Günde 500 gr Verdiren Yoğurtlu Kür

tek tek alıntı yapmıycam kızlar. yazdıklarınızı okudum.

ateş basması bende de oldu. ama öyle deli gibi değil. ben spordan once yedim. daha önce hiç terlemediğim kadar ter attırdı bana.. bence kesinlikle faydası var. dün 300 gr gitti ama bakalım yarın gitmiş olucak mı? çünkü az önce 1 top dondurma yedim:131:

bi de kesinlikle tok tutuyo bu karışım yaa!!! bu akşam sadece çorbayla duruyorum. yanında sadece 1 dl ekmek yedim. öncesinde bu karışımdan yemiştim. hiçbi şey yapmasa bile tok tutması mucize bence...

randomlife ya bende kocamın yarım kalan pastasını yedim ama hemen üzülüp bir bardak yeşil çay içtim umarım genede veririm
ama hakikaten tok tutuyor sanki yemiş olmak için yiyorum psikolojik desem değil ya aynen böyle durum

randomlife ya bende kocamın yarım kalan pastasını yedim ama hemen üzülüp bir bardak yeşil çay içtim umarım genede veririm
ama hakikaten tok tutuyor sanki yemiş olmak için yiyorum psikolojik desem değil ya aynen böyle durum

valla canım durum bende de aynı. onu yedikten sonra midem şişti zaten resmen. sırf acıkmamak için bi tek çorba içtim. ki ben çorbayla asla duramam yani. hadi hayırlısı bakalım. sabaha kaç çıkcaz..

tek tek alıntı yapmıycam kızlar. yazdıklarınızı okudum.

ateş basması bende de oldu. ama öyle deli gibi değil. ben spordan once yedim. daha önce hiç terlemediğim kadar ter attırdı bana.. bence kesinlikle faydası var. dün 300 gr gitti ama bakalım yarın gitmiş olucak mı? çünkü az önce 1 top dondurma yedim:131:

bi de kesinlikle tok tutuyo bu karışım yaa!!! bu akşam sadece çorbayla duruyorum. yanında sadece 1 dl ekmek yedim. öncesinde bu karışımdan yemiştim. hiçbi şey yapmasa bile tok tutması mucize bence...

random bencede tok tutuyor
çünkü akşam yemeğinden önce sadece bu karışımı yedim
ve halen acıkmadım bu akşamı yemeksiz geçiriyorum
buda çok iyi bence

ayyyy pzar günü kpds den sonra başlıcam buna kesin o zaman zaten elektronik tartı da alacağım bakalım ne olacak çok merak ettim şu an... İnşallah bende de işe yarar vermem gereken 20-25 kilom var :KK43:(
emin ol diyet spor ve bu karışımla vereceksin sen p.tesiye kadar bizi takip et kilo veriyor olursak bu karışıma başlarsın canım sadece diyet+su+sporlada çok güzel kilo veriliyor emin ol
he he o yeni başlayan diğer şahısta ben olsam gerek ne zor tahmindi ama :KK1::KK1:

evet bende öğle düşündüm vucudu ısıtarak yağ yaktırıyor olabilir
bir nevi içten sauna gibi.. he he nasıl benzetme ama
şaka bir yana şu an yüzüm yanıyor resmen inşallah göbeğimde yanar
aynen sensin canımm pembiş ve katzide başlıcak sanırım
inşallah benimde kol ve göbekde işe yarar ahahahah
benim kilom çok oynak bir 58 küsür bir 59 küsür çıkıyorum
bu sebeple ben kilo yazmıyacam ama ne zamanki 57 ye düşerim ilk yazacağım yer burası
pardon ilkleri kendi topiğime saklıyorum
ikinci yazacağım yer burası olacak.
inşallah önümüzdeki hafta bu müjdeyi verecem.
ayyyyyy çok heycanlandım ya..

herhalde yanii ilkler bizim topiğimizee bende ikinci olarak buraya yazacam emin olun

Günaydın kızlar ,
bugün dünkü mutluluğumdan eser yok çünkü hiç verememişim 68,2 çok üzgünüm tartıya belki 10 kere çıktım :KK43:(((((((

Ne oldu anlamadım acaba 2 gün üst üste aynı şeyleri yedim ondan mı e tabi ikiside diyet değil sonuçta mücver de un vardı zeytinyağlı dolmada zaten yağlı ve dolmayı fazla kaçırdım ayrıca da akşam pasta kaçırdım.

