Ayça Kaya 4-3-3-3 Diyeti ile Zayıflayalım...

başta biraz zorlandım ama şuan çok rahat yapıyorum.bende 5333'ü yapıyorum.benim önümde uzun bir yol yol var.daha başındayım ama azimliyim.bu kilolar ya gidecek ya gidecek.

beraber başaralım arkadaşım benimde önümde uzun bir yol var
hafta başları + - durumlarımızı yazalım
en azından daha ii motive oluruz.ben neredeyse kaçamak yapacaktım senin mesajını okudum ve şu anda kaçamak yapmayacağım:)
vazgeçtim sayende

başta biraz zorlandım ama şuan çok rahat yapıyorum.bende 5333'ü yapıyorum.benim önümde uzun bir yol yol var.daha başındayım ama azimliyim.bu kilolar ya gidecek ya gidecek.
malum günlere bugün girdim ve tatlı ihtiyacımı nasıl gidereceğim bilmiyorum her şey aklımdan geçiyor ama meyve hakkımda bitti ve beni onler şu anda kesmiyor:)

malum günlere bugün girdim ve tatlı ihtiyacımı nasıl gidereceğim bilmiyorum her şey aklımdan geçiyor ama meyve hakkımda bitti ve beni onler şu anda kesmiyor:)

bende dün girdim o malum günlere ama biraz dişimizi sıkıcaz sakın yeme unutma o uzun yolu yemek daha da uzatacaktır.

2 gün nette olamayacağım.sakın kaçırma yola devam salı sabahı yazarım.bu arada ben 90 kiloyla başladım.seninki kaçtı.

slm bayanlar bende tam bir ayça kaya hayranıyım çıktığı bütün tv programlarında ve face takip ediyorum bende söylediği şeylere dikkat ediyorum mutfağımda değişiklikler yapıyorum vermem gereken bir 2 kilom kaldı en az fazla versemde süper olur yani bir kurtulsam 55 olsam koruyabileceğime eminim kilolarımı ayça kayanın tüyolarıyla ama nedense bu şekilde kio verebileceğimin yeni farkına vardım kısacası bende varım hergün naptık ne yedik nasıl beslendik paylaşalım hem bilinçlenelim hemde motive olalım benim beslenme şifrem 42323 oluyor galiba kitabını almıştım ama başka bir arkadaşıma hediye ettim yarından itibaren bende başlıyorum 4 tahıl 2 et 3süt 2 meyve 3 yağ

slm bayanlar bende tam bir ayça kaya hayranıyım çıktığı bütün tv programlarında ve face takip ediyorum bende söylediği şeylere dikkat ediyorum mutfağımda değişiklikler yapıyorum vermem gereken bir 2 kilom kaldı en az fazla versemde süper olur yani bir kurtulsam 55 olsam koruyabileceğime eminim kilolarımı ayça kayanın tüyolarıyla ama nedense bu şekilde kio verebileceğimin yeni farkına vardım kısacası bende varım hergün naptık ne yedik nasıl beslendik paylaşalım hem bilinçlenelim hemde motive olalım benim beslenme şifrem 42323 oluyor galiba kitabını almıştım ama başka bir arkadaşıma hediye ettim yarından itibaren bende başlıyorum 4 tahıl 2 et 3süt 2 meyve 3 yağ

hoşgeldin aramıza senin yolun çok kısa bizim biraz uzun evet birbirimize destek olursak daha ii motive oluruz ama ben dün ve bugünü sayamadım tahıl biraz fazla kaçtı malum günlerim bitsin normala dönerim...

canım benim en az 55 olmama lazım şöyle bir 53 falan süper olur ama innaki son 1-2 kilolar daha zor veriliyor ben dün hatırladığım kadarıyla besinlerimi grupladım yan tarafınada listemi oluşturacağım günlük ve birde akşamdan planlamayı düşünüyorum en azından yemeğimi onagöre yaparım öğle yemeğimi okula götürmem gerekiyor yanımda listemi oluşturup ona göre besleniyorum

hatam varsa elinde kitap olan arkadaşlar beni uyarabilir benim sayım 42323 galiba bu gün sabah
4 tahıldan sabah 1 dilim ekmek öğlen 4 tane lahana sarması ( bulgurlu)buda tahmini2 dilim ekmek yapar,bir tabak ıspanak yemeği
2 et sabah 1 yumurta
3süt akşam 2 su bardağı yogurt,akşam 1bardk sütlü kahve
2 meyve 1 mandalina,kuru kayısı 3 tane,1 kuru incir
3 yağ 10 fındıkiçi 1tane ceviz
listeyi akşamdan belirledim ve uyguladım bunların dışında az önce bir çatal pasta yedim sütün yanında hemen tabağın yanından uzaklaştım birazdan yarın ki listemi belirlemem gerekiyor

