeden ve suyla kolayca yutulabiliyor. tabi birde ince tarafından yutmak gerek.
bir de ben sonbaharda ikinci kez yutmaya başlamıştım ve bazı şikayetlerim oldu. doktora gittiğimde safra kesemde taş olduğunu öğrendim. sarmısak uyuyan taşı uyandırmasaydı bundan hiç haberim olmayacaktı. zaten safra kesesi şikayeti olanlara soğan, sarmısak, yumurta gibi bazı besinler kesinlikle yasaklanıyor.
o dönemde yumurta yediğimde de tüm yediklerimi çıkartıyordum.
bitkisel kürleri kullanırken bedeni iyi gözlemlemek gerek kısacası! hastalığa neden olmasalar bile var olan hastalıklarla ilgili şikayetleri arttırabiliyorlar.

Aycangül sayesinde saclarim hayatimda ilk defa sütyen hizasina kadar gelmisti..ama malesef türkiyeye tatile gelmistim
ve 2gün önce kuaföre gittim orda. kat kestirmek istemistim ama kuaför tüm saclarimin kirik oldugunu söyledi ve biraz uclarindan daha fazla kessinmi diye sordu
bende tamam ama cok olmasin zar zor uzattim dedigim halde kadin saclarimi fazlasiyla kesti ve simdi saclarim omuzlarimin üstünde birde kivirciklar dahada kisa gözüküyor.
cok sinir oldumm
yani anlayacaginiz yine baslamam lazim tarihlere göre bakim yapmaya off.. :44:

uygundur gülşahcığım..
ben bakımlarımı boyadan sonraya bırakırım hep..işlem sonrası bakıma ihtiyaç duyuyor saçlar çünkü..
birde boya yaparken bir tüpe bir tatlı kaşığı kadar yağ koyuyorum..zeytin yağı olabilir,badem yağı olabilir..yada saç bakımında kullandığın herhangibir yağ.bunu kuaför söylemişti..daha az zarar görüyor saç..

Bende son boyattığımda kuaföre zeytinyağımı götürmüştüm, uçlarına sürmek için yıpranmasın diye :) Zeytinyağını boyanın içine eklemişti.

merhaba aycangül..seni sessiz sessiz burdan ve blogdan takip ediorum...birşey sormak için sessizliğimi bozdum...:KK1: ben 17 ağustosta saçımı boyamak istiyorumda uygunmudur acaba?

Saçını uzatmak isteyenler kızlar duş aldıktan sonra saçlarınızı hep örün hızlı uzamaya bire bir :KK34: Bide badem yağıyla kil.. Benim arkadaşımın saçı acayip uzun ve yazın 3 ayda uzamış her duştan sonra örmüş saçlarını ben denemeye başlarım sizlerede öneririm :)

Kuaförüm bilimsel olarak kanıtlandı diyordu. Nette bulamadım bilgi ama ben normalde örüyorum ama banyodan sonra hiç örmedim. Normal hızında uzuyordu. Ayda 1,5 cm kadar. Banyodan sonra deneyeyim bende. Teşekkürler.

Aycangül saç kesimi konusunda şaşırdım bu sefer. Hani bu tarihlerde olacaktı 1 ay öncesinden söylenmişti hatta geçen gün de bloğunda yine birisine cevap yazında saç kesimi ile ilgili de yazmıştın. Ben de bayram öncesi boyatırken kat aldırırım diye düşünüp kaç gündür bekliyordum tarihleri.

Zeytinyağının hakikisini nereden bulabilirim diye merak edenler varsa, bilmeyenler için Tariş'in ecocert organik sertifikalı zeytinyağı çıkmış siyah şişede mantar kapaklı üzerinde sertifikası takılı. Migrosta bulabilirsiniz. Bende aldım ama tabii şu an bakım yapamıyorum. Yüzüme sürmek için aldım ve göz makyajımı temizliyorum. (Pamuğu ıslatıp birkaç damla damlatıp temizliyorum). :)

Son düzenleme:
Protein günü, saçıma bakım yapamıyorum ama cildime yaptım bende yumurta akı sürdüm şimdi, bekliyorum. Yersem de saça yarar herhalde :KK70:

X