Sivilceli Ciltler Aknetrent Kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
inş. cnm çok hevesliyim ben zaten :KK70: senin ne kadar oldu ilaca başlayalı etkisini gördünmü

bu ayın 26'sında 3. ayı bitiriyorum kısmetse, geçmişti biraz ama tekrar çıktı neden bilmem :S ama sabretmeye çalışıyorum, tanıdıklarımdan kullananlar var 4. ayda geçmeye başlayacağını söylüyolar, dün de biri söyledi 9 ay kullananlar varmış, galiba ben de öyle olurum, çünkü doktor bana, yüzde sivilce çıkmasının normal olduğunu ama ağır geçirdiğimi söyledi 30 mg alıyodum, 40'a çıkardı, kortizon iğnesi verdi hatta ama iğneyi vurunamadım korkudan :KK43: neyse sabır diyorum artık beklemekten başka çarem yok gibi :)

bu ayın 26'sında 3. Ayı bitiriyorum kısmetse, geçmişti biraz ama tekrar çıktı neden bilmem :s ama sabretmeye çalışıyorum, tanıdıklarımdan kullananlar var 4. Ayda geçmeye başlayacağını söylüyolar, dün de biri söyledi 9 ay kullananlar varmış, galiba ben de öyle olurum, çünkü doktor bana, yüzde sivilce çıkmasının normal olduğunu ama ağır geçirdiğimi söyledi 30 mg alıyodum, 40'a çıkardı, kortizon iğnesi verdi hatta ama iğneyi vurunamadım korkudan :KK43: neyse sabır diyorum artık beklemekten başka çarem yok gibi :)

slm..bnde ay sonu 3.ayımı bitiriyorum...bu ay dikkat ettim hep sivilcelendim...:KK47:
Ilk 2 ay da byle dgildi... Aynı senn durumundayım...
Sylcem ay sonu doktra gttgmde doktora...bu ardaa hep 30 mg kullandım..bakalım ay sonn da kaç werecek..

slm..bnde ay sonu 3.ayımı bitiriyorum...bu ay dikkat ettim hep sivilcelendim...:KK47:
Ilk 2 ay da byle dgildi... Aynı senn durumundayım...
Sylcem ay sonu doktra gttgmde doktora...bu ardaa hep 30 mg kullandım..bakalım ay sonn da kaç werecek..

ben 40 mg başladım üstelik 48 kıloyum neden o kdar yuksek verdi anlamadım. siyah noktaların geçtimi peki cnm

senin baya olmuş canım ne güzel bende o günleri görsem bi faydası oldu mu ne gibi değişiklikler var şimdi yüzünde ? çok merak ediyorum ben :)

Tam adamına sordun valla canım :) Benim ilacı ilk aldığım günden beri yüzümde sivilce eksilmedi, mayın tarlası iyi kalır benim yüzümün yanında o derece yani sanırım en kötü kusma dönemini ben geçiriyorumdur, ama şu hafta biraz da olsa azalmaya başladı gibi, inşallah devamı da gelir... ilk ay günde 20mg, 2.ay yani şu anda sabah 10mg akşam da 20mg olmak üzere 30mg alıyorum günde, cildimde kuruma falan yok sadece dudaklarım kuruyor o kadar :) umarım senin de en kısa zamanda, hiiiç ama hiiç kusma dönemi olmadan geçer :)

Tam adamına sordun valla canım :) Benim ilacı ilk aldığım günden beri yüzümde sivilce eksilmedi, mayın tarlası iyi kalır benim yüzümün yanında o derece yani sanırım en kötü kusma dönemini ben geçiriyorumdur, ama şu hafta biraz da olsa azalmaya başladı gibi, inşallah devamı da gelir... ilk ay günde 20mg, 2.ay yani şu anda sabah 10mg akşam da 20mg olmak üzere 30mg alıyorum günde, cildimde kuruma falan yok sadece dudaklarım kuruyor o kadar :) umarım senin de en kısa zamanda, hiiiç ama hiiç kusma dönemi olmadan geçer :)

sağol cnm inş gecicek ilk 2 aydan sonrası kolay ztn bnm daha 1 hafta oldu 3. günde fln soyuluyodu yüzüm şimdi oda durdu hiç bi değişme yok bi an önce gecse çok merak ediyorum nasıl olucak :KK70:

sağol cnm inş gecicek ilk 2 aydan sonrası kolay ztn bnm daha 1 hafta oldu 3. günde fln soyuluyodu yüzüm şimdi oda durdu hiç bi değişme yok bi an önce gecse çok merak ediyorum nasıl olucak :KK70:

