Oriflame Ürünleri Tecrübelerimizi Resimli Anlatalım

Ya parfüm alacağım alamıyorum kokuyu bilmeyince :) Bugün amber elixir nigt'ı denedim çok çok bayılmadım ama hoştu. Pretty Swanda da aklım kaldı ? Ne dersiniz Bahar aylarına ne gider ?

Volare, elvie, precious parfüm iyi bir seçim olabilir.Üstelik indirimde... :80: $15221_2 (1).png $7109_1.jpg $18957_1.jpg

Bende oriflameden bir kac urun kullandim amma pek memnun diyilim onlardan.Sonuncu killandigim Lucia parfum var bitmesinede az kaldi duzel kokusu amma hic kalici diyil(((

30 yaşımdayım beyaz tenliyim cildim kuru fakat t bölgesinde hafif yağlanma ve siyah nokta var..ayrıca göz altımda hafif kırışıklık ve güneş çilleri var..milk honey göz kremi, agua rythm yoğun nemlendirici gce kremi, even out leke kremi, birde pure nature organik yaban mersinli yıkama jeli aldım..ilk defa kullanıcam oriflame inşaallah memnun kalırım..

30 yaşımdayım beyaz tenliyim cildim kuru fakat t bölgesinde hafif yağlanma ve siyah nokta var..ayrıca göz altımda hafif kırışıklık ve güneş çilleri var..milk honey göz kremi, agua rythm yoğun nemlendirici gce kremi, even out leke kremi, birde pure nature organik yaban mersinli yıkama jeli aldım..ilk defa kullanıcam oriflame inşaallah memnun kalırım..

Aqua serisi 30 yaş üzeri iyi bir seçim aldığınız ürünler harika memnun kalacağınızdan eminimm güle güle kullanınn:KK16:

Ya çok soruyorum ama erkek paarfümleri için ne düşünüyorsunuz ? Bugün s8 ve ve signature kokladım lakin hem kararsız kaldım hem de başka parfümlerde aklım kaldı. Alacağım kişi 18-19 yaşlarında. Ne dersiniz ?

Bende oriflameden bir kac urun kullandim amma pek memnun diyilim onlardan.Sonuncu killandigim Lucia parfum var bitmesinede az kaldi duzel kokusu amma hic kalici diyil(((

Lucia parfüm mü?
uzun zamandır bu parfümü arıyorum ben yıllar önce teyzem kullanmıştı oriflame Lucia muhteşem birşeydi ama kataloglardan çekilde nedense ve internetten baktığımda sadece yurt dışında yani oriflame in rusya kataloglarında gördüm siz ne zaman ve nereden aldınız acaba? :KK43:

Ya çok soruyorum ama erkek paarfümleri için ne düşünüyorsunuz ? Bugün s8 ve ve signature kokladım lakin hem kararsız kaldım hem de başka parfümlerde aklım kaldı. Alacağım kişi 18-19 yaşlarında. Ne dersiniz ?

s8 öneririm. veya excite

--------------------------------------------------------------------------------------------

GLACİER (mavi) olabilir 18-19 yaşa uygundur. Memnun kalırsınız. $8150_1.jpg

Merhabalar Oriflame Muse Edt parfüm hakkında bilgisi olan var mı kokusu bana hoş geldi :44:

esmer tenlıyım bayan parfum olarak tek geçtiğim volera ve dıvene kırmızı sıseyı tek geçiyorum ve bu kokuların cok cekıcı oldugunu dusunuyorum
eşimde esmer tenlı erkek parfum olarak flamboyant,s8,sıgnature den baskası yalan
kokuları tavsıye ederken kesınlıkle ten rengıne gore edın arkadaşlar her koku herkese yakışmayabılıyo...
urunlerden gayet memnunum
ozellıkle cılt konusunda cok hassas bı yapıya sahıp olan cıldım hıcbır urunune alerjı gostermıyo

orıflame olarak benı tek cıldırtan sey kataloga koydukları urunun stokta olmaması ve onumuzdekı ay katologuyla gelmesı buna bır cozum bulsalar super olcak musterı kaybettırıyo acıkcası ya kataloga koymayın yada koyuyosanız stokları çok tutun dımı:KK47:en az 10 müşterim kaçtı boyle boyle 100tlden asagı sıparıs almayan ınsanları kaybetmek bana da degıl kendılerının kaybetmesını saglıyo

--------------------------------------------------------------------------------------------

GLACİER (mavi) olabilir 18-19 yaşa uygundur. Memnun kalırsınız. Eki Görüntüle 678601

bu koku tras losyonu gıbı kokuyo bu tarz seylerı sevmıyorum nedense erkekte cok ıtıcı buluyorum genzı yakan fresh kokularr
ama daha derınden gelen aramatık koku bence cok daha hoss

X