Bursalılar Sohbete Buyrun Kaynaşalım

22aralık cumartesi günü buluşma nerde olsun??

• Ankete Katılan
    9
  • Anket Kapalı .
şükür canımteker yuvar büyüyoruz beraber bazen can cana bazen boğaz boğazayız:KK1: anı anını tutmuyo ne demişler kocanın sözüne bebeğin g.tüne güvenme diye:KK9: valla bi gün melek gb bigün huysuz vircin:KK1:

ama git gide tatlı oluyo mşis gb kokuyo sarılıp uyumak dünyalara bedel bi kahkahası ömrüm benim çok şükür rabbime bazen sinirden elim ayam tutmuyo ama nabalım birini dövesim var onu dövemedigim için içimde kalıyo bütün sinirim şişiyorum :KK53::KK37:

sen nasılsın iyisindir inş. bebiş çalımaları nasıl gidiyo sınavdan sonraya mı karar verdin yoksa başladınız mı:KK17:

iyidir nasıl olsun.. çocuk işini ne sen sor ne ben söyleyeyim.. çok kararsızım.. kafama yatmayan şeyler var, bilemiyorum yani...

sen tadını çıkar bebeğinin ne güzel minicik birşey.. ikinizde çok güzelsiniz :))

Son düzenleme:
iyidir nasıl olsun.. çocuk işini ne sen sor ne ben söyleyeyim.. çok kararsızım.. kafama yatmayan şeyler var, bilemiyorum yani...

sen tadını çıkar bebeğinin ne güzel minicik birşey.. ikinizde çok güzelsiniz :))

okul anlamında iş anlamındamı yatmayan şeyler var yoksa koca anlamındamı :KK1: ahh canım kendine güven bitek erkekler 0 bu konuda bişeye yaramıyolar:KK19:

okul anlamında iş anlamındamı yatmayan şeyler var yoksa koca anlamındamı :KK1: ahh canım kendine güven bitek erkekler 0 bu konuda bişeye yaramıyolar:KK19:

dersler ve işte var tabi ama bu açıdan bakınca bir an önce çocuğum olsun ki bende işime geri dönerim diye bakıyorum. hem istiyorumda zaten, telefonumda bebek odaları fotoğrafları var bir sürü, dereyi görmeden paça sıvar gibi :) ama asıl önemli olan şey eşimin kahve alışkanlığı ve şu çok samimi arkadaşı musa :) musa dediği zaman herşeyi bırakıp kaçasım geliyor, ayrıca her akşam kahveye giden bir adamın neyine çocuk yapayım diyorum. bir yandanda baka hiçbr sıkıntın yok otur şükret haline diyorum kendi kendime... öyle işte :)

dersler ve işte var tabi ama bu açıdan bakınca bir an önce çocuğum olsun ki bende işime geri dönerim diye bakıyorum. hem istiyorumda zaten, telefonumda bebek odaları fotoğrafları var bir sürü, dereyi görmeden paça sıvar gibi :) ama asıl önemli olan şey eşimin kahve alışkanlığı ve şu çok samimi arkadaşı musa :) musa dediği zaman herşeyi bırakıp kaçasım geliyor, ayrıca her akşam kahveye giden bir adamın neyine çocuk yapayım diyorum. bir yandanda baka hiçbr sıkıntın yok otur şükret haline diyorum kendi kendime... öyle işte :)

walla canım beni biliyosu az cok senelerce ağladım dokorlarda koşturdum çocuk için ama varya 4 ayda canımdan bezdim ömrüm çürüdü korkutmak gb olmasın tek başına cocuk bakamk cok zor kocanla otur güzelce konuş kahveye gitcekse musaya isaya bakcaksa yapma adam gb yardım etsin haa benimkine gelince hamielyken işler ters giti iş değişikliği bilmem ne bisürü borç ahanda adam yok para yok neye çekiyorum ben bunca çileyi ekmek alamadıgım günelr oluyo kaç öğün makarna pilav yiyorum sinir sistemim çöktü resmen sütüm gidiyo sitresten delirmemek için dayanmaya çalışıyorum bazen bütün günüm ağlamakla geçiyo inş. senin çocukalrın uslu sakin lur ama beni tüketti zeynep çok ama çok zormuş anne olmak inşallah bu çektiklerimiz biterde yawrumumla huzurlu günlerde görürüm herşeye yetemiyorum çok yorgunum :KK14:

walla canım beni biliyosu az cok senelerce ağladım dokorlarda koşturdum çocuk için ama varya 4 ayda canımdan bezdim ömrüm çürüdü korkutmak gb olmasın tek başına cocuk bakamk cok zor kocanla otur güzelce konuş kahveye gitcekse musaya isaya bakcaksa yapma adam gb yardım etsin haa benimkine gelince hamielyken işler ters giti iş değişikliği bilmem ne bisürü borç ahanda adam yok para yok neye çekiyorum ben bunca çileyi ekmek alamadıgım günelr oluyo kaç öğün makarna pilav yiyorum sinir sistemim çöktü resmen sütüm gidiyo sitresten delirmemek için dayanmaya çalışıyorum bazen bütün günüm ağlamakla geçiyo inş. senin çocukalrın uslu sakin lur ama beni tüketti zeynep çok ama çok zormuş anne olmak inşallah bu çektiklerimiz biterde yawrumumla huzurlu günlerde görürüm herşeye yetemiyorum çok yorgunum :KK14:

