Lekeler, Çiller Karbon peeling,fraksiyonel co2 lazer ve q swicth hakknda bilgi edinmek isteyen buraya

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
merhaba arkadaşlar 2 yıl önce roanctna kullndm )) baby face olmşdm 400 olan kolestrolumde kesmek zornda kaldm..2 yıl sonunda ilk başladğm roanctna tedavsndn daha kötü bir cildim var şuan..geçen hafta spectra lazer karbon peelig yaprtmya başladım ilk seansmdı cildim aydınladı beyazladı..sağ tarafmdaki aknelerim geçmdi ama haff kurur gbi oldu..sol tarafım tamamen kurudu hafif izi kaldı..yarın 2.seansım için gidecğm..tam anlamyla ne olcğnı blmyrm ama işe yaraycpnı hissdyrm özel bir hastnede doktorum yapıyo bu işlemi ...yüzünüze karbon sürülyr 10 dk sonra lazerle atış yapılıyo hafif bi yanma hissi oluyor...devamnda kıpkırmızı bir şekilde kabaabrn sivilcelrnzle eve dönyrsnz..ertesi gün hiçbişe olmuyr..yannda 2 gün kullndğm krem ve 3 gün içtiğim antbyt var..bakalmm ne olck :)))cildimde çillerimde varr ama ilk seansta kayboldu diyeblrm :))) 4 seans önerdi doktorum 1 karbonlu bir karbonsuz olark baakalım gelişmleri yazarım..

geçmiş olsun canım.. roacutanı bende kullanmıştım evet en başta iyi ama sonra cildi okadar deforme ediyoki kullandığına pişman oluyosun cildin bütün dengesini bozuyo ve cok savunmasız kalıyo cilt. umarım istediğin sonucu alırsın tedavilerinden ve bizimle paylaşırsan da sevinirim:)

3 gün önce 9.seans roller ve son seans prp yapıldı.son 1 seans dermarollerım kaldı.doktorum onu da yaptıktan sonra cildim hakkında genel bir değerlendirme yapabileceğimizi söyledi.Ancak insan önce kendisi hissetmeli doktor ne söylerse söylesin kendimizdeki değişimi fark etmiyorsak bence verilen emeğe çokta değmemiş demektir..ve bana göre sonuç şu ki cildimde;akne izlerimde yani yanaklarımdaki çukurluklarda ciddi bir düzelme,lekelerimde ciddi bir azalma var...Doktoruma sadece şunu söyledim:KK70:oktor Hanım hayatıma ışık oldunuz.iyi ki sizi tanımışım..artık memnuniyetimi bu cümleden siz çıkarın :) hepinize kucak dolusu sevgiler..İNCİ HOCA

3 gün önce 9.seans roller ve son seans prp yapıldı.son 1 seans dermarollerım kaldı.doktorum onu da yaptıktan sonra cildim hakkında genel bir değerlendirme yapabileceğimizi söyledi.Ancak insan önce kendisi hissetmeli doktor ne söylerse söylesin kendimizdeki değişimi fark etmiyorsak bence verilen emeğe çokta değmemiş demektir..ve bana göre sonuç şu ki cildimde;akne izlerimde yani yanaklarımdaki çukurluklarda ciddi bir düzelme,lekelerimde ciddi bir azalma var...Doktoruma sadece şunu söyledim:KK70:oktor Hanım hayatıma ışık oldunuz.iyi ki sizi tanımışım..artık memnuniyetimi bu cümleden siz çıkarın :) hepinize kucak dolusu sevgiler..İNCİ HOCA

peki ne kadara mal oldu bu işlem....

tirane q swicth sadece atış şeklinde yapılıyor leke ve dövme silmede kullanıyor.farklı dalga boyları var fakat sarkmalara tedbir amaçlı olup olmadıgını bilemiyorum.hiç duymadım şahsen.sizin probleminiz nedir?

canımm,çok teşekkürler cevap için öncelikle,
ben yüzdeki sarkma ve gevşemelerr için çare arıyorum bu aralar,

şimdi v shape ve ultherapy uygulamalarına takıldım :)) henüz pek bişe yok da yüzümde,olacak işte,olmasın diye tedbir alma gayreti içindeyim,ama dediğin gibi bu lazer pek işe yaramaz benim için sanırım,,bahsettiğim bu uygulşamalar ile ilgili bilgin var mı acep:))

sevgiyle

9
çok sevindim sizin adınıza incihoca:) malesef benim cildim aynı ve henüz iyi bir doktor bulamadım:KK43: rica etsem doktorunuzu ve hangi şehirde olduğunu söylermiisniz:)

Arkadaşlar ben de gidip qswitch yaptırdım yüzüme çiller için. 1 hafta oldu kabuklar düştü. Altından pembe cilt çıkıyor, sonra morarıyor sonra da kocaman bir lekeye dönüşüyor. Ortasından da orasına atış yapılmasına neden olan çil beliriyor daha da koyu renkte. Bunlar leke mi olacak bütün yüzümde boya dökülmüş gibi bir görüntü var. Çocuğum öpünce elini siliyor. Ağlıcam nerdeyse. Ya bana biri yardım etse çok sıkıntılıyım.

$_MG_16551.jpg

Arkadaşlar ben de gidip qswitch yaptırdım yüzüme çiller için. 1 hafta oldu kabuklar düştü. Altından pembe cilt çıkıyor, sonra morarıyor sonra da kocaman bir lekeye dönüşüyor. Ortasından da orasına atış yapılmasına neden olan çil beliriyor daha da koyu renkte. Bunlar leke mi olacak bütün yüzümde boya dökülmüş gibi bir görüntü var. Çocuğum öpünce elini siliyor. Ağlıcam nerdeyse. Ya bana biri yardım etse çok sıkıntılıyım.

