Sivilceli Ciltler Aknetrent Kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
hımm güle gle kullan o zmn :KK70:
15 gne kalmaz yuzunde farklılklar grcen anaamm siwilclerim gecmiş dceksin hmen etki gsteryo ilaç...
özellkle yag ve yuzdeki syah noktlr gecmyoomuu:KK16: en cok sewndrci şey o:KK31:
heee bide saçlarnı bu ilacı kullanrken hiç yıkamsan yıkmazsın pmuk gbi kuru tertemz yagsız olyo saclar:KK9: buna baylyrm:KK9:

:) en güzel yanıdaa saçlar için olanmış :) ama sanırım ilaç bittğinde saçlarda tekrar eski haline dönüo. benim 3 senedir var sivilcelerim herşeyi denedm son çarem bu ilaçtı artık. kurtlucam inşllah :KK70: hepimi kurtulcaaz inşllh :KK70:

Kızlar , benim 12.günüm ve adet günüme yakın kullanmaya başlamıştım 9 gün gecikti sizce normal mi ? :26: karnım şişti bu yuzden mi bilmiyorum .. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz ??

:) en güzel yanıdaa saçlar için olanmış :) ama sanırım ilaç bittğinde saçlarda tekrar eski haline dönüo. benim 3 senedir var sivilcelerim herşeyi denedm son çarem bu ilaçtı artık. kurtlucam inşllah :KK70: hepimi kurtulcaaz inşllh :KK70:

aynen öyle saclar temiiiiiiiiiiiiiizzzzz:KK66:
insallah hep brlkte kurtlcazz:nazar:

Selam kızlar

Bugün 15. günümdeyim. Bende ilacın etkileri çok çabuk başladı sanırım. Dudak kuruluğu çok önceden başlamıştı. Saçlarımdaki yağlanma da anında kesildi. Dudaklarıma La Roche Posay Ceralip kullanıyorum. Ama zırt pırt tekrarlıyorum gün içinde. Çıkması gereken sivilceler son 3-4 gündür çıkmaya başladılar. İltihaplı ve iri olarak. Kistik sivilce şu an için yok. Umarım hiç olmaz. Günde 3 litre su içiyorum, bunun etkisi büyük bence. Herhangi bir eklem ağrısı şu an için yok. Bir de bu tedavi boyunca makyaj yapma taraftarı olmadığım için, zorunlu kaldığım zamanlarda kullanmak adına gidip eczaneden mineral pudra aldım. Young Blood marka bir mineral pudra ve nasıl şahane olduğunu size anlatamam. Kesinlikle cildinizin hava almasını sağlayan bir yapıda ve de inanılmaz güzel kapatıyor. Herkes fondöten sandı düşünün. Tedavi sırasında makyajla cildi yormanın anlamsız olduğunu düşünüyorum ben.

19. Günüm benim de bugün çenem bugün pul pul oldu ilk defa, yeni yeni başlıyor etkiler sanırım, burnumun içi hafif kurudu ve dudak kuruluğu dışında bir şey yok, sivilceler sürekli sürekli çıkmaya devam ediyorlar

Merhaaba kızlar ben akne tedavısının 2.ay boyunca zoretanın kullandım sımdı 3.ayındayım doktor aknetrent yazmıs ıkısıde aynımıı farkı ne bılen varmı ? Sanırım fıyatta oynuyor bılen varmı acıl yardımmmm bgene basınkı cevaplar ıcın sagolun sımdıden kızlar.

Merhaaba kızlar ben akne tedavısının 2.ay boyunca zoretanın kullandım sımdı 3.ayındayım doktor aknetrent yazmıs ıkısıde aynımıı farkı ne bılen varmı ? Sanırım fıyatta oynuyor bılen varmı acıl yardımmmm bgene basınkı cevaplar ıcın sagolun sımdıden kızlar.

ikiside aynı canım rahatca kullan...
banada roancutane demşti gtmiş acnegen yazmş...snraki ay zoretann yazmş...eczacıda hep aknetrent veryo...
sadce fyat frkları var...en pahalılarda roancutanemıışşşş

kızlarr, bugün öğleden sonra doktora gidiyorum, şans dileyin bana, 3. aya giricem kısmetse :) kan tahlili veririm ama bugün elimde olur mu bilmiyorum neyse ki hapım var en azından, yüzümün temizlendiğini hissediyorum ama sivilcelerim hala geçmedi, başkalarından da duydudğum kadarıyla tedavi süresi 6-9 ay arasıymış, neyse bilerek çıktım bu yola, sabıırrrr :)

kızlarr, bugün öğleden sonra doktora gidiyorum, şans dileyin bana, 3. aya giricem kısmetse :) kan tahlili veririm ama bugün elimde olur mu bilmiyorum neyse ki hapım var en azından, yüzümün temizlendiğini hissediyorum ama sivilcelerim hala geçmedi, başkalarından da duydudğum kadarıyla tedavi süresi 6-9 ay arasıymış, neyse bilerek çıktım bu yola, sabıırrrr :)