canım benim ya Allah kolaylık versin, işte seni kendi ailemi annemin sıkıntılarını düşündükçe ben halime bin şükrediyorum. bende bebeğe bakacak bir kayınvalide var ki doğur ona ver gık demez, kendi annemde aynı şekilde, eşimde sen doğur ben hep yardımcı olurum diyor ama kahveden vazgeçmez biliyorum. bebeğin bakımı geleceği ile ilgili de şüphem sıkıntım yok. böyle anlatınca Allahtan belanı mı istiyosun diyorum kendime ama içime sinmeyen bişeyler var işte bende tanımlayamıyorum. sorumluluk herhalde beni kasan şey belkide. yada şu an eşime rest çekiyorum ben böyleyim istersen diye, çocuk olunca böyle bi tehdidimde kalmayacak ömrü billah ne olursa olsun beraberiz. yani eş için böyle bişey denmez biliyorum ama musa deyince valla acayip cinleniyorum. allah bu derdi aratmasında bilmiyırum ya şımarıklık gibi gelmesin okuyanlara ama sanki içimde hayır yapma diyen biri var, bi tarafımda o bebeğin yüzünü gördüğün zaman herşeyi unutacaksın diyor..

Selam kızçelerim kimseler kalmamış hayırdır

As canim konuya yeni kimseyi sokmak istemeyenlr face6le gorusuyolar buraya gerek kalmadi cok direttim.ama biraktim artik zorlayamam.kimseyi benim facede yok oyle yani.... sen.nasilsin canim :)

As canim konuya yeni kimseyi sokmak istemeyenlr face6le gorusuyolar buraya gerek kalmadi cok direttim.ama biraktim artik zorlayamam.kimseyi benim facede yok oyle yani.... sen.nasilsin canim :)
İyiyim canım koşuşturmaca çocuk içün tedavi görüyorum bir türlü tutturamadım dikişi.. Bende var faceleri ama buradan sohbet etmek daha keyifli bence

İyiyim canım koşuşturmaca çocuk içün tedavi görüyorum bir türlü tutturamadım dikişi.. Bende var faceleri ama buradan sohbet etmek daha keyifli bence
Aynen canim paylastigimiz hicbiseyin degeri yokmus demekki burasi ayri benim icin yada gorustukya sevmediler beni toptan terk ettiler topigi :) sevcan sagolsun ihmal etmez pinar hep arardi o is yapiyo evde sabun felan vakti olmuyo herelde artik cocuk icin neler yapiyosunuz yardimci olurum istedin zaman kiymetini bil bu gunlerinin anne olmak zormus :KK70:

Kizlar selam....
Bende bursadanin.bende geldim topige.....

meraba bugün döndüm tatildende telefondan girmek işkence olmauş malesef siteyi bi tuhaf yaptılar:110: kendini tanıtırmısın biraz ben özge 25 yaşındayım 6 aylık bi afacan kızım var iflahımı kuritiyi:emir_bebek: 7 sene bitti 8. senedeyiz evliliğimin

Bende Gunnaz .benimde 4.5 aylik oğlum var.iflahimi kurutmak az kalir omrumu yedi valla .3.senemiz bizimde.şimdilik evdeyim bebisi birakamadigim için calismiyorum.

Dr gittim adetimin 12 günü 8 mm yumurtalarım büyürmü acaba.. ??haksever.. Klomen glifor kullanıyorum dr ne derse onu yapıyorum

Bende Gunnaz .benimde 4.5 aylik oğlum var.iflahimi kurutmak az kalir omrumu yedi valla .3.senemiz bizimde.şimdilik evdeyim bebisi birakamadigim için calismiyorum.

:KK48:aynen benimkide öyle ne güzel yatıyomuşum bileydim üzülmezdim o kadar bebişler hepğ yer içer uyur sanıyodum:KK53::KK45::KK45:nerde oturuyosun ben merinosta:KK23:

Dr gittim adetimin 12 günü 8 mm yumurtalarım büyürmü acaba.. ??haksever.. Klomen glifor kullanıyorum dr ne derse onu yapıyorum

küçükmüş canım 12. günde 8 mm ama geç yumurtlamışsındır sonradan büyür belki benim tüp bebek iptal edildiğinde 3 yumurtam vrdı 2si erken çatladığı için iptal oldu zaten tek yumurta vardı sonradan biz ilişki yaptık yani belki olur iye ya çatlayanlar oldu yada onu denk getirdik zor işler valla:KK68:allah kolaylık versin inş. tez vakitte olur ama şöle uslusundan olsun:confused:

Ayran allah gönlüne gore versin hakseverinde dediği gibi uslusundan ama valla ben oglen uykusuna yatirdim yarimsaat uyusa diye dua ediyorum şuan
Ben gemlikteyim guzelim.

Ayran allah gönlüne gore versin hakseverinde dediği gibi uslusundan ama valla ben oglen uykusuna yatirdim yarimsaat uyusa diye dua ediyorum şuan
Ben gemlikteyim guzelim.

aynen :)) allahım neler derdim yaramaz olsun düz duvara tırmansın hiçbişi düşünmeyim ondan başka derdim ahand aoldu işte tuvalete bile zor gidiyorum geliyo peşimden :KK48:

Aminnn sağol :) Yaramaz Olsunnnn :))) gıcır bıcır

aman canım aman nolur dua ederken hayırlısını dile biliyosun az cok gördün nasıl deli gb istedigimi düşünki ben bile bıktım dediğim analr oluyo rabbim yoklgunu göstermesina cısını yaşatmasın saglıklı olsunda nabalım böylesinede hamdedicez ama cidden cok zor ne uykumun nede yidigimin kıymeti vardı herşeyden geçerim diyodum ama lmuyomuş işte herşey ihtiyaç:KK37:

X