Sol kasık ağrısı ????

canım benim olsun belkide birlikte aynı ay hamile kalırı<z bellimi olur neyse canım düngiremedim kızım ateşliydi çok hastaydı valla sabah 4 lerde acildeydik oyüzdne ancak girebildim
nagihancım sora görüşürüz öptüm sni kendine ii bak yarında ayvalığa gitçez hafata sonu giremem öptüm canım seni bu arada adet oldunmu

inşaallaaahhh aminnn canım benim çok geçmiş olsun üzüldüm dikkat et iyi bak demicem yiğenime bakıyorsun zaten :) köötü bişey yoktur umarım allaha emanet olun canım benim evet belki aynı anda hamile kalırız allahın işi belli mi olur dimii sana iyi gezmeler benim yerimede gezzz dolaşşşş hadi bakalım

inşaallaaahhh aminnn canım benim çok geçmiş olsun üzüldüm dikkat et iyi bak demicem yiğenime bakıyorsun zaten :) köötü bişey yoktur umarım allaha emanet olun canım benim evet belki aynı anda hamile kalırız allahın işi belli mi olur dimii sana iyi gezmeler benim yerimede gezzz dolaşşşş hadi bakalım

daha adet olmadın canım belli olmaz hiçbişi daha bakalım belkide vardır bebiş hayırlısı olsun hakkımızda alahım yardım etsin tüm isteyenlere yeğenine bakıyorum tabiki de alllahın koruması üzerimizde olsun nekadar bakarsan bak önce allaha emanet vallaa benim kız biraz narin çabuk hastlanıyo çocuk büyütmek ateşten gömlek derlerya çok doğruymuş allah yardımcımz olsun gezerim tatlıcım teyzemlere gidicem akraba ziyareti anlıycan k.i.b

hakkında hayırlısı böyleymiş demek ki canım Allah büyüktür, Rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlat versin inşallah tüm isteyenlere

daha adet olmadın canım belli olmaz hiçbişi daha bakalım belkide vardır bebiş hayırlısı olsun hakkımızda alahım yardım etsin tüm isteyenlere yeğenine bakıyorum tabiki de alllahın koruması üzerimizde olsun nekadar bakarsan bak önce allaha emanet vallaa benim kız biraz narin çabuk hastlanıyo çocuk büyütmek ateşten gömlek derlerya çok doğruymuş allah yardımcımz olsun gezerim tatlıcım teyzemlere gidicem akraba ziyareti anlıycan k.i.b

sağolun canlarım benimmm adet oldum bile :) suan annemlerdeyim bu hafta doktora gidicem kontrole bittikten sonra gel demişti kistim için bakalım bari o iyi çıksın diliyorum rabbim ol dediğinde ama insan her ay umut ediyor allahtan hayırlısını cümlemize istiyorum kızlar hepinize kucak dolusu sevgiler öpücüklerrrrrrrrrrrrr :)

merhaba arkadaşlar, nasılsınız? ben bu sabah yine de bi yapmış olayım diye testimi yaptım sonuç tabi ki beklediğim gibi tek çizgi zaten hiç ihtimal vermiyordum biliyorsunuz. şimdi doktora ne zaman gitmeliyim bilmiyorum ya ne zamana kadar bekliyim sizce arkadaşlar haftaya gitsem mi hala adet olmadım göğüslerim acıyor ve kasıklarımda da hafif ağrılar oluyor ama kendisi gelecek mi bilmiyorum bi fikir verebilir misiniz bana da?:26: Allah yardımcımız olsun inşallah görüşmek dileğiyle:KK3:

merhaba arkadaşlar, nasılsınız? ben bu sabah yine de bi yapmış olayım diye testimi yaptım sonuç tabi ki beklediğim gibi tek çizgi zaten hiç ihtimal vermiyordum biliyorsunuz. şimdi doktora ne zaman gitmeliyim bilmiyorum ya ne zamana kadar bekliyim sizce arkadaşlar haftaya gitsem mi hala adet olmadım göğüslerim acıyor ve kasıklarımda da hafif ağrılar oluyor ama kendisi gelecek mi bilmiyorum bi fikir verebilir misiniz bana da?:26: Allah yardımcımız olsun inşallah görüşmek dileğiyle:KK3:

bence hiç bekleme git canım ne kadar erken düşersen peşine o kadar erken sonuç alırsın bende yarın doktora gidiyorum bakalım hayırlısı olsun inşaallahhhh canım benim hergün dua ediyorum hayırllısı olsun diye hepimize beklemenin bir mantığı yok bekledin zaten olmadı git doktora şikayetlerini belirt olmadığını ve bana sıkıntı verdiği söyle tmm cnm benimmm

merhaba arkadaşlar, o kadar mutluyum ki Rabbime binlerce kez şükürler olsun ki kendiliğimden yani Allah'ın takdiriyle adetim oldu belki 10-15 yıldır ilk kez oldu bu hep ilaç kullanmıştım bugün 3. günüm doktora gitiim öğleden sonra alacağım sonuçları bakalım hayırlısı Rabbim isterse her şey oluyor :KK16: görüşürüz:KK3:

