beta hcg e önce 0veya 0.100 çıkıp sonra 2.teste hamile olan var mı?

benim kan testimde adetimden 4 gün önce 25.25 çıktı biraz öncede test yaptım 2.çizgi silik çıktı acaba varmıdır

kızlar aşılama oldum bugün 14. günüydü aynı zamanda bat günüm sonuç 0.100 küsür çıkmış aradılar progestan kullanıyordum kesme dediler devam edecekmişim bazen geç belli oluyormuş.göğüslerim acıyor kasıklarım ağrıyor belim ağrıyor rahmime sancı giriyor adet olacakmış gibiyim hep ama akıntım beyaz ve sarı karışık.inşallah hayırlısı olur bebek yoksa da düzgün adet olurum.ama ümit oldu şimdi sizin yazdıklarınız bana.benim 18. günümde yapıldı zaten aşılamam geç oldu biraz.belki geç döllenme olabilir mi?

nisan da düşük yaptım 2 aylıktı meleğim :KK43: temmuzdan beri korunmuyoruz. geçen ay adetim 3 gün 1 gün gecikti meraktan kan testi yaptırdık ------5. 20 çıktı. eşim çok sevindi ama ben sınırda bir değer diye pek sevinemedim çünlü vajinamdan ağrı geliyodu adet olurum diye düşündüm ve beklenen oldu o gece adet oldum. çok üzüldüm. bundan 2 ay önce 0.001 çıktı 1 ay önce de bu...şimdi adetimi bekliym yine aynı ağrı :KK43:((((((((((( kürtajdan sonra daha da bir istym çünkü bebek sevgisini 2 ay da olsa tattım ya bu başka oluyo...üstüne mi gördüm acaba diye düşünüyom ama umutlanmamak en iyisi. bu ay da olmayacak zaten demek ve süpriz beklemek:KK43::KK43::KK43:

nisan da düşük yaptım 2 aylıktı meleğim :KK43: temmuzdan beri korunmuyoruz. geçen ay adetim 3 gün 1 gün gecikti meraktan kan testi yaptırdık ------5. 20 çıktı. eşim çok sevindi ama ben sınırda bir değer diye pek sevinemedim çünlü vajinamdan ağrı geliyodu adet olurum diye düşündüm ve beklenen oldu o gece adet oldum. çok üzüldüm. bundan 2 ay önce 0.001 çıktı 1 ay önce de bu...şimdi adetimi bekliym yine aynı ağrı :KK43:((((((((((( kürtajdan sonra daha da bir istym çünkü bebek sevgisini 2 ay da olsa tattım ya bu başka oluyo...üstüne mi gördüm acaba diye düşünüyom ama umutlanmamak en iyisi. bu ay da olmayacak zaten demek ve süpriz beklemek:KK43::KK43::KK43:

sanırım kimyasal gebelik geçirmissin cnm,değerlerin hamileliği gösterirken,düşmüş ve düşüşle adetin gelmiş.İnşallah bu sefer bebiş tutunur sana.:KK17::KK16:

Kızlar merhaba uzun zamandır girmiyodum.bugün test yaptım cerain marka.idrarı damlattığım anda t bölgesi kıpkırmızı oldu.c bölgeside pespembe :)) yani ters oldu benimki birazcık...sebebi nedir bide ben fotoyu yüklemek istiyorum bana yardımcı olmusunuz nasıl yükleyebilirim..böyle olanlar oldu mu aranızda????:26:

Nesli inşalllahh canım ya ..çok şaşırdım valla 17 aralıkta aybaşı oldum daha günüm gelmeden 1 gün öncessi bukadar kıpkırmızı çizgi anında çıkması :KK1:şaşkınım hala..c bölgesi neden pembe ama kafamı karıstıran bu :KK36: Ben testi yaparken belki varsa silik filan zor zar görünen bir çizgi çıkar diye bi alayım demiştim..ikizmidir nedir :KK22:3-4 saat sonra kana baktırcam bakalım inşallah bu test yanıltmamıştır beni..herşeyin hayırlısıı herkesi öpüyorummm

Nesli inşalllahh canım ya ..çok şaşırdım valla 17 aralıkta aybaşı oldum daha günüm gelmeden 1 gün öncessi bukadar kıpkırmızı çizgi anında çıkması :KK1:şaşkınım hala..c bölgesi neden pembe ama kafamı karıstıran bu :KK36: Ben testi yaparken belki varsa silik filan zor zar görünen bir çizgi çıkar diye bi alayım demiştim..ikizmidir nedir :KK22:3-4 saat sonra kana baktırcam bakalım inşallah bu test yanıltmamıştır beni..herşeyin hayırlısıı herkesi öpüyorummm

canım hamilesin...tebrikler...

