Saç Rengi ve Saç Boyama Loreal excellence koyu küllü kumral için yardım

arzu91

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2011
101
1
Kızlar bugün LOREAL EXCELLENCE KOYU KÜLLÜ KUMRAL aldım ama merak ediyorum benim saçlarımı düzeltir mi saçlarım şuan bu halde ve bir an önce kurtulmak istiyorum $563420_10150946253946342_1933643862_n.jpg
Doğal saçımda buydu ben hemen hemen bu renk istiyorum $229030_10150162010866342_7625337_n.jpg

YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM :):KK1:

küllü olduğu için turunculuğu bence iyi kapatacaktır. ama zamanla akar alttan turunculuklar yine çıkar, o nedenle 1 ay sonra aynı renkle tekrar boyayın ki ren otursun

küllü olduğu için turunculuğu bence iyi kapatacaktır. ama zamanla akar alttan turunculuklar yine çıkar, o nedenle 1 ay sonra aynı renkle tekrar boyayın ki ren otursun

Canım cevap verdiğin için öncelikle teşekkürler :)
Ama ben doğal rengime dönmek istiyorum koyu küllü kumral hadi turunculuğu kapattı nasıl bir renk ortaya çıkar acaba? DOĞAL RENGİM siyaha yakın küllü bir kestane gibi : Eki Görüntüle 480108

Canım cevap verdiğin için öncelikle teşekkürler :)
Ama ben doğal rengime dönmek istiyorum koyu küllü kumral hadi turunculuğu kapattı nasıl bir renk ortaya çıkar acaba? DOĞAL RENGİM siyaha yakın küllü bir kestane gibi : Eki Görüntüle 480108

o zaman neden küllü koyu kumral aldın?... aldığın boya o kadar da koyu değildir kestaneye göre..belki 5.1 alsaydın istediğin olabilirdi

yalnızca bir markada var küllü kahve ,ama hatırlamıyorum markayı..:44:

Lorealin Récital Préférence
4.15 KESTANE KÜLLÜ AKAJU var canı yeni gördüm bende, koyu kestane koleston ile benim aldığım koyu küllü kumralı karştırsam nasıl olur , kolestondan tupün 4 de 1 i kadar kullansam böyle birşey olabilir mi acaba:KK3::KK3:

4.15 KESTANE KÜLLÜ AKAJU var canı yeni gördüm bende, koyu kestane koleston ile benim aldığım koyu küllü kumralı karştırsam nasıl olur , kolestondan tupün 4 de 1 i kadar kullansam böyle birşey olabilir mi acaba:KK3::KK3:

Nevacolors küllü kahve buldum bide çok mu koyu olur ki cnm ?:KK3:

koyu kestaneye 4/1 oranda koyu küllü kumral, pekte etki etmez bence..

Nevacolors küllü kahve buldum bide çok mu koyu olur ki cnm ?:KK3:

koyu olur..sen de koyu olsun istemiyormusun?

en iyisi elindeki küllü koyu kumralı kullan, beğenmezsen yani açık gelirse..neva nın 5.1 rengine boyarsın..

koyu kestaneye 4/1 oranda koyu küllü kumral, pekte etki etmez bence..

koyu olur..sen de koyu olsun istemiyormusun?

en iyisi elindeki küllü koyu kumralı kullan, beğenmezsen yani açık gelirse..neva nın 5.1 rengine boyarsın..
Ya araştırıyorumda nevacolorsu pek önermiyorlar sertleştirip kurutuyormuş diye okudum off ne yapmalıyım :KK43: niye etki etmez dedin canım , böyle bir karışım yapılır mı yoksa bozulur mu boyalar farklı marka ya:KK1:

yok karıştırınca bozulmaz boya..koyu kestane zaten koyu bir renk, az miktarda koyu kumral eklersen bir etki etmez,onu diyorum...
bir konu daha açmışsın ;orada da koyu kumrala az miktarda kestane eklesem nasıl olur diyorsun,koyu kumrala 3/1 oranında falan koyu kestane ilave edersen olur..

offf aynı benim sac rengim şuan ki sacınız bende küllü kumrala dönmek istiyorum.. kızıllıkları akıtmak için boyaya mavi boya ekliycem ben

yok karıştırınca bozulmaz boya..koyu kestane zaten koyu bir renk, az miktarda koyu kumral eklersen bir etki etmez,onu diyorum...
bir konu daha açmışsın ;orada da koyu kumrala az miktarda kestane eklesem nasıl olur diyorsun,koyu kumrala 3/1 oranında falan koyu kestane ilave edersen olur..

Canım şunu demek istiyorum koleston koyu kestaneden tüpün 4de 1 ini
Lorealin koyu küllü kumralının da tamamını eklersem biraz koyulur mu dedim :) ama sanrım sen evet koyulur ve bozulmaz diyorsun bende öyle yapayım madem :) fişi atmıştım çünkü değiştirmezler artık boyayı

offf aynı benim sac rengim şuan ki sacınız bende küllü kumrala dönmek istiyorum.. kızıllıkları akıtmak için boyaya mavi boya ekliycem ben

Çok berbat bir renk demi? sen hangi boya ile bu hale geldi peki saçların? benim bu renk güneşte böyle oluyor ve çok kötü:KK43: bir an önce düzelmesi lazım

Canım şunu demek istiyorum koleston koyu kestaneden tüpün 4de 1 ini
Lorealin koyu küllü kumralının da tamamını eklersem biraz koyulur mu dedim :) ama sanrım sen evet koyulur ve bozulmaz diyorsun bende öyle yapayım madem :) fişi atmıştım çünkü değiştirmezler artık boyayı

:KK31::KK31::KK31: olur canım olur..doğal bir renk olur..:KK34:

Çok berbat bir renk demi? sen hangi boya ile bu hale geldi peki saçların? benim bu renk güneşte böyle oluyor ve çok kötü:KK43: bir an önce düzelmesi lazım

ben bronz kahve boyamıstım palette'in.. akınca bu hale geldi..aynen güneşte bu hali alıyor benimkide.. kahve tonları kızıllık barındırıyor işte sonra kurtulması zor oluyor

X