Saç Uzatma Yöntemleri O kadar bakım yapıyor, neden sonuç alamıyoruz..işte cevabı..

ben bakımlarımı çok boşladım :KK43: ama bu duruma dur demenin vakti geldi... hemen saçlarıma vitamin maskesi yapacağım :KK76:

Ben de bloğunu takip ediyorum aycangül saçıma kına yaktım şimdi. Kesim konusunda ben de bu aralar halletmeyi düşünüyordum ama yokmuş kesim tarihi. Zaten kesmekten hoşlanmıyorum erteleyeyim. Benim saçlar eşit hızda uzamıyor :44: 5-6 ay sonra uçları inişli çıkışlı hale geliyor istemesem de az miktar almak zorunda kalıyorum

Ben de bloğunu takip ediyorum aycangül saçıma kına yaktım şimdi. Kesim konusunda ben de bu aralar halletmeyi düşünüyordum ama yokmuş kesim tarihi. Zaten kesmekten hoşlanmıyorum erteleyeyim. Benim saçlar eşit hızda uzamıyor :44: 5-6 ay sonra uçları inişli çıkışlı hale geliyor istemesem de az miktar almak zorunda kalıyorum

olabilir, anneminde ensesindeki saçlar daha çabuk uzar :)) üstlerden 2 cm dipleri çıkmışsa ensede 3 cm dir :))
zaten ensedeki saçlar konumundan dolayı sırta daha çabuk yaşlaşıyor, bir de bu durum olunca iki ayda saçta model kalmıyor..

Herkese iyi bayramlaaar :) Aycangül seni takip edip arkandan iyi bayramlar diyorum forumda :KK9: :KK71:

ya bi soru sorucm saçma olucak ama ay şu tarhte şu burçta diyoruz ve o gün bakım yapıyoruz ya mesela o burçtakiler mi bakım yapıyor kendine yoksa hepimiz mi. ben hepimiz diye anladım ama

Herkese iyi bayramlar.Aycangül mrh bakımlarımda arı poleni kullanmak istiyorum bunu hangi günlerde kullansam uygun olur? mineral günleri uygun mu?

ya bi soru sorucm saçma olucak ama ay şu tarhte şu burçta diyoruz ve o gün bakım yapıyoruz ya mesela o burçtakiler mi bakım yapıyor kendine yoksa hepimiz mi. ben hepimiz diye anladım ama

özel msj atmışsın ama senin msj kutun dolu olduğu için geri dönemedim...

saç bakımının yanında dengeli beslenmediğimiz sürece saçlarımız uzamaz. ben eskiden hayvansal gıda ağzıma sokmazdım ne saçım uzardı ne dökülmem dururdu pırasa gibi saçlarım vardı artı sürekli kansızlık ve vitamin eksikliği şikayetlerim olurdu doktor bana ne olursa olsun et ve süt ürünlerini tüketmem gerektiğini söyledi kendin için olmasa bile saçların için yap dedi :KK70: şimdi zorla da olsa yiyorum ve saç dökülmesi saç kırılması gibi sorunlar yaşamıyorum inanılmaz parlak ve canlı saçlarım var uzamasınıda kendi haline bıraktım kurutmuyorum kendisi kuruyo eskiden duştan çıkınca 2 dk havluda sarılı kalınca kuruyan saçlarım şimdi 1 bucuk saatte kuruyor. burçlara inanmıyorum astrolojiyle aram yok ama dengeli beslenmenin önemine inanıyorum ve ne yaparsanız yapın eğer vücudunuzda yeteri kadar demir ve vitaminler yoksa ne saçınız uzar ne cildiniz sağlıklı görünür diyorum:KK17:

bu zamana dek herseyi fazlasıyla kullandım yağlar karışımlar şampuanlar ama olmadı sanırım burada genetik de onemli bir tek sacta sonuc alamadım ne yazikki,

kesim gunuuu bende beklıyorummmmm gelsın artık saclar pertttt yoksa buhafta dayanamayıpda kestırebılırımdeee:KK43::KK43:

saç bakımının yanında dengeli beslenmediğimiz sürece saçlarımız uzamaz. ben eskiden hayvansal gıda ağzıma sokmazdım ne saçım uzardı ne dökülmem dururdu pırasa gibi saçlarım vardı artı sürekli kansızlık ve vitamin eksikliği şikayetlerim olurdu doktor bana ne olursa olsun et ve süt ürünlerini tüketmem gerektiğini söyledi kendin için olmasa bile saçların için yap dedi :KK70: şimdi zorla da olsa yiyorum ve saç dökülmesi saç kırılması gibi sorunlar yaşamıyorum inanılmaz parlak ve canlı saçlarım var uzamasınıda kendi haline bıraktım kurutmuyorum kendisi kuruyo eskiden duştan çıkınca 2 dk havluda sarılı kalınca kuruyan saçlarım şimdi 1 bucuk saatte kuruyor. burçlara inanmıyorum astrolojiyle aram yok ama dengeli beslenmenin önemine inanıyorum ve ne yaparsanız yapın eğer vücudunuzda yeteri kadar demir ve vitaminler yoksa ne saçınız uzar ne cildiniz sağlıklı görünür diyorum:KK17:

kesinlikle beslenme çok etkili!
yetersiz beslenmeyle birlikte streste saçları ve cildi bozan en önemli faktörlerden biri!
diğer konuda size katılamıyorum,çünkü bu yöntem sayesinde 2 yıl boyunca toparlayamadığım saçlarımı eski sağlıklı haline getirdim; hem de bir kaç kez bakım yaparak.
bu iki yılda saçlarıma yaptığım masrafı düşündükçe gerçekten içim acıyor.

layın dünya ve canlılar üzerindeki etkileri neredeyse herkes tarafından biliniyor artık.hatta MÖ sine dayanmakta bu bilgiler.tabi bu etkiler insanlar içinde geçerli.dolayısıyla saçlarımız içinde.
ay bazı günlerde yaptığımız bakımların daha etkili olmasını sağlarken bazı günlerde de bu etkiyi azaltabiliyor.
ay ve saç bakımı ile ilgili kritik tarihleri burada sizlerle paylaşacağım arkadaşlar..
deeğerlendirmeniz ve fayda sağlamanız dileğiyle..
sevgilerimle..

AYRINTILARI MESAJLARIMDA VERıYORUM.

15 Ağustos 2012 saat 21:04’ten 18 Ağustos 2012 saat 03:33’e kadar Ay Aslan burcunda olacak;
(17 Ağustos 2012 saat 18:54’te Yeni Ay gerçekleşecek )

Ay’ın Aslan burcuna geçmesiyle saçlarımız için oldukça verimli bir dönem başlıyor. 18 Ağustos Cumartesi gününe kadar devam edecek olan bu kısa dönemi protein ve vitamin içeren maskelerle değerlendirmenizi öneriyorum.
Ayrıca saçları boyamak için de çok uygun günler. Bu günlerde yapılan boyaların hem renk kalitesi hem de kalıcılığı sizi çok memnun edecektir. Ancak saç kestirmek için uygun değil. Bizden önceki nesillerin tecrübelerine baktığımızda Yeni Ay’da saç kestirmediklerini görüyoruz. Onlar Yeni Ay’da saç kestirenlerin saçlarının çok erken beyazlaştığını tespit etmişler.

hepinizi seviyorum, güle güle kullanın :) :KK71:

oğlak burcu için hangi günlerde yapmam uygun olur ?

X