canım sen yeni bir test alıp yap bence çünkü certain marka testler bozuk çıkıyormuş sonra kan testinde üzülme

canım sen yeni bir test alıp yap bence çünkü certain marka testler bozuk çıkıyormuş sonra kan testinde üzülme

bu cerain marka gebelik testini icad edenlerinnn bennnnn...........okadar morelim bozuldu ki arkadaşlarrr kan testi negatif çıktı hemde 0.0:KK4: üstüne bide ultrasonda şüpheli görüldüü ayy delircemm..........:KK37:

17 aralıkta son adetimi gördüm arkadaşlar.ocak 4-5-6-7-8-9 ilişki günlerimdi.ocak 16 da certain gebelik testinde yandaki profil resminde görünen çıktı t kıpkırmızı, c pembe.ve anında çıktı.çok şaşırdım.sonra pro cline diye test yaptım oda ikinci çizgi açık pembe,miratech açık pembe,laboquick açık pembe...ultrasonda şüpheli gibi bişiyler var gibi görünüyor dedi kanda koca bir 0.:KK14:anlamadım gitti.bende sadece göğüslerimde cok azz acı sol kasığımda tatlı ağrı arada..ve çok fazla uyuyorum.. Iştahım çok açıldı..acaba erkenmi kan testi yaptırdım.o yüzden çıkmamış olabilirmi öyle ise neden testlerim böyle çıkıyor? Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar lütfennnn

Ben 5 aylık evliyim geçen ay 14 aralıkta adet olmuştum. bu ay hala adet olmadım. ara ara bulantım oluyor bir iki defa kusma olayım oldu. özellikle sol kasığım ve belim çok ağrıyor. korkuma ilaçta içemiyorum. bugün 6. günüm e hala hastalanmadım. göğüslerimde çok acıyor adet olmadan önce acırdı çok nadir ama bu kadar acımazdı. akşam yattığımda bile acayip bir ağrı başladı. acıyor resmen. adetimden 1 gün geçti eşim test alıp yapalım dedi yaptık çok silik bir çizgi belirdi. daha sonra ona inanmadım ve tekrar yaptık ondada belli belirsiz çıktı. bir kan testi yaptırayım dedim içim rahatlasın diye hastalığımdan 4 gün geçmişti. poliklinikte ilk önce idrar testi yaptılar bana sen hamilesin dediler kesin. kan sayımına bakalım kaç haftalık dediler aşama öğreniriz dediler akşam kan değerimi görünce şok oldum. 0,7 çıktı. daha sonra poliklinikteki sorumlu tlfla bana 1 hafta 10 gün sonra tekrar yaptırmamı söyledi. daha sonra bende bir kez daha emin olmak için bir tane idrar testi aldım bu sabah baktık eşimle pembe çizgi ne çok koyuydu nede çok silikti. açık pembe şeklinde yine belli oluyordu. ben şaşırdım açıkçası. ne düşüneceğimi bilemiyorum hadi idrar testlerinin hata sonuç oranı var tamamda bu kadar da mı hatalı olucak 5 tanesinde birden. evde 3 test denedim bir tane laboratuvarda denediler birde dünki test anlam veremiyorum. bugün 6 gün oldu hala regl olmadım. kasıklaım arada ağrıyor ve belim derseniz aynı. göğüslerde hem şiş hemde acıyor. bana yardımcı olabilirseniz sevinirim. çünki bir cocuğum olsun istiyorum. sizlerin düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum. aynı durumda olduğunuz için...

kızlar ben adetim 5 gün geciktin de sonra yaptım pozitif çıktı kan testi de yaptırddım o da olumlu çıktı çok mutluyum allahım bana verdi olmayanlara da versin.bi de adetiniz başldığı gün den itibaren sayarak 21 22 23 günler ilişkiye girin ben öle yaptım öle oldu tabi allaha dua ederek de...

Arkadaşlar merhaba
ben bu siteye yeni üye oldum.bır suru yenı bilgi öğrendim.sıze bır ıkı sorucam cevaplarsanız cok sevınırım.ben gecen ay beta hcg yaptırdım 2 cıkmıstı bu ay adetımın baslangıc tarıhınden 1 hafta sonra asırı kasık agrısı oldu.1.5.hafta olduktan sonra ilişkının 4.gunu sabırsızlanıp yıne test yaptırdım 2.39 cıktı.normal sekılde bu negatıf anlamında fakat okudugum yorumlara gore erken kan tahlılı olması nedenıyle deger yukselebılıyormus.sızce benım degerım yukselır mı?hamıle olma ıhtımalım var mı?

X