Bugün öğlen tavuk salata yapayım diyorum akşamada kabak kavurma bakalım yarın güler belki yüzüm

karamelek randomlife diğer arkadaşlar siz neler yaptınız çok merak ediyorum.

hepinize başarılar . Akşam gene yediklerimi yazarım.

Dün aldım bende. Akşam yaptım yedim. Tadı öyle abartılcak kadar kötü değil yutuyorum sadece. Tok tutuyo kesinlikle ama ben aşırı açtım ve bayaaa bi yemek yedim normaldede öyleyimdir. Rahat 4 tabak kısır yerim yani:) Bende şu 4 gr zencefil olayına takıldım o yüzden sadece akşamları yicem faydası olur inşallah. Tartılmadım henüz ama bi hafiflik hissediyorum psikolojikmende olabilir:) 1 hafta sonra tartılcam 57 olsam süper bi gelişme olur. Şuan 58.500'üm hadi bakalım.

kızlar ben dün aldım başladım sadece akşam yemeğinden önce yedim bu sbah 300 gr eksik çıktım ben kalori sayıyorum ama hergün mutlaka tatlı yerim hatta dün 1 gofret ve ev kekimden baya yedim üstüne 300 gr vermişim bakalım yarın sabah ne olcak

kızlar ben dün aldım başladım sadece akşam yemeğinden önce yedim bu sbah 300 gr eksik çıktım ben kalori sayıyorum ama hergün mutlaka tatlı yerim hatta dün 1 gofret ve ev kekimden baya yedim üstüne 300 gr vermişim bakalım yarın sabah ne olcak

tebrik ederim canım

Tavuk ve akşama sebze yiyeceğim dedim ama vazgeçtim kızlar bu günü çorba ile geçireceğim öğlen yeşil mercimek çorbası yoğurtlu akşam gene aynısı

başka tartılan yok mu

dün 2. günümdü kızlar

ilk gün 300 gr

ikinci gün sadece 100 gr verdim :)

ama devam ediyorum kesinlikle. her gün 500 gr verilmez zaten.. damlaya damlaya göl olucak inşallah...

Hanımlar herkesin aklı bu 4 gr. da kalmış selahattin dönmez den bir alıntı yapıyorum. OKUYUN AMA ÖZETLİYİM 1/2 çorba kaşığı 1 gr diyor biz 1 çay kaşığı koyuyoruz oda tepeleme değil içiniz rahat etsin.

Yetişkinlerde: Genelde yetişkinlerde zencefil tüketiminin günlük 4 gramı geçmemesi gerekmektedir. Günlük tükettiğimiz besinlerden yaklaşık 0.5 gr zencefil almaktayız. Yetişkinlere önerilen günlük standart doz 75- 2000 mg zencefilin gün içine bölünerek tüketilmesidir.

Mide bulantısı, gaz ve hazımsızlık olduğunda: günlük 2-4 gr taze kök zencefil tüketilmesidir. Eğer zencefil kökü tozu olarak tüketilecekse 0,2-1,0 gr tüketilmesi önerilmektedir. Kusma ataklarının önlenmesi için 1gr (1/2 çorba kaşığı) toz zencefil ya da 4 saatte bir ihtiyaç duyulan miktar kadar (ancak günlük 4 gr geçmeden) tüketilebilir. Ayrıca ihtiyaç duyulduğunda küçük bir parça taze zencefil çiğnenebilir.

Kızlar ben twitter da selahattin dönmezi takip ediyorum ordak göbek yağlarını eritici bir tarif vermişti nerden bulucam şimdi deyip yapmamıştım ama bugün biri twit atmış selahattin beye 5. günümdeyim karın bölgem 3 cm inceldi diye aklım uçtu ben zaten göbekten şikayetçiyim hemen yapmalıyım dedim bulabilirsem onada kobay olacağım başka başlıkta beni takip edin . sadece 1 hafta yapılıyormuş . selocanı sizde takip edin çok güzel bilgiler veriyor.

bende dün sabah,öğle,akşam yedim. yalnız benim nefes borum çok yandı gece rahatsızlık verdi.

yediklerimede dikkat ettim ama bugün tartıldım hiç vermemişim:KK50:

slmmm arkadaslar bende ssuanda denemeye basladimmmm,,,yarim c.k zencefil yarim c.k zerdecal yarim c.k tarcin yarim c.k bal ve 1 corba tabagi yogurdu iiyice karistirdim yedimmmm,,,bi faydasini görürüsem yazarimmm,,,suanda 76.7kilodayimayrica diette yapiorumm

X