Epilatör almak istiyorum marka konusunda kararsızım

burcu8754

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2011
207
0
kızlar epilatör almak istiyorum ama markaya karar veremedim braunun iyi olduğunu söylüyorlar ama sizler hangisini kullanıyorsunzu ve memnunmusunuz bana öneriniz ne olur acaba barunun 40 cımbızlı bir ürünü var iyimi sizce onu alayımmı

bu sadece şarjlımı çalışıyor. sadece larjlılarda sorun oluyormuş fişe takılanlar daha iyiymiş ilerde şarj problemi yaşamak istemiyoum

ben de braun silk epil kullanıyodum fakat gecen sene sir ağda makinesi aldım. şimdi epilasyon makinemin nerede olduğunu bile bilmiyorum sir ağdadan o kadar memnun kaldımki herkese onu tavsiye ediyorum. ağda yapabilirim dersen sir ağda makinesi al hem azaltıyo hemde geç çıkartıyo. ama epilasyon aletinde kararlıysan braundan şaşma :KK34:

aslında sir ağda kullanıyorum ama yazın makinaya ihtiiyaç oluyor kısa tüyleri alamıyorum koltuk altı için makina kullanıcam büyük ihtimal umarım çoğaltmaz ama braun almaya karar verdim

Braun-Silk-Epil-7--7681 iyi midir,çok batık yapar mı? ben de sir ağda makinası aldım aslında onu kullanıyorum ama yazın koltuk altları ve bacaklarda küçük küçük düzensiz tüyler çıkmaya başlıyor.alsan alınmaz,almasan göze çarpıyor. zaten hergün sir ağda makinasının 40 dk. ısınmasını bekleyip onunla uğraşamam sonuçta.bu epilatör kıl dönmesi falan yapmaz di mi? açıklamalarda çoğaltma yapmaz diyor ayrıca doğru mudur? başka marka da önerebilirsiniz,araştırıyorum henüz...

Braun-Silk-Epil-7--7681 iyi midir,çok batık yapar mı? ben de sir ağda makinası aldım aslında onu kullanıyorum ama yazın koltuk altları ve bacaklarda küçük küçük düzensiz tüyler çıkmaya başlıyor.alsan alınmaz,almasan göze çarpıyor. zaten hergün sir ağda makinasının 40 dk. ısınmasını bekleyip onunla uğraşamam sonuçta.bu epilatör kıl dönmesi falan yapmaz di mi? açıklamalarda çoğaltma yapmaz diyor ayrıca doğru mudur? başka marka da önerebilirsiniz,araştırıyorum henüz...

Batık olmasının sebebinin epilatör veya markası ıle ilgili olduğunu sanmıyorum,yapısaldır ve kil köklerının cıkıs yönune doğru makınayı doğru kullanmak batık cıkmasını engellıyor arada bır kese yaparsanızda ıyı oluyor.Çoğaltma yapmaz da azaltmada da yapmaz...braun ıyı tavsıye ederım

Batık olmasının sebebinin epilatör veya markası ıle ilgili olduğunu sanmıyorum,yapısaldır ve kil köklerının cıkıs yönune doğru makınayı doğru kullanmak batık cıkmasını engellıyor arada bır kese yaparsanızda ıyı oluyor.Çoğaltma yapmaz da azaltmada da yapmaz...braun ıyı tavsıye ederım

yani kılları alırken makineyi bacağımızda yukardan aşağıya doğrumu yapıcaz öyle alırmıki

ben 8-9 senedir braun kullanıyorum.batık falan yapmıyo.ayrıca tüyleri epey azalttı.şimdiye kadar tek bi arızası bile olmadığı için üst modelleriyle bile değiştirmedim kendisini:)

yani kılları alırken makineyi bacağımızda yukardan aşağıya doğrumu yapıcaz öyle alırmıki

Yoo onu demek ıstemedım alttan yukarı doğru fakat bazen tuyler yatay dıkey cıkıyorya cıkıs yönunde dıkkat etmek gerekıyor(alltan yukarı dıkey,yatay...vs gibi)

kızlar kararımı verdim gidip braun silkepil 7 aldım. gürültüsü dışında çok güzel. iyi alıyor tüyleri 3 ayrı başlığı var ama masaj başlığının acıyı azalttığı falan yok o acıyı yine çekiyorsun. 40 cımbızlı aldığım ama 20 cımbızlıdanda aman aman iyi almıyor yani. 10 ay taksitle 230 tlye aldım. yanındada braunun 3lü blander setini hediye verdileer. blanderede ihtiyacım vardı valla benm için çok iyi oldu. yoksa ben silkepil 5i alıcaktım 7 ile 5 arasında bi fark yok çünki

kızlar kararımı verdim gidip braun silkepil 7 aldım. gürültüsü dışında çok güzel. iyi alıyor tüyleri 3 ayrı başlığı var ama masaj başlığının acıyı azalttığı falan yok o acıyı yine çekiyorsun. 40 cımbızlı aldığım ama 20 cımbızlıdanda aman aman iyi almıyor yani. 10 ay taksitle 230 tlye aldım. yanındada braunun 3lü blander setini hediye verdileer. blanderede ihtiyacım vardı valla benm için çok iyi oldu. yoksa ben silkepil 5i alıcaktım 7 ile 5 arasında bi fark yok çünki

Hayırlı olsun cok ıyı fiyata almıssın hediyelı hemde,masaj baslığı ya da acı azaltması zaten söz konusu değil:)))ben aldığımda oley in acı azaltıcı mendılı vardı yanında hıc acı azalttığı yoktu..iyi günlerde kullanın

braun tavsiye etmiyorum eskii kalitesi yok ürünler bozulduğunda ilgilenmiyor servisleri baştan savma yapıyorlar.Ayrıca braunun epilatör başlıkları garanti kapsamına dahil değil bozlursa 75 lirayı başlık için gözden çıkarırım diyorsanız alın.Ben ucuz 70-100 arası bir cihaz alamdığıma bin pişmanım epilatörlere 200 civarı fiyat vermeyin ben yandım siz yanmayın...

Braun`dan sasmayacaksin bence bu konuda.
Bir cok urun var piyasada, fakat en iyi ve kaliteli olani Braun.
Bende bir tane Braun var bir de Veet`in var.
Veet`i tatilde yanimda tasimak icin aldim, kablosuz kullanimi oldugu icin (aldigim zaman Braun'un kablosuzu yoktu).
Bosa para vermisim... Cok nadiren kullaniyorum cunku bir ise yaramiyor...
Braun`un ise dusuk bir modeli var, fakat cok memnunum...

braun 7 serisi çok iyi kullanımı da geyet güzel batık tüyleir kırmıyor

X