Lazer Epilasyon Ütüleme sistem diode ile epilasyona başladım :)

ya ben üçüncü seansa girdim tamam dökülmeler falan ok ama dökülen yerlerden incecik falan çıktı şimdi onlarda döküldü muhtemelen bi daha çıkmıcak yani olması gereken bu benim kafamı kurcalayan şey cihazı seans sonrası gizlice kontrol ettim diod ultra sense 500 yazıyordu veeeee made ın chına ya delircem ben ne yapayım ne diyeyim şimdi oraya ne olur yardım edin

Cihazların çoğu Çin'den gelir ama menşei Amerika yada İsrail'se kalitedir tüm cihazlar Çin'den geliyor yani onu takıntı yapma

Reklam kokan hareketler bunlar.. Daha once diot a da girdim yaklasik 7 seansa ama hicbiseye yaramiyo gerckten hicbir faydasini gormedm aksine utuleme cihazlari hic etkili degil!!!

ben dün ilk seansıma başladım. henüz hiçbir şey bilmiyorum. ama siteden okuduğum kadarıyla herkes çok acılı olduğunu söylüyor. dünkü seansım neredeyse acısız diyebiliceğim şekilde gerçekleşti. tüylerim dökülme aşamasında tekrar bilgilendiririm.

ben dün ilk seansıma başladım. henüz hiçbir şey bilmiyorum. ama siteden okuduğum kadarıyla herkes çok acılı olduğunu söylüyor. dünkü seansım neredeyse acısız diyebiliceğim şekilde gerçekleşti. tüylerim dökülme aşamasında tekrar bilgilendiririm.
Benim eşimin halası yaptırmıştı bu ütüleme epilasyonu bekledim sınuçlarını ve yaklaşık bir yıl geçti aradan geçen sordum kıllardan ne haber diye beyaz tüyleri duruyormuş tek tük dedi ama bitti dedi cihaz açık renkleri görmüyor muş .ama baaya oldu seansları biteli tabi bilemiyorum diod mu alexmi dir nedir adını bile unuttum neyse

bende 12. ay başladım beylikdüzü Black&White 'da ütüleme diode yaptırmaya başladım 6. seansa girdim yeniden çıkıyor ama her seferinde dahada incelip azalarak ama bölge bölge değişiklik görülüyor. Zuhal hanım ilgileniyor benimle gayet iyi. davranış olarak memnunum. ama ilk gittiğimde 10. gün her yer döküldü en güçlü etki o zaman oldu ve sonra eskisi gibi çıkmadı size birde tavsite etmek istediğim uyuşturu bir krem var onların sürdüğü lokal aneztezi kremi bende pek işe yaramadı kişiden kişiye değişebilir tabii etkisi. Biolyn uyuşturucu krem. yumuşak bölgelerde çok iyi etki ediyor hiç sürmeyince seansa giremiyorum tabi tamamen acıyı ortadan kaldırıyor diyemem. yanak dudak üstü ve genital bölgede işe yarıyor. yüz için 15 seans 500tl, tüm diğer her bölge örneğin yarım kol 240tl yaptırmak istediğiniz bölgeler bu şekilde hesaplanıyor 4 veya 5 taksit yapılıyor nakitte. bu bölgede olan bayanların çoğu memnun buradan. bende tavsiyeyle gittim. düşünenler araştırabilir.

Eklentiler

• 185934591_tn30_0.jpg
    185934591_tn30_0.jpg
    10 KB · Görüntüleme: 88
arkdslar ben 1 seans yaptırdım 13 gün oldu halen dokulmedı soprano diode ama kontrolum vardı 13 gun oldu yuzumu tekrardan yaptı kontrolde ama vucudu ayda bır alıyorum alamam dedı ne dıosnuz bole bısey varmı? bır de ustunde makınanın soprano dıye yazmıyor ama maıl attım kendılerıne sordum soprano dedıler ama her makınada yazmaz dedıler garıbıme gıttı buna ne dıosnuz???
Bunu ogrenmenin tek yolu buzlazer.com sitesine gireceksiniz bulindugunuz ili yazacaksiniz. Firma hangi sehirlerde hangi kliniklere satmis tek tek cikiyor. Bende oyle arastirip gidenlerdenim.

X