2013 düğün fiyatlarını burda paylaşalım...

Kızlar ben Sophia Çengelköy'le anlaştım. Her şey çok içime sindi. İnşallah her şey güzel olur. Baktığım yerler içinde en çok içime sinen yer oldu. Bir de açık mekan düşünen arkadaşlar bir kez daha düşünün derim. Çünkü kapalı alanı olsa bile aynı düzen oraya kurulamıyor ve insanların çoğu ayrılıyor. Düğünün keyfi kaçıyor. Arkadaşım çok üzülmüştü.

Eki Görüntüle 719847

Eki Görüntüle 719848

canım hayırlı olsun öncelikle ben de sophia ile anlaşacağım bugün yarın 250 kişiyiz ama üst salon en az 300 kişi istediği için alt salonu tuttuk konsepti aynı olacakmış neyse ki:KK16: bir sorum olacak halihazırda dj leri varmış ek olarak bir müzik grubu çağırdınız mı yoksa dj mi çaldı nasıl yaptınız?

Merhaba,
bende 2013 haziran ayı için gönül davet turkuaz ile anlaştık.Uzun arastırma ve gezınmeler sonucunda burda karar kıldık.salon bizi cok etkiledi nişanlımla cok beğendik,ustelik ekstra verilen hizmetlerde cok.işletmenın muduru cok kıbar ve ilgili bir insan.Şuan için hersey istegimiz gibi,umarım dugunumuzde yukarıda arkadasın anlattıgı gıbı unutulmaz olur:=)

sevgiler..

bizimde mart 2014 anlaştık herşeyi düşünmüşler pek düşünücek birşey bırakmıyorlar umarım beklediğim gibi iyi gecer:KK76:

Merhabalar! Sanirim ikinizin de dügünü Turkuaz`da oldu :) Biz de galiba orayla anlasacagiz ama ben sizlerin de deneyimlerini ögrenmek isterim, acaba memnun kaldiniz mi? icinize sinmeyen bir durum oldu mu?

Özellikle eglencesini merak ediyorum, müzik ve orkestra nasildi? Disardan da calgici getirmek istiyorum ben ama acaba mümkün müdür ki? :KK64: davul zurna, kemence, klarnet-darbuka falan? :KK9:

Merhabalar! Sanirim ikinizin de dügünü Turkuaz`da oldu :) Biz de galiba orayla anlasacagiz ama ben sizlerin de deneyimlerini ögrenmek isterim, acaba memnun kaldiniz mi? icinize sinmeyen bir durum oldu mu?

Özellikle eglencesini merak ediyorum, müzik ve orkestra nasildi? Disardan da calgici getirmek istiyorum ben ama acaba mümkün müdür ki? :KK64: davul zurna, kemence, klarnet-darbuka falan? :KK9:

Kızlar Merhaba,
Nisan 2016 için gönül turkuaz salonu tutmayı düşünüyoruz, deneyimlerinizi merak ediyorum,
lütfen yazar mısınız :110::KK68::oops:

Kızlar Merhaba,
Nisan 2016 için gönül turkuaz salonu tutmayı düşünüyoruz, deneyimlerinizi merak ediyorum,
Canim biz memnun kaldık servisi Orkestrası ortamı herkes de cok güzeldi dedi. Deniz konsepti kayıkla çıkmak falan... tek sorun biz ilk dansimizi yaptıktan sonra 1 kere bile slow parça calmadi:KK70: ve biz bunu düğün bitiminde farkettik... ama söylesek çalarlardi eminim. Ben tavsiye ederim kısacası.

Kızlar Merhaba,

merhaba ,

biz haziran 2014 de dügünümüzü yaptık, yazımda 2013 hazıranı yazmısım yanlışlıkla:) biz herseyden cok memnun kaldık, düğünümüz herkesın de söyledği gibi cok güzel oldu. zaten sahneye tekneyle inmek tüm misafirlerimizi cok etkilemiş ve şaşırtmıstı, hala söyleyen arkadaslarım var:) orkestrası gayet profesyonel ve eğlenmemek mümkün değil. biz dışarıdan çalgı getirmedık ama bildiği kadarıyla getirilebiliyor. anlaşma yaptıugınızda ekstra birçok hizmeti de beraberinde verıyor fırma. benim izlenimlerim bunlar:) gönül davet turkuaz ın yerı bizde ayrı:):)

X