Lekeler, Çiller Karbon peeling,fraksiyonel co2 lazer ve q swicth hakknda bilgi edinmek isteyen buraya

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
evet ilk gün dışarı çıkılacak gibi değildi ama sonra çıkabilirsin 3.gün bişey kalmadı eğer işe gidiyorsan hafta sonuna girerken akşam yapman mantıklı ben ilk kendim 0,5 mm iğneyle yapmıştım evde ama dr ki kadar etkili olması mümkün değil 1mm iğne bile benim uyuşturucu krem sürmeme rağmen acıttı emla krem aldım 1mm dr dayanabileceğimiz acı dedi ama ben çok zorlandım elindeki aleti ileri geri yaparak uyguluyor sonrasında yüzünün her tarafına iğne batırılmış kanamış gibi bir görüntü ok

sulakcım tşk ederim. peki sen evde kendin yaptığında bir faydasını gördünmü?

dermaroller 5.seansla birlikte prp yaptırdım dün.yüzümde prpden kaynaklanan bir değişiklik gördüm desem yalan olur.öyle bi parlama falan olmadı.neden böyle oldu anlamadım..keyfim kaçtı açıkçası,yüzümde ödem oluşması da cabası..buz torbası götürdüm dershaneye onu tuttum gizli gizli yüzüme

bu arada çirkine sana özelden mesaj atamıyorum malesef ileti sayım 100 e ulaşmadıgı için.benim bu seneki yeni doktorum Antalya Medikal Park Hastanesinde çok şeker bir bayan :)

çirkine kesinlike ve kesinlikle daha iyiye gitti.keşke yıllarımı co2 fraksiyonel lazerle uğraşmak yerine dermarollera verseydim.çünkü co2 frks.lazerin tahribatını,koyu lekelerini hala atamadım cildimden malesef ki

Allah ın izniyle düzeleceğine inanıyorum sizin de kendi cildimin de. tedaviniz aralık sonunda bitiyor değilmi?

mrb
evet canım yaptırdım sonrasında sürmem için sadece termolife ın gece kremini verdi başka hiç birşey sürme 1 ay boyunca hewr gece bunu sür dedi şu an drmollerden pek bişey kalmadı yüzümde onun dışında bence izlerdede etkisi bayağı var ama şişlikde olabilir 1 hafta geçsin yine bilgi veririm 1mm iğne ile yaptı ilk seansı 2. seansı 1,5 mm ile yapıcakmış

sulakçım senin tedavin nasıl gidiyor arada bilgilendirirmsin bizi

Dün 6.seans dermarollerım yapıldı.şu an yüzüm açık kırmızı ve birazdan dışarı çıkacağım mecburen :) dün tesadüf eseri işlem yaptırdıgım hastanede Kök Hücre tedavisi yapıldıgını öğrendim.biliyorsunuzdur belki bu tedaviyle katie piper isimli spikerin kezzap atılan yüzü bile düzeldi.Çok şükür o kadar değil hiçbirimizin yüzü ama Sertab Erener in güzelliğinin sırrının da bu kök hücre oldugunu biliyorum.açıkçası prpden önce bu tedaviyi istiyordum ama hem bunu yapacak doktoru bulamadığımdan hem de maliyeti yüksek oldugundan cesaret edemiyordum.dün doktorumla konuştum ve 10 seans dermaroller ve 3 seanslık prpden sonra bu tedaviyi düşünmek istediğimi söyledim.Allah'a şükür bnu tedaviden çok çok olumlu sonuçlar aldım.ama insanız doymuyoruz işte.hep daha daha iyisi olsun istiyoruz...sonrasında duyduğum ücret dudağımı uçuklattı :) 2500 Eurocuk :))) ha yalan değil şu an en iyi tedavinin kök hücre oldugunu bildiğimden gider kredi çeker onu da yaptırırım.yeter ki ileride çocuklarımın pırıl pırıl annesi olayım :KK66: herkese hayırlı günler..

inci hoca dermarollerin yüzü çok hırpaladığını söyleyenler var:/ bende evde yapıyorum 2 defa yaptım yaptığımda çok kızarmasına rağmen sabah kadar düzeldi ki benim cildim çok çok hassas olmasına rağmen. sizin memnuniyetinize çok sevindim inşallah daha iyi olur. siz de cilt konusunda benim gibisiniz galiba bende yeterki cildim düzelsin bütün maddi imkanlarımı kullanablirim:)

X