Kahve Falıma Bakanın Bende Kahve Falına Bakabilirim..

theuglygoddess

You are mine ♥
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2010
3.221
33
Bende kendi falına bakamayanlardanım. Ve şu ara bir şeyler duymaya ihtiyacım var. Kahve falıma bakana ama gerçekten bakabilene, tutturana bende özelden kahve falı bakabilirim. Bir zamanlar bir başlık açmıştım ve orada fal bakıyordum ne kadar tutturduğumu ve ne derece bakabildiğimi bilen biliyor..

Şimdiden teşekkürler..

$Fotoğraf-0001.jpg $Fotoğraf-0002.jpg $Fotoğraf-0003.jpg $Fotoğraf-0004.jpg $Fotoğraf-0005.jpg

hissettiklerimi söyliyim sanki aile içinde böyle patlama gibi birşey var sinirler gergin sanırım yada tam tersi o kadar çok mutlusunuz ki insanlar size imrenerek bakıyo...Çekemeyenlerde mevcut çevrede.Emzikli bi bebek var sanırım kız çocuğu bu bebeğe nazar değiyo kardeşin olabilir,,akrabalarınızdan birinin bebeği olabilir yada tanıdıkların bu bebeğin ailesini sevmeyenler nazarlıyo yani ..
çok sevilmek istiyosun sevdiğin kadarından da fazla sevilmek istediğin zamanlar oluyo sevdiğinle gelecek planların var iki tarafında çaba göstermesi gerek :KK66: kariyerde önemliii :)

Son düzenleme:
hissettiklerimi söyliyim sanki aile içinde böyle patlama gibi birşey var sinirler gergin sanırım yada tam tersi o kadar çok mutlusunuz ki insanlar size imrenerek bakıyo...Çekemeyenlerde mevcut çevrede.Emzikli bi bebek var sanırım kız çocuğu bu bebeğe nazar değiyo kardeşin olabilir,,akrabalarınızdan birinin bebeği olabilir yada tanıdıkların bu bebeğin ailesini sevmeyenler nazarlıyo yani ..
çok sevilmek istiyosun sevdiğin kadarından da fazla sevilmek istediğin zamanlar oluyo sevdiğinle gelecek planların var iki tarafında çaba göstermesi gerek :KK66: kariyerde önemliii :)

Hiç biri tutmadı desem canım :) Son cümlen zaten doğal bişey onu herkes ister. Neyse saol yinede.

fal bakmayı bilmem zaten hissettiklerimi söyledim bakınca :)) :KK66:

X