Epilatör almak istiyorum marka konusunda kararsızım

Evet yıllardır kullanıyorum herhangi bir problem yaşamadım.Eski epilatörümün markası da braun idi.
Netten bakıyorum bunların silk epil dn sonra rakamlar var . Sizin kullandığınız da var mı ?
10 sene evvel aldığım bayağıdır işe yaramadigindan attık. Yenisi almak istiyorum ama karar veremedim bir türlü.
7380 yazan model iyi gibi , sizin kullandığınızı merak ettim .:KK23:

Netten bakıyorum bunların silk epil dn sonra rakamlar var . Sizin kullandığınız da var mı ?
10 sene evvel aldığım bayağıdır işe yaramadigindan attık. Yenisi almak istiyorum ama karar veremedim bir türlü.
7380 yazan model iyi gibi , sizin kullandığınızı merak ettim .:KK23:

Bende rakamlar yok sadece braun silk.épil xpressive yazıyor.Bende ki şu olabilir

$braun-7385-silk-epil-xpressive-winter-rescue-1[1].jpg

7380 de sanırım buna benziyor:))belkide benimki 7380 dir.

Braun`dan sasmayacaksin bence bu konuda.
Bir cok urun var piyasada, fakat en iyi ve kaliteli olani Braun.
Bende bir tane Braun var bir de Veet`in var.
Veet`i tatilde yanimda tasimak icin aldim, kablosuz kullanimi oldugu icin (aldigim zaman Braun'un kablosuzu yoktu).
Bosa para vermisim... Cok nadiren kullaniyorum cunku bir ise yaramiyor...
Braun`un ise dusuk bir modeli var, fakat cok memnunum...

veet almak istiyorum, sizinki hangi model? o kadar para döküp aldım braundan ama düştü ve bozuldu. bu sefer çok para vermek istemiyorum. veet kafama yattı fakat kullanıcı yorumları bulamadım internette.

veet almak istiyorum, sizinki hangi model? o kadar para döküp aldım braundan ama düştü ve bozuldu. bu sefer çok para vermek istemiyorum. veet kafama yattı fakat kullanıcı yorumları bulamadım internette.

Daha once braun kullandiysaniz eger, veet'ten memnun kalmayacaginizi bilin derim.
Bende her ikisi de var, acil durumlarda veet kullaniyorum... Fena degil, zaten cok bir modeli yok.
Bende ki modelinde jetinal bolge alma aparati var, o yuzden almistim zaten... Internetten bir arastirin derim.
Fakat onu da kullanamadim, hassas bir cildim oldugundan dolayi.
Cok acil durumlarda veet'i kullaniyorum o kadar, onun haricinde artik agda tercih ediyorum... :KK34:

Daha once braun kullandiysaniz eger, veet'ten memnun kalmayacaginizi bilin derim.
Bende her ikisi de var, acil durumlarda veet kullaniyorum... Fena degil, zaten cok bir modeli yok.
Bende ki modelinde jetinal bolge alma aparati var, o yuzden almistim zaten... Internetten bir arastirin derim.
Cok acil durumlarda veet'i kullaniyorum o kadar, onun haricinde artik agda tercih ediyorum... :KK34:

evet haklısınız. veetden memnun kalmadım. tüyleri yarım yamalak aldı. braunu kaç para olursa olsun tamir ettireceğim. benim elimdeki braunun üstüne piyasada ürün yok. :KK50:

ağdada marka olarak ne kullanıyorsunuz? ne önerirsiniz bana? bu arada sizi çeyiz konusunda takip ediyordum. doğum yapmışsınız galiba. tebrik ederim. hayırlı olsun. :KK3:

ağdada marka olarak ne kullanıyorsunuz? ne önerirsiniz bana? bu arada sizi çeyiz konusunda takip ediyordum. doğum yapmışsınız galiba. tebrik ederim. hayırlı olsun. :KK3:

Selam bende braun silk epil 3 eversoft var az kullandim sadece bacakta ablam baska getirince bu beklemede almak isterseniz resim yollarim

Ben ağdada markanın önemli oldugunu düsünmüyorum.Cildim çok hassas ve veet,vivet,sesu bu 3 ünlü marka bende alerji yaptı o bölgem yandı bepanthene sürünce geçti iç çamaşır dahi giyemiyordum bu 3 markanın bütün ürünlerini kullandım tüy dökücü,sarartıcı,ağda hiç memnun kalmadım :KK50: Şimdi kalıp ağda alacagım bir ara kullandım çok iyi diyorlar kızlar sizce kol tüylerimi yakarsam nasıl çıkar?

Ben agdada veet kullaniyorum genelde.
Getinal bolgem cok hassas oldugu icin hic bir zaman agda kullanamadim.
Fakat bacak, koltuk alti bolgelerimde veet kullaniyorum ve cok memnunum...

Cok tesekkur ederim, evet dogum yaptim...
Rabbim tum isteyenlere nasib etsin insallah... :KK16:

X