Ön çarpık dişlere tel mi?? yoksa zirkonyum mu?yardım lütfen

verilen fiyatlar normal
ama ben yaptırıp pişman olanlardanım
memnun olanlarda var tabi ama
2 sene önceye dönsem üstüne para verseler yaptırmazdım
kendi dişiniz gibi asla olmuyor malesef
keşke 5 yıl tel taksaydım ama sağlan dişlerimi elletmeseydim :KK43:

estetik açıdan bir problemim yok ama kendi dişim gibi de asla değil
soğuğa ve sıcağa hala duyarlı

hadı yaa.off doktorlar dahıl herkes bAŞKA bısey dıyor ınsanın kafası cok karışıyor bende suan tel mı yoksa zırkonyummu karar veremıyorm kımı ıyı dıor kımı kötü

canım benim kardeşimin dişleri çok eğriydi ve konuşurken dili dişine değiyordu,psikolojisi bozulmuştu,bi sürü yöntem denemek istedik hatta gidip bi dişçiyle görüştük porselen yaptıracaktı sonra vazgeçip tel taktırdık,1,5 yılda düzeldi o kadar güzel olduki sakın başka bi yöntem yaptırma tel taktır..

En sağlıklısı tel taktırmak bencede..
Ama beklemek istemeyenlerde farklı şekillerde tedavi yaptırablir.. Ben yaprak porselen yaptırdım ve çokta memnunum sorusu olana yardımcıda olurum..

En sağlıklısı tel taktırmak bencede..
Ama beklemek istemeyenlerde farklı şekillerde tedavi yaptırablir.. Ben yaprak porselen yaptırdım ve çokta memnunum sorusu olana yardımcıda olurum..

Benim üst 4 dişim ayrık tel taktırmak istemiyorum zaten diş yapımı da pek beğenmiyorum yaprak porselen düşünüyorum. Kullanış açısından nasıl memnun musunuz acaba?

Son düzenleme:
benimde ön dört dişim yamuktu doktor cuma günü kesti dişlerimi salı günü porselen takılcak ama şu an inan tamamıyla kapsama alanı dışındayım dışarı çıkamıyorum zaten psikolojim acaip bozulmuş durumda ağlayıp duuruyorum :KK43: ve hatta konuşamıyorum R, S, ve Z harflerini söyleyemiyom oğlum bile dalga geçiyo gülüyo halime eşim desen yüzüme baktığı yok valla kafayı yicem yaaa keşke yamuk kalsalarrdı... tek tesellim salı günü yeni dişlerimin takılacak olması ama o güne kadar kafayı sıyırmazsam tabii.....

benimde ön dört dişim yamuktu doktor cuma günü kesti dişlerimi salı günü porselen takılcak ama şu an inan tamamıyla kapsama alanı dışındayım dışarı çıkamıyorum zaten psikolojim acaip bozulmuş durumda ağlayıp duuruyorum :KK43: ve hatta konuşamıyorum R, S, ve Z harflerini söyleyemiyom oğlum bile dalga geçiyo gülüyo halime eşim desen yüzüme baktığı yok valla kafayı yicem yaaa keşke yamuk kalsalarrdı... tek tesellim salı günü yeni dişlerimin takılacak olması ama o güne kadar kafayı sıyırmazsam tabii.....

kafaya nie takıyosun ki dişlerin takıldıktan sonra harika olacak..güzel olan herşeyn bi bedeli vardır.. sende bir kaç gün daha sabredecksn sadece, sonra eşin ve çocuklarının yanında utanmadan skılmadan kocaman gülebileceksn :KK34:

Dişlerimde tel varken sözlendım, nikahımda da vardı veee düğünümde de butun fograflarım telli. Hiç problem yapmadım. Öğretmenım, okulda ogrencıler ne der dıye hıc dusunmedım. Sadece düzelsin ıstıyordum.
Doktor yasın ılerlemış, 2,5 yıl tam 30 ay duracak dedı. O kadar ısteklıydım kı 21 ayda duzeldı ve cıkardı. hiç tereddut etmeyın taktırın derım.suan dumduz ve rahatca gulebılıyorum.iyi kı de olmuş.

Benim üst 4 dişim ayrık tel taktırmak istemiyorum zaten diş yapımı da pek beğenmiyorum yaprak porselen düşünüyorum. Kullanış açısından nasıl memnun musunuz acaba?

Evet canım ben çok memnunum hem görünüm açısından hemde kullanım açısından.. ilk başlarda 1 ay kadar biraz duyarlılık oldu sıcak ve soguga karşı ama sonradan geçti.. şimdi kendi dişlerimden farksız.. önemli olan iyi bir doktor bulmak, çünkü doktorun el beceriside çok önemli bu konuda..

Evet canım ben çok memnunum hem görünüm açısından hemde kullanım açısından.. ilk başlarda 1 ay kadar biraz duyarlılık oldu sıcak ve soguga karşı ama sonradan geçti.. şimdi kendi dişlerimden farksız.. önemli olan iyi bir doktor bulmak, çünkü doktorun el beceriside çok önemli bu konuda..

Teşekkürler canım.

ben de 26 yaşındayım.6 ay önce tel taktırdım ve yazın da düğünüm olucak. ben herşeyi göze alıp taktırdım ve doktorum 1 haftalığına bile çıkartabileceğini söyledi. bence hiçbir diş insanın kendi dişi gibi olmaz. yaşlanınca zaten ister istemez bikaç dişimiz takma olucak herkes gibi. kendi dişimize ne kadar iyi baksak o kadar iyi. çünkü dişler ömür boyu bizimle. ben şimdi 1 yıl bilemedin 2 yıl zorlukçekicem ama ömür boyu elmayı rahat rahat ısırarak yiyebilcem ve rahat rahat gülebilcem...

ben de 26 yaşındayım.6 ay önce tel taktırdım ve yazın da düğünüm olucak. ben herşeyi göze alıp taktırdım ve doktorum 1 haftalığına bile çıkartabileceğini söyledi. bence hiçbir diş insanın kendi dişi gibi olmaz. yaşlanınca zaten ister istemez bikaç dişimiz takma olucak herkes gibi. kendi dişimize ne kadar iyi baksak o kadar iyi. çünkü dişler ömür boyu bizimle. ben şimdi 1 yıl bilemedin 2 yıl zorlukçekicem ama ömür boyu elmayı rahat rahat ısırarak yiyebilcem ve rahat rahat gülebilcem...

bende 25 yaşındayım çok geç olur mu diye düşündüm hep tel için ama bana umut verdin çok tşk ederim
aynı şekilde yaza düğünüm olacak hatta yaz sonu ama düğün resimlerinde yamuk dişlerle poz vermektense telli gözükmeyi tercih edeceğim :)

X