Benim de bir ara soyuldu ama sonra normale döndü nemlendiriciye falan gerek kalmadı şuan mesela, bakalım kolaylaşır umarım :)

ben 40 mg başladım üstelik 48 kıloyum neden o kdar yuksek verdi anlamadım. siyah noktaların geçtimi peki cnm

bnde 44,5 kg yum :KK70:
ewet burnumn yannda, çenemde flan vardı çok şükür geçtiler..
gözeneklerm falan açktı onlarda gecti sıkılştı...
inşallah ilaçlar tedavi bittiğinde tekrar sivilce vee özellikle siyah noktalar tekrr çıkmaz, tek temennim bu!!!!

inş. cnm siyah noktaların nasıl peki geçti mi sivilce izlerin flan en çok onları merak ediyorum ? :)

Canım siyah noktalar yavaş yavaş kendini dışarı atıyor, tamamen geçmedi ama daha, geçicek inşallah. Aynı şekilde beyaz noktalar da küçük küçük sivilce şeklinde çıkıyorlar daha yeni yavaş yavaş, ben sivilceleri inatla sıkmadığım için iz yok bende çok şükür, sağ yanağımda var ama kırmızı , sıkmak zorunda kaldığım bir sivilceyle karşılaşmıştım da :) suratımla pek oynamam, aynada bakmakla yetiniyorum, sen de elini yüzünden uzak tut bak!:)

bn bugün 16. günümdeyim.Dudaklarımda hafif bi kuruma var.Yüzümde de çok az soyulmalar oluyo.bunun dışında bi yan etkisi yok çok şükür.Yalnız merak ettiğim bu hep böyle mi olacak yoksa kurumalarda artış olacak mı.Bilenler bilgilendirirse sevinirim?

bn bugün 16. günümdeyim.Dudaklarımda hafif bi kuruma var.Yüzümde de çok az soyulmalar oluyo.bunun dışında bi yan etkisi yok çok şükür.Yalnız merak ettiğim bu hep böyle mi olacak yoksa kurumalarda artış olacak mı.Bilenler bilgilendirirse sevinirim?

Benim 49.günüm yüzümde hiç kuruma yok mesela, bi ara bi kaç gün kurudu sonra normale döndü

bnde 44,5 kg yum :KK70:
ewet burnumn yannda, çenemde flan vardı çok şükür geçtiler..
gözeneklerm falan açktı onlarda gecti sıkılştı...
inşallah ilaçlar tedavi bittiğinde tekrar sivilce vee özellikle siyah noktalar tekrr çıkmaz, tek temennim bu!!!!

yüzümüzdeki yağ dengelenicek ya cnm temiz tutarsak her hafta peeling fln yaparsak siyah noktalar çıkmaz diye düşünüyorum bnm en büyük sorunum siyah noktalar ve gözenekler sivilcelerm çok fazla değil onlar bi geçse :KK70:

Canım siyah noktalar yavaş yavaş kendini dışarı atıyor, tamamen geçmedi ama daha, geçicek inşallah. Aynı şekilde beyaz noktalar da küçük küçük sivilce şeklinde çıkıyorlar daha yeni yavaş yavaş, ben sivilceleri inatla sıkmadığım için iz yok bende çok şükür, sağ yanağımda var ama kırmızı , sıkmak zorunda kaldığım bir sivilceyle karşılaşmıştım da :) suratımla pek oynamam, aynada bakmakla yetiniyorum, sen de elini yüzünden uzak tut bak!:)

sağol canım. benim izlerimle siyah noktalarım çok sivilcelerım çok yoktu çıkanları sıktığım için hep alnımda flan iz kaldı. ilacı kullandığımdan beri sıkmıyorum ama kendi haline bıraktım artık :):)

