çatlatma Iğnesinden Sonra Hamile Kalan Varmi

Kızlar ben de klomen ve pregnyl iğne kullandım. Adetime 1 hafta var ve belime bıçak saplar gibi feci bir ağrı giriyor bugünlerde. Kötü birşey olabilir mi? Size de oldu mu?

Kızlar ben de klomen ve pregnyl iğne kullandım. Adetime 1 hafta var ve belime bıçak saplar gibi feci bir ağrı giriyor bugünlerde. Kötü birşey olabilir mi? Size de oldu mu?

canım ya ne desek yanlış olur.şimdi kan testi yaptırsan çıkar.çünkü benim doktorum iğneden sonra 15 say gel test yapalım dedi.artık hayırlısı olsun ya.vakti gelince olur.rabbim daha fazla bekletmesin işallah.kötü düşünme hiç.bende klomen ve pregnyl kullandım.cumartsi günü vurundum iğneyi.bekleyip görecez artık.

canım ya ne desek yanlış olur.şimdi kan testi yaptırsan çıkar.çünkü benim doktorum iğneden sonra 15 say gel test yapalım dedi.artık hayırlısı olsun ya.vakti gelince olur.rabbim daha fazla bekletmesin işallah.kötü düşünme hiç.bende klomen ve pregnyl kullandım.cumartsi günü vurundum iğneyi.bekleyip görecez artık.

Ama benim iğneden sonra 15 gün geçmedi daha 1 hafta geçti, gene de kan testinde çıkar mı?

kıslar merhaba .bende bu ay ılk defa yumurta takıbı yaptırcam.dun gonaphene basladım.
ıkı gundur kullanıyorum yalnız bırkac saattır sag kasık kısmımda baskı yapar gıbı agrı var.
cok fazla degıl ama hafıf hafıf agrıyor.
hapın etkısıı acaba?benı bılgılendırırsenız sevınırım.

kızlar pregnly iğne bulunamıyordu çatlatma iğnesi şimdi varmı eczanelerde...........

kızlar pregnly iğne bulunamıyordu çatlatma iğnesi şimdi varmı eczanelerde...........

ben 2 eczane dolaştım biri yok dedi diğeri depodan getirtti ararsan var yani inşallah hayırlısıyla işe yara da hamiş olursun canıma.s.

canım benim doktorumda pregnly iğnesini bulamazsın artık üretimi dahi yapılmıyor dedi bana ovitrelle yi önerdi onu bile 3, eczaneden depodan getirtik çok zor bunları bulmak benneyaptımki

MERHABA KIZLAR

BENDE BU AY İLK DEFA İLAÇ TEDAVİSİNE BAŞLADIM..BUGÜN SON KLOMENİ KULLANDIM.CUMAYA KONTROLE GİDİCEM..İNŞALLAH BÜYÜMÜŞTÜRDE HEMEN İĞNE YAPARLAR..ÇÜNKÜ ÇALIŞIYORUM VE DR.GİTMEK PROBLEM OLABİLİYOR...BANA İĞNE OLARAK OVİTRELLE VERDİ..PREGNLY VERMEDİ....BİDE SİZLERE VERDİMİ BİLMİYORUM 2 KUTU PROGESTAN 2 KUTUDA ESTROFEM YAZDI..BUNLARI NE ZAMAN KULLANMAYA BAŞLIYCAĞIMI SONRA SÖYLİYCEKMİŞ....

BUNUN DIŞINDA TÜM TESTLERİMİZ NORMAL,BİR TÜPÜMDE HAFİF TIKANIKLIK VARMIŞ..BUNLARDA İŞE YARAMAZSA SON ÇARE LAPAROSKOPİ..İNŞALLAH GEREK KALMAZ

HEPİMİZ TEZ ZAMANDA HAMİŞ KALIRIZ İNŞALLAH a.s.

MERHABA KIZLAR

BENDE BU AY İLK DEFA İLAÇ TEDAVİSİNE BAŞLADIM..BUGÜN SON KLOMENİ KULLANDIM.CUMAYA KONTROLE GİDİCEM..İNŞALLAH BÜYÜMÜŞTÜRDE HEMEN İĞNE YAPARLAR..ÇÜNKÜ ÇALIŞIYORUM VE DR.GİTMEK PROBLEM OLABİLİYOR...BANA İĞNE OLARAK OVİTRELLE VERDİ..PREGNLY VERMEDİ....BİDE SİZLERE VERDİMİ BİLMİYORUM 2 KUTU PROGESTAN 2 KUTUDA ESTROFEM YAZDI..BUNLARI NE ZAMAN KULLANMAYA BAŞLIYCAĞIMI SONRA SÖYLİYCEKMİŞ....

BUNUN DIŞINDA TÜM TESTLERİMİZ NORMAL,BİR TÜPÜMDE HAFİF TIKANIKLIK VARMIŞ..BUNLARDA İŞE YARAMAZSA SON ÇARE LAPAROSKOPİ..İNŞALLAH GEREK KALMAZ

HEPİMİZ TEZ ZAMANDA HAMİŞ KALIRIZ İNŞALLAH a.s.
estrofemi bilmem ama progestan düşüğü önlemek için kullanılır canım en azından ben öyle biliyorum kızımda 3 ay boyunca kullanmıştım doktorun hamiş olacağından emin demekki şimdiden aldırmış sana umarım doğru yorumluyorumdur hayırlısıyla hamiş kalırsın inşallah canıma.s.

progestan farklı tedavilerde uygulanıyo bana kist düşürmeye yardımcı olsun diye verdi hemde gebeliğe hazırlansı rahim diye

selam kızlar benimde pazatesi doktora gittigimde 2 tane yumurtam oluşmuş çatlama ignesinide salı günü sabah 10,30 vuruldum doktorum ertesi akşam igneyi vuruldugum saatte ilişkiye girmemi söyledi şimdide kafam karıştı gün aşırımı ilişkiye girmek lazım ve biz bir defa birlikte olduk 2 defamı olmak lazım 2 defa birlikte olmak lazımsa aralarında 1 saat falan geçmesimi gerekir bana cevap yazarsanız sevinicem teşekkürler ...

1 defa demiş o akşam ilişkiye grdikten sonra belinin altina yastik birak 1 saat hiç kalkma sonrasinda da gün aşiri yapin ama regline 2 3 gün kala ilişkiye girme bebeği tutunmasini engelliyormuş inşlh hamiş kalirsin

1 defa demiş o akşam ilişkiye grdikten sonra belinin altina yastik birak 1 saat hiç kalkma sonrasinda da gün aşiri yapin ama regline 2 3 gün kala ilişkiye girme bebeği tutunmasini engelliyormuş inşlh hamiş kalirsin

tamam canım teşekkür ederim a.s. inşallah buay bebişim gelir hihoyyyt
allahım izin verirse..

bende ignemi 2 hafta once vuruldum ve igneden sonra 3 gun iliskiye girdik, insallah hamile kalmisimdir. bir bebegim olmasini cok istiyorum insallah rabbim bu sefer verir... 1 hafta sonra sonuc belli olacak...

ARKADASLAR ilk igneden sonra sonuc alamadik, simdi ikinci ignemi vuruldumve adetim 2 gun gecti. Insallah bu sefer olmustur cok heyecanliyim.........hihoyyyt

KIZLAR ALLAHIMA SUKUR 2.CI CATLATMA IGNESINDEN SONRA HAMILEYIMMMMMMMMMMMMMMM, ALLAHIM TUM ISTEYENLERE VERSIN EN KISA ZAMANDA INS.kaydirigubbakcemile2

X