Farlutal Kullanirken Acaba Hamile Kalinirmi

yazgxuxlxuxm..

canım kızım allaha emanet
Kayıtlı Üye
28 Mart 2007
1.019
24
43
ARKADAŞLAR ACABA FARLUTAL ADET SÖKTÜRÜCÜ KULLANIRKEN HAMİLE KALMA ŞANSI OLABİLİRMİ. HİÇ BİLGİNİZ YADA BİR DUYUMUNUZ :uhm: VARMI.

slm yanlış hatırlamıyosam bi arkadaş daha sormuştu bu konuyu, ordaki cvpları da okuyabilirsin.gebelik testi yapılıp negatif çıktığı durumlarda farlutal veriliyo, daha doğrusu adet gecikmesinde gebelik olmadığı kesinleştikten sonra drum bana farlutal vermişti.bu durumda gebelik ihtimali 0 oluyo.........
sen gonaphene kullanmuyomuydun, farlutalı ne için sordun ???

Yok Canim Bakilmadi.gelişmeyince Bakmadi Hiç Direk Söktürücü Veriyo.adet Olcam Bi Kaç Güne Kadar Bekliyorum Bakalim Tatlim.

arkadaslar şimdi doktordan geldim polikistik over sorunumla ilgilı doktora gitmiştim.bu hastralığı olan arkadaslara duyurulur.muhakkak bunun tedavi edilmesi gerekiyor.bana verdiği sabahtan yazdığım mesajdakı ılaclar hem kılo vermem yardımcı olacak hemde tam anlamıyla yumurtlama problemımı cözecekmiş.doktora pko hastası olup hamıle kalanlar var dediğimde aldığım cevap:arada bir gercekleşen yumurtlamada denk gelen dollenme dedı.hiç olmıycak diye bişey yok olur fakat düşükle sonuclanma ihtimalide olabilir dedi.sırf bebiş için değil kendi saglığımız içinde cok önemli ileride kalp damar hastalığı seker hastalığı ve hatta rahim kanseri olma ihtimali cok yüksek bir hastalık.ihmale gelmez yani

esmacım farlutal kullanırken gebelik olurmu bilmem ama dr banada verdi ve hap bittikten 1 hafta sonra regl geldia.s

Cebidcim Canim Ilgilenmene çok Sevindim Canim.bu Ayda Yumurtalar Büyümeyince Yani Gonapheneden Cevap Alinamayinca Bu Ayki Tedaviye Son Verdik Ve Adet Olmam Için Verdi Farlutali.ben Farlutali Reglim Bu Ay çabuk Olsun Diye Verdi Diye Düşünüyorum.adet Olunca 3. Günü Tekrar Başlicam Gonapheneye .

canım bende 3 yıldır kullanıyorum dr. demişti bunu kullanırken hamile kalmazsın diye ama sen yinede dr. bir danış şüphede edersen hemen git derim

canım senden önce ben sormustum böyle bi konu acıp,adetim gelmesi için dr vermişti.bazı durumlarda yumurtlamayı sağlıomus yani gebelik olusabilirmiş ben böle biliorum.

Yok Canim Bakilmadi.gelişmeyince Bakmadi Hiç Direk Söktürücü Veriyo.adet Olcam Bi Kaç Güne Kadar Bekliyorum Bakalim Tatlim.
Esmacım valla doktor klomen verecekti bana ben istemedim ve adetlerimi düzene sokmak için farlutal verdi bu dönemde hamile kalsam bir problem olurmu dedşm hayır olmaz dedi ama prospektüste de gebelikte kullanılmaması önerilir diyo...

slm arkadaşlar bende farlutal kullanıyorum fena sıkıntıdayım 2 çocuğum var zaten 3 .yü istemiyoruz ama farlutalı içtiğim halde adet olmadım bugün 5 gün ne yapıcam bilmiyorum sizce adet olabilirmiyim
doktorum 10 gün bekle dedi ama ben stresten kafayı yiyicem

slm arkadaşlar bende farlutal kullanıyorum fena sıkıntıdayım 2 çocuğum var zaten 3 .yü istemiyoruz ama farlutalı içtiğim halde adet olmadım bugün 5 gün ne yapıcam bilmiyorum sizce adet olabilirmiyim
doktorum 10 gün bekle dedi ama ben stresten kafayı yiyicem

canım neden canını sıkıyorsun. beklemek zordur. bir test yaptır hamilelik yoksa hemen git spiral taktır. doktor neden bekle dedi ki.

X