Günde 500 gr Verdiren Yoğurtlu Kür

yok hayır çok sıkı sayılmaz evde pişirdiklerimden ölçülü yedim...kızartma tatlı yağlı yieceklerden uzak duruyorum...arada kaçırdığım oluyo ama abartılı değil tabi 1 ay olucak nerdeyse alıştım bu düzene bu karışımda tok tutuyor metobalizmamı hızlandırdı sanırım..

Merhaba bisi sorcam zerdecali emİren anneler doktora sorup kullansin die bi yazi okumustum bende emZiriyorum suan bi sorun olurmu acaba emZirirken kullanan arkadaslar varmi?

yok hayır çok sıkı sayılmaz evde pişirdiklerimden ölçülü yedim...kızartma tatlı yağlı yieceklerden uzak duruyorum...arada kaçırdığım oluyo ama abartılı değil tabi 1 ay olucak nerdeyse alıştım bu düzene bu karışımda tok tutuyor metobalizmamı hızlandırdı sanırım..

ya bende sabah akşam nesfit o olmayınca böyle yapıyordum ve yoğurt kürü uyguluyordum 78 77 76,5 derken tekrar 78 oldum adetim yanaştı ondanda olabilir ama moralim bozuldu ya :KK43:(

Bende okudum ve bugün başladım ama akşam yemeğinden önce yiyebildim sadece diyet yapmak şart mı acaba ?

jasmin moralin bozulmasın benim o dönemde 2 kğ geri geldi onlar gidecek sen yeterki pes etme tatlım....

fulya hanım diyetle beraber yaparsanız daha güzel sonuölar alabilirsinizki zaten bir kaç gün sonra yemeklerden önce yediğiniz karışım sizi tok tutmaya başlayacak istemedende olsa yemek istemeyeceksiniz biraz dikkat ederseniz sonuç harika olabilir..:))

bana gelince bugün 73,5 gördüm...ankaraya 2,5 gün kaldı gitmeme hadi bakalım 72 li rakamlarla giderim inş...:)))

Ben bir haftadır bu yoğurt karışımını kullanıyorum..Akşam yemeğinden önce yiyorum..Yoğurttan önce de bir çay kaşığı çörek otu yağı su ile içiyorum..Yemekten sonrada yeşil çay,tarçın,rezene,papatya karışımının çayını içiyorum..Rejim yapmıyorum ama dikkat ediyorum..Az da spor yapıyorum..1.5 kg verdim..Ama bunu 10 günde verdim..Aralarda kaçırdığımda oluyor ,dondurmamıda yiyorum ama kilo almıyorum..

Merhaba bisi sorcam zerdecali emİren anneler doktora sorup kullansin die bi yazi okumustum bende emZiriyorum suan bi sorun olurmu acaba emZirirken kullanan arkadaslar varmi?

Bende emziriyorum ve korkudan çok istememe ragmen kullanmaya korkuyrm:18:

evet bu gün itibariyle başladım ..yoğurt karışımına.Tadı berbat ama olsun bakalım faideli olacak mı bir hafta denemek istiyorum en azından ya da aldığım baharatlar bitene kadar ziyan olmasın o muhteşem tatlarrrr :KK1:
evet 63 kilo ile başladık hadi bakalım azalt yoğur azalt....:KK53:

evet bu gün itibariyle başladım ..yoğurt karışımına.Tadı berbat ama olsun bakalım faideli olacak mı bir hafta denemek istiyorum en azından ya da aldığım baharatlar bitene kadar ziyan olmasın o muhteşem tatlarrrr :KK1:

evet ben de başladım tadı berbat ama olsun ne çıkar bir hafta sonra bakıım ne kadar zayıflattııı:KK52:

evet ben de başladım tadı berbat ama olsun ne çıkar bir hafta sonra bakıım ne kadar zayıflattııı:KK52:

10 Gün oldu sanırım kullanmaya başlayalı bu karışımı. Sabah aksam kullanıyorum. 1 ya da 2 kilo gitti tam anlayamadım reglim cunku. Fakat pantolonlarımdan artık belim fıskırmıyor. Diyet yapmıyorum. Kabızlık problemime çözüm oldu. Ara da bir kaç günde yapmadım. Tadına alıştım. Fakat gerçekten iştah kesiyor ve tatlı krizine girmiyorum. Devam edeceğim bakalım nasıl sonuçlar verecek.

Son düzenleme:
evet ben light yoğurt aldım başladım daha ilk günüm ama hadi bakalım .Tabi günde 3 periot 90'a kadar sayıp ip atlıyorum ve bubün twister'a başladım sadece 10 dak.gittikçe arttırırım .İnşallah benden de kalıcı gider kilolar..:KK76:

kızlar bebek düşünüyoruz acaba bu karışımlar zarar verir yani düşük olabilir bazı yerlerde öyle yazıyor bilgisi olan var mı

X