Merhaba kızlar, 21.12.2012 tarihi itibariyle 5. ayıma girmiş bulunuyorum. Tahlillerim normal çıktı. Doktor 40 mg'a devam dedi. Sivilce durumum ise gayet iyi, şuan yüzümde çıkmış sivilce yok bi kaç tane çıkacak gibi duran sivilce var. Onlar da 2 gün içinde sönüyo o yüzden endişe etmiyorum. Yan etkilere gelince dudak kuruluğu şiddetli değil ama devam ediyo. Doktor gözlerin çok kanlı, sana göz damlası yazalım dedi ama ben ilacı kullanmaya başlarken almıştım göz damlasını çünkü başıma geleceğini araştırdığım için biliyordum :)
Göz doktoruna gidicem yine de ne olur ne olmaz. Bacak ve kalça kemiğimde ağrılar var. Ona da 2 3 ay katlanacam artık.. Yüzdüm yüzdüm kuyruğuna geldim. Benden bu kadar kızlar. Umarım hepimiz için tedavi sorunsuz bi şekilde biter de baby face oluruz hepimiz :KK66:

merhaba kızlar, bende tedavimin 40. günündeyim, 20 mg dan 30 a çıkardı bu ay doktor ilaç dozunu.kurumalar genel yan etkiler ama bende şiddetli sırt ağrıları ve kas ağrıları oluyo sanki hep yorgunmuşum gibi hissediyorum, gözlerimde ise yeni yeni yanmalar olmaya başladı, kolestrol tedavisiyle birlikte gidiyor tedavim birde benim tuvalet ihtiyacımı giderirken sızı oluyor kuruluktan yani sadece dudak ve burun kurumasıyla kalmadı benimki, acaba bu sorunu benden başka yaşayan var mı doktor verdiğim kremi kullan dedi ama ben yine de korkuyorum tehlikeli bişey olabilir mi diye,
yardımcı olursanız sevinirim

yüzümüzdeki yağ dengelenicek ya cnm temiz tutarsak her hafta peeling fln yaparsak siyah noktalar çıkmaz diye düşünüyorum bnm en büyük sorunum siyah noktalar ve gözenekler sivilcelerm çok fazla değil onlar bi geçse :KK70:

:) gecicek inş.kurtulucaz :KK66:

merhaba kızlar, bende tedavimin 40. günündeyim, 20 mg dan 30 a çıkardı bu ay doktor ilaç dozunu.kurumalar genel yan etkiler ama bende şiddetli sırt ağrıları ve kas ağrıları oluyo sanki hep yorgunmuşum gibi hissediyorum, gözlerimde ise yeni yeni yanmalar olmaya başladı, kolestrol tedavisiyle birlikte gidiyor tedavim birde benim tuvalet ihtiyacımı giderirken sızı oluyor kuruluktan yani sadece dudak ve burun kurumasıyla kalmadı benimki, acaba bu sorunu benden başka yaşayan var mı doktor verdiğim kremi kullan dedi ama ben yine de korkuyorum tehlikeli bişey olabilir mi diye,
yardımcı olursanız sevinirim

bende 6.ayın içerisindeyim, sırt ağrısı bel ağrısı çok oldu bendede. birde tuvalete aynı durum oldu bende çok korktum ama kuruluktan olduğunu anladım zamanla geçiyo hepsi

bende 6.ayın içerisindeyim, sırt ağrısı bel ağrısı çok oldu bendede. birde tuvalete aynı durum oldu bende çok korktum ama kuruluktan olduğunu anladım zamanla geçiyo hepsi

slm...
6.aydasın ne güzel..
peki gectmi siwilcelerin nasıl..
bnde 4.aya başlıyacagm.

X