Tüp Bebek Merkezleri Ataşehir Memorial Dr. Cem Demirel Hastaları

merhabalar ben eskiden bu kulube cok takiliyodum ancan 2yildir girmiyodum .agustos ayinda allah nasip ederse tedaviye baslicam transfer hersey normal giderse ogustos ortalarina gelecek...2. tup bebek denenmem olacak..ilk defa cem beyin hastasi oluyorum buradan takip ettigim kadariyla herkes cok memnun.....neyse yorumlarinizi bekliyorum....

Bir an tererddüt bile etmeden gitmelisin Cem Bey'e

Allah ım sanada isteyen herkese de nasip etsin bu duyguyu

:nazar::emir_bebek::nazar::emir_bebek::nazar:

benim tedavim sonuçlandı. ilk denememiz olacaktı, tv.ve internetden duyduklarımızın etkisiyle dr.cem beyi tercih edip gitmiştik,fakat kendisi ile bir kez olsun karşılaşmadan tedavi tamamlandı, bitti,dr.arzu hanım çok hoş tatlı bir hanım ,çok sevdim kendisini ,zaten tüp bebek tedavisinde de doktor dan daha çok kullanılan teknolojinin ve embriyolog ların hep daha önemli olduğunu düşündügüm için bu durumdan hiç rahatsızlık duymadım,zaten dr.arzu hanım da hep doğru elektrik yayan pozitif biri ,ama transferde dr.Arzu hanım ile birlikte Cem bey olacağı ısrarla söylenmesine rağmen yine yoktu .
tabi bunların hepsi boş ,çok farkındayım ,şans ve herşeyden önemlisi Yüce Allah'ın kısmet etmesi herşeyin ama herşeyin başında geliyor ,
benim buradan ilk defa başlayacaklara tek önerim ,kendinizi sakın çok fazla kaptırmayın,benim hayatımın merkezindeydi çocuk sahibi olma hayali , tüm tedavi boyunca baştan sona kadar çok olumlu ve pozitif geçirdim ,tüm ailemle beraber hiç aklımıza getirmemiştik Negatif 'i....çok inanmıştık ama olmadı .Yıkım ne yazıkki ağır oluyor.

İnsanoğlunun geliştirdigi tüm koşulları yerine getirdik ama bir kez daha anladık ki Yüce Allah'ın kısmet etmesi yada etmemesi tek sebeb ...

benim tedavim sonuçlandı. ilk denememiz olacaktı, tv.ve internetden duyduklarımızın etkisiyle dr.cem beyi tercih edip gitmiştik,fakat kendisi ile bir kez olsun karşılaşmadan tedavi tamamlandı, bitti,dr.arzu hanım çok hoş tatlı bir hanım ,çok sevdim kendisini ,zaten tüp bebek tedavisinde de doktor dan daha çok kullanılan teknolojinin ve embriyolog ların hep daha önemli olduğunu düşündügüm için bu durumdan hiç rahatsızlık duymadım,zaten dr.arzu hanım da hep doğru elektrik yayan pozitif biri ,ama transferde dr.Arzu hanım ile birlikte Cem bey olacağı ısrarla söylenmesine rağmen yine yoktu .
tabi bunların hepsi boş ,çok farkındayım ,şans ve herşeyden önemlisi Yüce Allah'ın kısmet etmesi herşeyin ama herşeyin başında geliyor ,
benim buradan ilk defa başlayacaklara tek önerim ,kendinizi sakın çok fazla kaptırmayın,benim hayatımın merkezindeydi çocuk sahibi olma hayali , tüm tedavi boyunca baştan sona kadar çok olumlu ve pozitif geçirdim ,tüm ailemle beraber hiç aklımıza getirmemiştik Negatif 'i....çok inanmıştık ama olmadı .Yıkım ne yazıkki ağır oluyor.