Eki Görüntüle 626276

evet bir süre morluk,karartı oluyor ancak zamanla cilt rengine dönüyor o renk farklılıkları.hemen mucize bi sonuç beklemeyin lütfen :)

Eki Görüntüle 626276

Merhaba bende cumaya ciller icin q switch yaptiracam yazdiklarinizi okuyunca korktum ne durumdasiniz suan gectimi lekelenmeler

Antalya Medical Park hastanesi,Dr.Ayşe Pınarbaşı..tavsiye ediyorum..

Merhaba incihanim daha oncede yazmistim cillerim var karbon peeling yaptiriyorum 4.seansimi 10gun once yaptirdim doktorum cumaya qswitch le cil tedavisi yapalim kabuklanma olacak dedi lutfen cumadan once mesajimi gor:)) doktora sordum kabuklanacaksin 5gun snra dokulecek dedi ama insan sonucta yaptirandan duyunca daha emin oluo sence yaptirmalimiyim yukardaki bayaninki gibi mi olacak benimde yani dahadami lekelenecem cok korkuyorum

Merhaba bende cumaya ciller icin q switch yaptiracam yazdiklarinizi okuyunca korktum ne durumdasiniz suan gectimi lekelenmeler

Açık söylemek gerekirse ben bir plastik cerraha yaptırdım. Bana resimler gösterdi hepsi çok iyiydi, ben de denemeye karar verdim ama şimdi keşke yaptırmasaydım diyorum. Hala çok değişmedi yüzüm kül gibi lekeler var. 2 haftayı doldurdum ama ne 2 hafta. Ben doktora ne zaman insan içine çıkabilirim diye sormuştum 3-4 gün demişti. Kaç 4 gün geçti yüzüm aynı. 2 hafta daha bekleyecem bakalım bari önceki halinden kötü olmasaydı. Kabuklar dökülünce önce geçti sanıyorsun sonra altından kocaman leke tekrar beliriyor. Bir de çekilen acı... Bence iyi düşün kötü olursa benim kadar yıkılabilirsin.

Ayy korktumm simdii:KK43:( banada foto gosterdi benim doktorumdaa ii birisi guveniyorum hatta karbondan cok memnunum ama cillerin kesin gecsin istiosan qswitch yapalim tek seans seni tatmin edecek inan bana dedi:KK43:enfazla 1hafta kabuk olur cokda dikkat cekmezsin dedi:KK43:islem cok acili deil ama yinede aciyacak dedi be sonra bi kac saat devam edecek acisi dedi sizinki cok mu acidi zahmet olmazsa bana tum durumu aciklarmisiniz:KK43: yani cilleriniz cok mu koyuydu doktor kac seans dedi falan:KK43: ben cumaya gitcem cnku gitmeden ogrenmem lazim cok korktum walla:KK43:( benim lekelerimdr cok az kas yapim derken goz cikartmayimm

Ayy korktumm simdii:KK43:( banada foto gosterdi benim doktorumdaa ii birisi guveniyorum hatta karbondan cok memnunum ama cillerin kesin gecsin istiosan qswitch yapalim tek seans seni tatmin edecek inan bana dedi:KK43:enfazla 1hafta kabuk olur cokda dikkat cekmezsin dedi:KK43:islem cok acili deil ama yinede aciyacak dedi be sonra bi kac saat devam edecek acisi dedi sizinki cok mu acidi zahmet olmazsa bana tum durumu aciklarmisiniz:KK43: yani cilleriniz cok mu koyuydu doktor kac seans dedi falan:KK43: ben cumaya gitcem cnku gitmeden ogrenmem lazim cok korktum walla:KK43:( benim lekelerimdr cok az kas yapim derken goz cikartmayimm

bende karbon peeling yaptırmak istıyorum. yüzümde güneş lekesi ve yogun mıktarda sivilce lekesi var. sizin memnunıyet oranınız nedir? acılı bır uygulamamı ne kadara yapıyorlar seansını? gözenekleri agnında sıkılaştırdıgını okudum ve duydum dogru mu? hangi şehirde yaptırıyorsunuz ben ankaradayım eger aynı şehirdeysek ades alabılırım. yardımcı olursanız çok memnun olurum heyecanla yazacagınız cevabı beklıyorum

bende karbon peeling yaptırmak istıyorum. yüzümde güneş lekesi ve yogun mıktarda sivilce lekesi var. sizin memnunıyet oranınız nedir? acılı bır uygulamamı ne kadara yapıyorlar seansını? gözenekleri agnında sıkılaştırdıgını okudum ve duydum dogru mu? hangi şehirde yaptırıyorsunuz ben ankaradayım eger aynı şehirdeysek ades alabılırım. yardımcı olursanız çok memnun olurum heyecanla yazacagınız cevabı beklıyorum

Maalesef ankarada deilim:KK43: benim lekelerim cil seklinde cok yogun deil.karbon peeling yuzde yuz gecirmio lekeleri yani sadece cildiniz aydinlanio parlaiyo canlaniyo cillerin rengi buyuk oranda acilmio ama.yani lekelerim rengi acilmadi 4seans yaptirdim fakat herkes yuzun canlanmis parliyo neyaptirdn die soruo:) islem acisiz yani anlik bi yanma oluo snra gecio islem bittikten snra bise kalmio ama ben asiri hassasim ilk yaptirdigimmda yuzum biraz sisiyo kizario ertesi gune bise kalmio.herkeste olmuomus bu durum doktor ilk kez sende oldu bu durum dedi:KK43: yani ozetle genel olarak cildin renginde bi aydinlanma parlama oluo aynaya bakinca mutlu oluyorum ben ama cillerim hala yerinde:)umarim Aciklayici olmusumdur

X