Merhaba arkadaşlar bugun ağlaya ağlaya bi çözüm ararken buldum bu siteyi ve üye oldum hemen. ben de 1 yıllk evliyim bebeğim olmuyor.Her ay bi heves umutlanıyorum karnım belim ağrısa :KK43: ama benim şöyle bir sorunum var benim tek yumurtalığım var bu yüzden endişeleniyorum bu yüzden olmuyormuş gibi geliyor bebeğim.kaç doktora sordum tek yumurtalık yeter dedi ama gelde anlat yüreğime :KK43: sizin çevrenizde tek yumurtalıkla gebe kalan var mı ya da bu konuyla ilgili bilgisi olan varsa cevap verebilir mi kendimi çok yalnız ve çaresiz hissediyorum :KK43: Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah..

Merhaba arkadaşlar bugun ağlaya ağlaya bi çözüm ararken buldum bu siteyi ve üye oldum hemen. ben de 1 yıllk evliyim bebeğim olmuyor.Her ay bi heves umutlanıyorum karnım belim ağrısa :KK43: ama benim şöyle bir sorunum var benim tek yumurtalığım var bu yüzden endişeleniyorum bu yüzden olmuyormuş gibi geliyor bebeğim.kaç doktora sordum tek yumurtalık yeter dedi ama gelde anlat yüreğime :KK43: sizin çevrenizde tek yumurtalıkla gebe kalan var mı ya da bu konuyla ilgili bilgisi olan varsa cevap verebilir mi kendimi çok yalnız ve çaresiz hissediyorum :KK43: Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah..

canım k.validem görümceme tek yumurtalıkla hamile kalmış içini rahat tut streste etkiliyo olabilir inşallah en kısa zamanda bebeğine kavuşursun

arkadaşlar adet olmama daha 10 gün var göğüslerim dolgunlaştı ve acıyor birde sağ kasığımda ara ara agrı ve kramp oluyor sizce ilk testi ne zaman yapmalıyım.

aaa bu ay benim de kasığımda ağrı oldu bugün 21.gün bugün de olmazsam umutlanacağım 12 yaşında bir kızım var kardeş istiyor çok birkaç aydır deniyorum bakalım hayırlısı şu mübarek günde...

Merhaba kızlar ben aslı gecen sene Aralık ayında 25 haftalık ölü dogum yaptım eşi yani plesenta aşağıda olduğu ıcın sureklı kanamam oldu yavrucuk dayanamadı neyse konum su Ogün bugün dur korunmamama rağmen hamile kalamıyorum nerden baksanız 10 ay oldu korkmaya başladım ama bu günlerde sol kasığımda kısa kısa sancı gelmiyor ayakta durduğum zaman fakat adet olalı henüz 10 gün anca geçtı sızce bu ağrılar hamıle olabılırmıyım off aglıycam yaa çok merak edıyorum ama adet olmadan önce testlerde çıkmadı bır umıt deyıp her ay test yapıyorum bende :)

Kızlar acil bir bakar mısınız?

Adetim 3 gün geçti. Bu testten iki tane almıştım ilki bozuk çıktı; ikincisinde de sonuç bu çıktı. Hamile miyim?

$test.jpg

Canlarımmm merhaba lütfen okuduktan sonra fikriniz varsa cevap yazın buna çok ihtiyacım var beni anlıyorsunuz dimi :) sol kasığımda bugün 20 dk süren ve yürümemi zorlaştıracak sancılar oldu akıntım yoğun acaba benim gibi durumu olupta hamile kaldığını öğrenen var :KK43:((( yarın doktora gidicem genel muayene olmaya korkuyorumm

yarabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın tez zamanda yüreğimizdekinden razı gelsin (amin)
canım ben öle ögrendim adetimden 2 gün önce çok yürüdüm ve sol kasıgım uzun bi süre agrıdı çok battı o gece ögrendim

X