Master Chef Show Tv

Çok sinir bozucular ya , danışıklı dövüş olduğunu düşünüyorum yoksa insan o kadar hakarete gelemez.Sunucu bile azarlıyor sanki başıma oda şef :KK47:

hakaretin bu kadar gözü çıkar mı ya, hadi bi tane numunelik fırça çeken bi juri hep oluyoda, bunların üçüde fırçacı

Rtük'ün eli armut topluyor olmalı!
Bu yarısmayı cocuklarında ızleyebilecegini goz onunde bulundurmuyorlar sanırım.
Juride ki nasıl bir terbiyesizlik ve seviyesizliktir.
Televizyonculuk anlayısı kimlerin elinde kaldı. YAZIK!...

Rtük'ün eli armut topluyor olmalı!
Bu yarısmayı cocuklarında ızleyebilecegini goz onunde bulundurmuyorlar sanırım.
Juride ki nasıl bir terbiyesizlik ve seviyesizliktir.
Televizyonculuk anlayısı kimlerin elinde kaldı. YAZIK!...

Kesinlikle katılıyorum. 1 lokma ekmeğe muhtaç insanlar varken o çatalları tabağa fırlatmalar,abuk subuk hakaretler çok iğrenç. Şimdi araştıracağım netten şikayet edilebiliyorsa şikayet edeceğim...

hiç beğenmediğim bi yarışma diyebilirim kızlar o batuhan ne salak bişey ne sanıyor kendini kaba bişekşlde bağırıyor blendiri nasıl kırdı da acıt acacaksın diyor ya kendime öylee asla bağırttırmam ben

bir tek ben mi böyle düşünüyorum bu yarışma hakkında diye düşünüyordum ki burayı okudum abartmadığımı anladım:26:
cidden ne seviyesiz ne onur kırıcı bir yarışma bu:KK20:umarım bir an önce yayından kalkar:KK19:

arada Öyküde fırça atıyo, kendisi yemek yapıyo mu, ya da en azından yemek yiyomu merak ediyorum:KK53::KK53:

gerçekten bugn ılk defa ızledım ve nefret ettım ınsan normal hayatta bedavaya ders verse bukdr olmaz yanı

aslında düzgünce,suyunu çıkarmadan yapsalar çok güzel bi yarışma olucak.:97:
ama o adamı görünce ben bile geriliyorum :18: ne saçmalıktır ya :63:

arada Öyküde fırça atıyo, kendisi yemek yapıyo mu, ya da en azından yemek yiyomu merak ediyorum:KK53::KK53:
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
aslında düzgünce,suyunu çıkarmadan yapsalar çok güzel bi yarışma olucak.:97:
ama o adamı görünce ben bile geriliyorum :18: ne saçmalıktır ya :63:
katılıyorum eğer seviyeli bir şekilde yapılsaydı güzel bir yarışma olabilirdi:KK31::KK31:

Batuhanın süreklı 'annadın mı ' demesıne sınır oluyorum ..

aniden sinirlenmeler, elleri masaya vurmalar falan nedir yahu

Öyku de sankı kırk yıllık aşçıymıs gıbı azarlıyor mılletı :KK53:

batuhan benim bir arkadaşımın tıpa tıp kopyası, dublör olsa kimse anlamaz hakikaten:)
buarada şefler yemek yaparken çok hoşuma gidiyor, bir kaç ince tüyo öğrenebiliyoruz, ama tabi arada azarlama muhabbeti ne yazıkki tamamen format gereğiymiş, demekki reyting için nelere katlanıyorlar

batuhan benim bir arkadaşımın tıpa tıp kopyası, dublör olsa kimse anlamaz hakikaten:)
buarada şefler yemek yaparken çok hoşuma gidiyor, bir kaç ince tüyo öğrenebiliyoruz, ama tabi arada azarlama muhabbeti ne yazıkki tamamen format gereğiymiş, demekki reyting için nelere katlanıyorlar

evet güzel tüyolar oluyo, bugun batuhan tüm tavuk nasıl parçalanır diye gösterdi, kolay görünüyodu denicem

bence yarışmacıları cok azarlıyorlar yanı tam olarak tanımadıkları bır ınsanı bukadar nasıl azarlayabılıyorlar ben olsam asla dayanamam kendımede bı program ıcın bu kadar laf :44:soyletmem

benimde bugün dikkatimi çekti biraz izliyim dedim bu ne ya milleti aşağılıyorlar.hepsi bir alem.oraya katılan kişilerde iyi sabrediyor ben hakarete katlanamam:KK50:

:KK20::KK20:

Mikrofonu açık unutunca...30 Mart 2011 alıntıdır
Birbirinden ünlü şeflerin jüri koltuğuna oturduğu Master Chef'in dün akşam ekranlara gelen bölümü Semra isimli yarışmacının gözyaşlarına sahne oldu.Yaptığı sert eleştiriler nedeniyle son dönemde eleştiri oklarının hedefi haline gelen Batuhan Piatti, mikrofonunu açık unutunca yarışmacı hakkında yaptığı yorum yayına yansıdı.

Semra, yemeğini sunmak için jüriye yaklaşırken Batuhan Piatti, "Seni hiç sevmiyorum Semra" dedi...

Kadın yarışmacı duyduğu söz karşısında bir anda gözyaşlarına boğulurken; olay diğer jüri üyelerinin " neden ağlıyorsun" demesiyle ortaya çıktı.

Yaşanan gerginlik sonrasında jüri üyeleri "ah Batuhan ah" şeklinde tepki gösterirken Batuhan Piatti ise; "Sevmiyorum seni... Ben seni sevmek zorunda mıyım, yemeğini sevmeliyim" diyerek yarışmacıya çıkıştı.

:KK20::KK20:

Mikrofonu açık unutunca...30 Mart 2011 alıntıdır
Birbirinden ünlü şeflerin jüri koltuğuna oturduğu Master Chef'in dün akşam ekranlara gelen bölümü Semra isimli yarışmacının gözyaşlarına sahne oldu.Yaptığı sert eleştiriler nedeniyle son dönemde eleştiri oklarının hedefi haline gelen Batuhan Piatti, mikrofonunu açık unutunca yarışmacı hakkında yaptığı yorum yayına yansıdı.

Semra, yemeğini sunmak için jüriye yaklaşırken Batuhan Piatti, "Seni hiç sevmiyorum Semra" dedi...

Kadın yarışmacı duyduğu söz karşısında bir anda gözyaşlarına boğulurken; olay diğer jüri üyelerinin " neden ağlıyorsun" demesiyle ortaya çıktı.

Yaşanan gerginlik sonrasında jüri üyeleri "ah Batuhan ah" şeklinde tepki gösterirken Batuhan Piatti ise; "Sevmiyorum seni... Ben seni sevmek zorunda mıyım, yemeğini sevmeliyim" diyerek yarışmacıya çıkıştı.

valla semrayı bende sevmiyorum ama tabii ne olursa olsun bi insanın yüzüne böyle denir mi

ya şu istakoz pişirme işi ne psikopatça ya, bende mi bi sorun var acep:26:

X