İnsanoğlunun geliştirdigi tüm koşulları yerine getirdik ama bir kez daha anladık ki Yüce Allah'ın kısmet etmesi yada etmemesi tek sebeb ...

canim senin icicn coook uzuldugumu bilmelisin bunlarin hepsi kismet kader isi bahceci ve memorial arasinda kalmistim bende memorialdeymis kismet....bakalim artik....

cnm sizde sorun neydi?belki daha önceki sayfalarda yazmışsındır ama bulamadım.memoril ın erkek infertilitesinde daha ii old. söylüyo herkes.bizde eşimde sorun yok.bende var.

sağol teyzesi,inşallah seninde hemen olur.senin il denemen mi?aşılama değil sanırım,tüpmü yapıcak,biz çok şükür aşılama ile hallettik.cem bey olunca hiç düşünme derim..

ya artik kimse cem beye gitmiyomu birileri yazsin bari ben 4 agustosta ordayim....

evet canım ,bende öyle duyup gitmiştim ,erkek infertilitesi.
ama kısmet tabi herşeyden önce,senin tedavinde bol şans ,ama çok çok yogun oldukları için genelde herşey hemşireler ile hallediliyor buna hazırlıklı ol ,ben zaten dr.Arzu hanımın hastasıydım,cem bey ile hiç karşılaşmadık.

evet canım ,bende öyle duyup gitmiştim ,erkek infertilitesi.
ama kısmet tabi herşeyden önce,senin tedavinde bol şans ,ama çok çok yogun oldukları için genelde herşey hemşireler ile hallediliyor buna hazırlıklı ol ,ben zaten dr.Arzu hanımın hastasıydım,cem bey ile hiç karşılaşmadık.

ne yapalim artik kismet neyse o....

selam kader arkadaşlarım. ikinci deneme için merkez araştırıyorum şu anda memorial ataşehir ve medicana ümraniye hastaneleri arasında tereddütteyim. memorial hastanesi de olabilir ama medicana da evime çok yakın ve ikisini de düşünüyorum net karar veremedim. ömer faruk vanlıoğlu'nu da çok beğenen çok memnun kalan var eşimin ilk spermiogram testini orada yaptırmıştık orası da güzel temiz sakin fazla kalabalık değil. cem demirel deyince de memorial deyince de zaten kimse tartışmıyor bile garanti kalitesini kanıtlamış. bakalım kısmetimiz nerede:???

sanirim kimse gitmiyo cem beye..........:18:

Merhaba, ben Cem beye gidiyorum aslinda bende bu ay tedaviye baslamayi dusunuyordum ancak kasim ayina kadar bekleme karari aldik bu arada kilo vermeye calisiyorum. Yaz donemi oldugu icin cevap veren cok yoktur. Cem bey cok yogun bir doktor. Ben kendisinin cok iyi bir insan oldugunu
Dusunuyorum ve guveniyorum Allahherkesin yuzunu guldursun.

Merhaba, ben Cem beye gidiyorum aslinda bende bu ay tedaviye baslamayi dusunuyordum ancak kasim ayina kadar bekleme karari aldik bu arada kilo vermeye calisiyorum. Yaz donemi oldugu icin cevap veren cok yoktur. Cem bey cok yogun bir doktor. Ben kendisinin cok iyi bir insan oldugunu
Dusunuyorum ve guveniyorum Allahherkesin yuzunu guldursun.

valla ben basladım bakalım c.tesi yine kontrolüm var karın ağrım öldürdü beni bi opu olup azıcık rahatlasaydım....

ben simdi bursadaydim rizeye gidince yaptircam....hadi bakalim....

Nasil duruyorsun? Ben hayatta dayanamazdim. Ne zaman yapicaksin? Cok merak ettim ben bile. Bu arada test icin seni hastaneden aramiyorlar mi? Ilgililer mi onu merak ettim? Bi de senin kontrol ve transferini Cem beymi yapti? Umarim hamilesindir:))

X