yarın sabah tarhana çorbası yapmayı düşünüyorum bir kase 1 tahıl yanındada 1 dilim ekmeketti 2 tahıl öğlen lavaşın içine karalahana salatası yapıp yağı az onu yemeyi düşünüyorum ayranla etti 4 tahıl 1 süt akşamda fırında fırın poşetinde köfte ve sebze yapmayı düşünüyorum mantarlı falan 2 etimide ordan alırımyanında ayran etti 3 tahıl 2 et 2 süt birde akşam yine sütlü kahve etti 3süt akşamda çayın yanında kuru kayısı 1 hurma ile 2 meyvemi ve 1 ceviz içi yiyerek ve gün içindeki besinlerdeki yağımla 3 yağımı alırım etti 4 tahıl 2et 3 süt 2 meyve 3 yağ inş planım böyle

yarın sabah tarhana çorbası yapmayı düşünüyorum bir kase 1 tahıl yanındada 1 dilim ekmeketti 2 tahıl öğlen lavaşın içine karalahana salatası yapıp yağı az onu yemeyi düşünüyorum ayranla etti 4 tahıl 1 süt akşamda fırında fırın poşetinde köfte ve sebze yapmayı düşünüyorum mantarlı falan 2 etimide ordan alırımyanında ayran etti 3 tahıl 2 et 2 süt birde akşam yine sütlü kahve etti 3süt akşamda çayın yanında kuru kayısı 1 hurma ile 2 meyvemi ve 1 ceviz içi yiyerek ve gün içindeki besinlerdeki yağımla 3 yağımı alırım etti 4 tahıl 2et 3 süt 2 meyve 3 yağ inş planım böyle

canım bravo ben sen kadar düzenli değilim ama aldığım gruplara dikkat ediyorum ve aşmamaya çalışıyorum ama sen doğru hatırlıyosun besinlerin değerlerini.ama diyet programları gibi sıkıcı değil ne kadar yemek gerektiğini bilmen yeterli....allah hepimizin yardımcısı olsun...

canım bravo ben sen kadar düzenli değilim ama aldığım gruplara dikkat ediyorum ve aşmamaya çalışıyorum ama sen doğru hatırlıyosun besinlerin değerlerini.ama diyet programları gibi sıkıcı değil ne kadar yemek gerektiğini bilmen yeterli....allah hepimizin yardımcısı olsun...

dün paylaştığım listeme harfiyen uydum ama okulda yerli malı haftasından dolayı 2 dilim keke yedim tek kaçamağım o oldu yarınıda kafamda biraz planladım inş yarın akşama sebze yemeyim var yoğurtla akşam ekmeksiz onu tüketmeyi düşünüyorum sabahta yumurta ve peynirle et grubumu tamamlayım öğlende okulda beyaz leblebi çayla takılmayı düşünüyorum 2 tahılda ordan yapıyor falankaba olarak listem bu ama yarın ne yediğimi tam olarak paylaşırım şu anda şekersiz sütlü kahve hakkımı kullanıyorum:)

dün paylaştığım listeme harfiyen uydum ama okulda yerli malı haftasından dolayı 2 dilim keke yedim tek kaçamağım o oldu yarınıda kafamda biraz planladım inş yarın akşama sebze yemeyim var yoğurtla akşam ekmeksiz onu tüketmeyi düşünüyorum sabahta yumurta ve peynirle et grubumu tamamlayım öğlende okulda beyaz leblebi çayla takılmayı düşünüyorum 2 tahılda ordan yapıyor falankaba olarak listem bu ama yarın ne yediğimi tam olarak paylaşırım şu anda şekersiz sütlü kahve hakkımı kullanıyorum:)

merhaba selalmaz sana birşey soracağım ben şuanda 70 kusurlardayım sence ben 5333 mü yapmalıyım yoksa senin yaptığın gibi 4233 mü yapmalıyım karar veremedim çünkü kitabın yazdığı kilolar da değilim arada biryerlerdeyim

şu an da 5333 yapıyorum

merhabalar tekrar aranızdayım bence böyle devam et inşallah bende yakında 70 leri görebilicem.bu arada ben hergün sabahtan akşam ne yersem günlük şeklinde yazıyorum.sana da tavsiye ederim.hem ne yediğimi daha iyi görüyorum.hemde yazdığım için fazla kaçırmıyorum.ben başlayalı tam 1 ay 6 gün oldu 4,600 gr.verdim.

mrb kızlar benim merak ettiğim lor peyniri ve aşure.acaba kaç yemek kaşığı lor bir et yerine geçer ve aşure nasıl hesaplanır.ve fazlalığı az olanlar 3-5 kilo gibi 42323e mi uymalı

X