İyi şanslar canım umarım en kısa zamanda kurtulursunn :)

kan vermedim bu ay :S üstelik mg'da artırdı doktor, 30 kullanıyodum, 40'a çıkardı, o da yetmedi bi tane kortizon iğnesi verdi, korkma dedi ama ben korkuyorum, netten bi sürü şey okudum hepsi de çok zararlı bi iğnenin olduğunu söyledi bi tane daha krem verdi :KK43:(

Arkadaşlar hastane bana uzak sağlık ocağında bu ilacı yazarlar mı acaba raporu da lazım ya verir mi her hangi bi doktor?

ikiside aynı canım rahatca kullan...
banada roancutane demşti gtmiş acnegen yazmş...snraki ay zoretann yazmş...eczacıda hep aknetrent veryo...
sadce fyat frkları var...en pahalılarda roancutanemıışşşş

sagolll canim ya iste ben zoretannie fazla oduyordum aknetrent sadece 10tl oduordumm acaba sadece bana mi oyle

sagolll canim ya iste ben zoretannie fazla oduyordum aknetrent sadece 10tl oduordumm acaba sadece bana mi oyle

ssklıysan ewet 10 tl gbi bi rakam aknetrent..bnde iki ktu alyrm 20 tl ödyrm işte..
zoretann fyatnı blmyrm ama hiç almadm çnküüü

ssklıysan ewet 10 tl gbi bi rakam aknetrent..bnde iki ktu alyrm 20 tl ödyrm işte..
zoretann fyatnı blmyrm ama hiç almadm çnküüü

yesilkartliyimm canim bende 2kutu oduyorum 20mg olan kutulardan ayin 6da gitcem randevum varr doktorum sorcam yani aynisa aknetrent benim icin maddi yonden daha iyi.. zoretanine her ay 50tl oduyordum :/

yesilkartliyimm canim bende 2kutu oduyorum 20mg olan kutulardan ayin 6da gitcem randevum varr doktorum sorcam yani aynisa aknetrent benim icin maddi yonden daha iyi.. zoretanine her ay 50tl oduyordum :/

yanii tabkide ne gerek var, rica et güzellikle söylee yazar...
bilysun doktrları dewletin hepsi artiistt burunlarından kıl aldrrtmyolar,
hle hele blmşlğe hiç gelmyolar istedgni yapmyolar. :KK24:
güzel bi şeklde sylede kıl kpmasın yazıversin...10 tl nerde 50 nerde:KK20:

yanii tabkide ne gerek var, rica et güzellikle söylee yazar...
bilysun doktrları dewletin hepsi artiistt burunlarından kıl aldrrtmyolar,
hle hele blmşlğe hiç gelmyolar istedgni yapmyolar. :KK24:
güzel bi şeklde sylede kıl kpmasın yazıversin...10 tl nerde 50 nerde:KK20:

aynennn bisey dedirtmezler kendilere bzen cok uyuzlar aa neyapalim mecbur kalioruz ama benim dooktorum iyi giibi ama hayirliisi soyliycm tahlilerime baksin oyle diycem guzelce :)

tmm canm syle...gecmş olsn hepmze:nazar:inşallah

aynen canim gecmis olsun insallah gecerr ya hala cikior bendeee 4ayima gircem nezmana bitcek ya :KK43: sadece etkisini anlimda gordum orda hic cikmior da cenem bboylesinde bizde yuuzumun yan taraflarinda cikior sinir oluyorum ya

aynen canim gecmis olsun insallah gecerr ya hala cikior bendeee 4ayima gircem nezmana bitcek ya :KK43: sadece etkisini anlimda gordum orda hic cikmior da cenem bboylesinde bizde yuuzumun yan taraflarinda cikior sinir oluyorum ya

bnde 3.ayma baslycam öbür gün tamamen btmedi daha normal ckyo işte..
allah allah 4.ayna grcen hala ckyo enteresan yaa:KK53:

X