Avon ürünlerinden şikayeti olan var mı?

Color trend rujunu almıştım, çok uyduruk çıktı, azıcık parlatıyor, keşke sedef parlatıcı yazsalarmış ruj yerine :KK1:
Diğer üzünrlerinde pek sorun yaşamadım ama kaliteli değildiler, ben oriflame gibi bir marka sanarak almıştım ama oriflame daha iyi.

Son düzenleme:
Avonun yüz kremleri fondoten ve pudraları çok kötü yüzümü mahvetti..Hele güneş kremleri berbat Anew en son çıkardı bi tane mahvetti yüzümü kızlar asla almayın sakın :KK50::KK50:

Bende fondoteni vardı ama tenime gitmediğimden kullanmamıştım yazın gerekirse sürerim diyodum bronzlaşınca, ama kullanmıyim o zaman...

kızlar yaa geçen gün hep kullandıgım avonun bir göz kalemini aldım hani iki uçu farklı renk olanlardan siyah tarafın içi boş çıktı :KK53:kalem traşla açtım açtım en sonun da diger uça kadar geldim içi bomboştu :KK53:hiç siyah yok:KK53: hiç böyle bir durumla karşılaştınız mı:44::44:

Arkadaşlar avonun ürünleri bence güzel ve kaliteli birde iade garantisi sunması büyük bir ayrıcalık . Bilemiyorum siz bu konuda bilgiye sahipmisiniz ama 3 ay içerisinde kullansanız dahi iade edebiliyorsunuz ürünü.

Son düzenleme:
rumelleri güzel parfümleri kalıcı değil rolonları iyi değil sürmesi yağlı değil sürülmüyo fondötenleri yağlı yağsızları güzel ama

geçen sene eye liner aldım avondan ama sürünce gözlerimi yakıyor
sanki içinde acı biber varmış gibi anlamadım gitti
daha da almam zaten bu tip şeyler
avondan sadece parfüm alıyorum 1 alan 2 bedava olanlardan:)

Parfümleri Kalıcı Değil..:KK50:
Rolonlar İğrenç Kireç Gibi :KK1:

Parfümleri güzel.Soft musk dışında.
Vücut losyonları güzel.
Kalıcı rimeli var perfect wear o biraz fazla kalıcı çıkaramıyorum kirpiklerimden.
Her şeyinden memnunum.

Fondötenini kullandım ve hiç memnun kalmadım aşırı sivilce yaptı, o marka ürünlerini bidaha asla kullanmam :)

evet ,ben de rimelini attım...berbattı tek kelime ile..hem kaşındırdı hem de hiç belli bile olmadı..parama yazık yani :KK59::KK59:

Rimeli boş çıktı ben de içine 2 3 damla badem yağı damlattım kirpiklerime sürüyorum :KK66:
bir insanın içi güzel olsun dışını Avon halleder demişler :KK52::KK52:

kremlı fondoten berbattt rımelı berbattttttttt cok kotuuuuu

göz altı kremlerinden bende memnun değilim hiç bir işe yaramadı maleseffffffffffff

o zaman bırakın bu dandik markalarıda forever living aloe vera ürünlerini kullanın bitkisel çünkü...

o zaman bırakın bu dandik markalarıda forever living aloe vera ürünlerini kullanın bitkisel çünkü...

Evet forever living ben de kullanıyorum.Sonya adı altında makyaj ürünleri var.Güzeller.
Avona gelince,çoğu ürününde kurşun bulunduğu için hayatımdan çıkarıdğım bir marka.

roll-on ları çok kötü kireç gibi. Yüz için planet spa diye geçen bir maskesi vardı. Birde su gibi spreyi vardı yine yüz için. Bu ikisi bende inanılmaz sivilce kızarıklık ve yanma yapmıştı. Burdan bir bayana hediye olarak göndermiştim birkaç ay önce. Makyaj temizleme sütüde çok feci şekilde gözlerimi yakmıştı.
Avonun bence sadece parfümleri, takıları, duş jelleri, makyaj ve saç fırçaları güzel.

kızlar yaa geçen gün hep kullandıgım avonun bir göz kalemini aldım hani iki uçu farklı renk olanlardan siyah tarafın içi boş çıktı :KK53:kalem traşla açtım açtım en sonun da diger uça kadar geldim içi bomboştu :KK53:hiç siyah yok:KK53: hiç böyle bir durumla karşılaştınız mı:44::44:

cnm böyle bir sorun da avon iade ya da değişim garantisi sunuyor ürün aldığınız temsilciye şikayetini söylemen yeter

X