Saç Rengi ve Saç Boyama evde oriel açıcı kullananlar

nutez

Guru
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2007
1.138
7
45
arkadaşlar ( ben bir kuaför arkadaştan öğrendim uyguluyorum platin sarı boya yapıyorum) diyorsanız lütfen bizede öğretin ne ölçülerde nasıl yapılır bıktım kuaföre gitmekten :KK25::KK59:

tatlım benim aşağıda konum var.Kuaför saçlarımı evde boyamıştı diplerim siyah olmasına rağmen çok açılmıştı ama ben platine kadar açtırmadım istemedim çünkü.Açıcı olarakta mavi toz ve oksidan kullandı bu hafta sonu evde ben boyıcam büyük ihtimal %12 lik oksidan 40 volüm oluyor resminide koyıcam siteye :KK52:

ama ne oranlarda karıstırlır nasıl uygulanır oreal :KK43: en az zarar nasıl edılr bunları bılen arkdslar vrmı etrafta:)

ama ne oranlarda karıstırlır nasıl uygulanır oreal :KK43: en az zarar nasıl edılr bunları bılen arkdslar vrmı etrafta:)
eşit miktarda koymayı düşünüyorum ben :)çünkü boyayı boya açmıyor zararına katlanıcam artık :97:

resimlerinide koy tatlım öncesi ve sonrası diye merak ettim şimdi sendemi platin yapıcaksın verdiği oran bunun içinmi:44:...bide bu yazdıklarını neredn temin edebilirimiiii

bence evde tek basına bunu denememelisin.kuafore gitmeni öneririm.sonucta acma işlemi bu saca cok zarar veren birşey.

resimlerinide koy tatlım öncesi ve sonrası diye merak ettim şimdi sendemi platin yapıcaksın verdiği oran bunun içinmi:44:...bide bu yazdıklarını neredn temin edebilirimiiii
tatlım ben kendi konumdada yazmıştım saçlarım eskiden bal köpüğüydü ben palette loreal gibi boyaların açıcı ile 1 yılda karamel sarısı gibi bir renk anca elde edebildim en son kuaför arkadaş boyadı yanımda hazırladı tabi boyayı.Ben size şimdi bu yapın asla demiyorum ilk önce ben yapayım sonra size haber vericem sonucu :KK15:
şimdi bu ilk kuaförde boyamıştım tarih 2009 yazıydı ;(kendi saçlarım koyu kumral gibi):KK53:
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
Kendim boyayarak geçen eylüle kadar bukadar açabildim en az 9-10 defa boyamışımdır herseferinde 2 kutu boya alarak :KK37:
Geçen eylül kuaförün boyaması ve sonucu :KK34: diplerimde yanma filan olmadı ama uçlarım felaket yıllardır kestirmiyorum :KK70:
http://img51.imageshack.us/img51/9168/fhncfghn.png

tatlım ben kendi konumdada yazmıştım saçlarım eskiden bal köpüğüydü ben palette loreal gibi boyaların açıcı ile 1 yılda karamel sarısı gibi bir renk anca elde edebildim en son kuaför arkadaş boyadı yanımda hazırladı tabi boyayı.Ben size şimdi bu yapın asla demiyorum ilk önce ben yapayım sonra size haber vericem sonucu :KK15:
şimdi bu ilk kuaförde boyamıştım tarih 2009 yazıydı ;(kendi saçlarım koyu kumral gibi):KK53:
Kendim boyayarak geçen eylüle kadar bukadar açabildim en az 9-10 defa boyamışımdır herseferinde 2 kutu boya alarak :KK37:
Geçen eylül kuaförün boyaması ve sonucu :KK34: diplerimde yanma filan olmadı ama uçlarım felaket yıllardır kestirmiyorum :KK70:
http://img51.imageshack.us/img51/9168/fhncfghn.png

tatlım sen hala açıcakmısn sacını baya acılmıs aslnda ::) çok guzel olms ama kestır bence uçlarını

yok tatlım dipleri sadece açıcam ama sanki birazdan aktı gibi rengi canlansın diye 5 dk tüm saçımda tutmayı düşünüyorum :KK61: Evet kestirmem lazım off :KK58:

ben evde bi kere denedim salak gibi bi kutu almistim ama :S mavi tozdu içinde oksidani falan vardi. kadin az tutun dedi :S bizde az tuttuk ondan kizillik olustu birde tek kutu olunca yetmedi :S halbuki 2 kutu olsa ve de ustunde yazdigi gibi yarim saat tutsam çok iyi olucakti ve hemen açilacakti :S napalim deneyimsizlik bi daha ki sefere =)

şimdi ilk olarak kuaför malzemesi satan bir dükkandan mavi toz açıcı ve %9luk 40 volüm oksidan aldım.Sonra bir kapta mesela bir kaşık toz açıcı koyduysam,okadarda oksidan koydum ve içine çok az saç kremi koydum kuaför arkadaşım öyle yapmıştı.Sonra saçlarımın ilk dip kısımlarına uyguladım diplerim için.Saat tutmadım kendim arada anneme baktırdım sonra onlar sarı dönmeye başlayınca taradım saçlarımın hepsine uyguladım uclarım açık olduğu için 10 dk kadar beklettim rengi canlansın diye sonra duruladım güzelce ve tekrar saç kremi sürüp durulayıp işlemi tamamladım :21:

iyi canım cesaret edip yapmışsın ama ben cesaret edemem sanırım=(

iyi canım cesaret edip yapmışsın ama ben cesaret edemem sanırım=(

tatlım ben sana burda boya yada boyama diyemem.Ben artık kendim evde boya yapmaya alıştım.Kötü olsa bile bildiğim bi renge boyatırım diyorum kuaför yiyeceğine ben yiyim o parayı.Bide mavi toz açıcı ve oksidana toplam 25 lira verdim üstelik tek boyamada ürünlerim bitmeyecek maddiyat olarak çok kardayım.Senin saçlarının renge ne şuanda?

tatlım ben sana burda boya yada boyama diyemem.Ben artık kendim evde boya yapmaya alıştım.Kötü olsa bile bildiğim bi renge boyatırım diyorum kuaför yiyeceğine ben yiyim o parayı.Bide mavi toz açıcı ve oksidana toplam 25 lira verdim üstelik tek boyamada ürünlerim bitmeyecek maddiyat olarak çok kardayım.Senin saçlarının renge ne şuanda?

ya peki bişi sorcam bu palette koleston açıcılar fln varya bunları orielle kıyaslarsak oriel dahamı fazla açar? we dahamı zararlıdr?

evet çok daha fazla açıyor.zararı var tabi ama öyle yakma derecesinde değil canım

Saçın seyrelmeye başladıysa sarımsaklı şampuan kullanmanı tavsiye ederim :)

X