Sayfa: 1/27 12311 ... SonSon
Toplam 265 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: internette en güvenilir alışveriş sitesi sizce hangisi??

1. Konu Sahibi : tearsofangels #1

Ufak bir soru ? internette en güvenilir alışveriş sitesi sizce hangisi??

ya internetten alışveriş yapmayı düşünüyorum ama sitedeki bazı yorumları okudum ve yorumlarda bazı ürünlerin sahte oldugu falan yazıyor. sizce en iyi alışveriş siteleri hangileri. yani kalite olsun orijinallik olsun ve tabiki ucuz olsun :D:D paylaşırsanız sevinirim =))

2. Konu Sahibi : tearsofangels #2

Foristanbul ve Trendyol

Ben yeme içme eğlence konularında Foristanbul sitesini takip ediyorum ,kullandığım fırsatlardan da çok memnunum diğer sitelerdeki gibi siz indirim sitesinin müşterisiniz diye 2. sınıf muamele yapılmadı hiç birinde ve hepsinde fırsatımızın içeriğinden daha fazlası sunuldu; birikmiş 7 fırsatım daha var. :))Kıyafet konusunda da Trendyol u tek geçiyorum herhangi bir sorun olduğunda anında dönüş yapılıyor :))

3. Konu Sahibi : tearsofangels #3
    Gittigidiyor bence. çeşit çok,kredikartı açısındanda güvenilir .. bence..

4. Konu Sahibi : tearsofangels #4
    Giriş tarihi
    Apr 2011
    hepsiburada da güvenilir sitelerden

5. Konu Sahibi : tearsofangels #5
    Giriş tarihi
    Jun 2011
    eğer lens yada güneş gözlüğü alacaksan tabiki en güveniliri benim :)

6. Konu Sahibi : tearsofangels #6
    hızlıal sitesini önerebilirim, hepsiburada dan artık kesinlikle alışveriş yapmıyorum
    sebebine gelince, tamam güvenli ama, ürünleri göndermeleri haftalar alıyor.

7. Konu Sahibi : tearsofangels #7
    hepsi burada dan 2 defa alışveriş yaptım çok memnun kaldım tavsiye ederim

8. Konu Sahibi : tearsofangels #8
    Giriş tarihi
    Apr 2011
    Alıntı sweet_november kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    hızlıal sitesini önerebilirim, hepsiburada dan artık kesinlikle alışveriş yapmıyorum
    sebebine gelince, tamam güvenli ama, ürünleri göndermeleri haftalar alıyor.
    Hepsiburada kadar kazık başka site var mı ya bire aldığını beş liraya satıyor en az. Eşim beyaz eşya mağazası işletiyor icf ankastre seti müşteri gelmiş hepsiburada da fiyatı 970 lira siz bayisisiniz sizde ne kadar demiş 870 liraya bizde üzerine kâr marjını ekleyerek sattık gerisini siz düşünün artık birde ankastre set takımı %30 indirimli ve kampanya ürünü imiş:))

9. Konu Sahibi : tearsofangels #9
    Alıntı Suunay kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Hepsiburada kadar kazık başka site var mı ya bire aldığını beş liraya satıyor en az. Eşim beyaz eşya mağazası işletiyor icf ankastre seti müşteri gelmiş hepsiburada da fiyatı 970 lira siz bayisisiniz sizde ne kadar demiş 870 liraya bizde üzerine kâr marjını ekleyerek sattık gerisini siz düşünün artık birde ankastre set takımı %30 indirimli ve kampanya ürünü imiş:))
    tabi ürünün ne zaman alındığı da önemli, 1 ayda bile büyük farklar olabiliyor ben su geçirmeyen sırt çantasını 180 tl ye aldım ve en az 2 -3 yerde araştırdım fiyatını 300 diyen bile vardı aldım ama 1 ay içinde kenarı yırtıldı gerçi benim de hatam vardı ama gık demeden değiştirdiler ayrıca değiştirme istemezsem hesabıma para yüklemeyi de kabul etmişlerdi.

10. Konu Sahibi : tearsofangels #10
    Giriş tarihi
    Nov 2010
    Hepsiburada.com
    Sıkıntı Yaşamazsın
    Bana Güven
    Düzenleyen: sbaran Düzenleme Tarihi : 18-07-2011 Düzenleme Saati :00:59

Sayfa: 1/27 12311 ... SonSon