yerleşme kanaması

Benim adetlerim 28 günde bir olur.5 Martta olmuştum,5 gün erken olarak 28 Martta bir daha oldum.(ilk kez erken oldu saati bile şaşmazdı)3 gün sürdü.sonra 15 gün boyunca selpak kirletecek kadar kahverengi akıntı oldu.Huylandım ve dün test yaptım sonuç pozitif:)Bugün Dr.a gittiğimde 1 buçuk aylık dedi ultrasondan bakarken.
Diyeceğim şu ki resmen regl kanamasıydı o gün.Regl oldum diye ihmal edilmemeli test yapılmalı ne olur ne olmaz diye ve ilaç kullanımı röntgen vs.uzak durulmalı ..

arkadaslar dün yani adetime 3 gün kala adet görecekmişim gibi ağrılarım oldu.gündüz uyuyakalmısım korkunc bir rüya gördüm uyandım lavaboya gittim peceteye 2 damla pembe kan geldi. yerleşme kanamasımıdır acaba bugun test yaptım çıkmadı daha erken değilmi cıkması için.bi yorum yapın arkadaslar lütfen

arkadaslar dün yani adetime 3 gün kala adet görecekmişim gibi ağrılarım oldu.gündüz uyuyakalmısım korkunc bir rüya gördüm uyandım lavaboya gittim peceteye 2 damla pembe kan geldi. yerleşme kanamasımıdır acaba bugun test yaptım çıkmadı daha erken değilmi cıkması için.bi yorum yapın arkadaslar lütfen

Eğer adet düzensizliği kist vb rahatsızlıklarınız yoksa Yerleşme kanaması olabilir tabiki ama testte çıkması için daha çok erken bebek rahme yerleştikten sonra kanda hcg hormonu artmaya başlar bunun idrara geçmesi de en azından birkaç gün Sürer bu Yüzden bence adetinizi bekleyin adet olmazsanız test yapın

Arkadaşlar yarin normalde adet gunum ama az once kahverengi bir lekelenme oldu bende. Hemen ardindan da acik pembe. Devami gelmedi kesildi. Ve adet kanamamdan onceki gibi dizlerim agriyor. Bu yerlesme kanamasi olabilir mi? Ayni adet donemindeki gibi agri olurmu ki lekelenmeden once?

arkadaslar merhaba aranıza yeni katıldım benım adetım 1 hafta geçikte ama sol kasıgımda sürekli agrı hissediyorum 2 gün önce kanamam oldu adet kanaması gibi degildi ama normalde 1 hafta ve yoğun bir şekilde olurdum bu ay 2 gun sürdü ama çok az oldu yarın kan testi yaptıracagım bakalım artık

arkadaslar merhaba aranıza yeni katıldım benım adetım 1 hafta geçikte ama sol kasıgımda sürekli agrı hissediyorum 2 gün önce kanamam oldu adet kanaması gibi degildi ama normalde 1 hafta ve yoğun bir şekilde olurdum bu ay 2 gun sürdü ama çok az oldu yarın kan testi yaptıracagım bakalım artık
Canım senin sonuç ne oldu bende aynı durumdayım merak ettim oyüzden

Herkese hayırlı akşamlar. Arkadaşlar benimde yumurtlama günü olan ilişkinin üzerinden 11 gün geçtiği gün ili üç damla pembe kahve gibi leke geldi resmini atıyorum tecrübesi olanlar yazabilirmi

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    18,5 KB · Görüntüleme: 2.527
Adetim 2gün geçince bende de aynı renk lekelenme oldu dr yerleşme kanamasıdır Demişti sonra Beta hcg pozitif çıkmıştı...adetin geçince kanda baktır canım doğru sonuç çıksın istiyorsan zaten adet gecikmesi bir nebzede olsa haber niteliğinde

Adetim 2gün geçince bende de aynı renk lekelenme oldu dr yerleşme kanamasıdır Demişti sonra Beta hcg pozitif çıkmıştı...adetin geçince kanda baktır canım doğru sonuç çıksın istiyorsan zaten adet gecikmesi bir nebzede olsa haber niteliğinde

Canım cevap verdiğin için çok teşekkür ederim adet düzensizliği olan biriyim o yüzden günüm geçtimi bunu anlayamıyorum çok umutlandım ilk defa böyle bi lekem oldu ama test tapmayada korkuyorum. Senin lekede bunun gibimiydi bikere geldi bende dahada yok bir hafta önce iki kerede anlamı çocuk olan rüya gördüm. İnşallah hamileyimdir ama başka hiçbir belirtim yok sence ne yapmalıyım

Canı
Canım cevap verdiğin için çok teşekkür ederim adet düzensizliği olan biriyim o yüzden günüm geçtimi bunu anlayamıyorum çok umutlandım ilk defa böyle bi lekem oldu ama test tapmayada korkuyorum. Senin lekede bunun gibimiydi bikere geldi bende dahada yok bir hafta önce iki kerede anlamı çocuk olan rüya gördüm. İnşallah hamileyimdir ama başka hiçbir belirtim yok sence ne yapmalıyım
canım evde gebelik testi yap bide göğüslerin gerginse Buda iyi bi durum evdeki teste bak silikte olsa çıkar gebeysen inş iyi haber alırsın canım bizimle paylaş!!!!

Arkadaşlar merhaba benim benim regl tarihimden bir hafta önce kahverengimsi akıntı kahverengi kılcal damar şeklinde akıntı başlatıp ara ara pembemsi akıntılarım oldu ve 5.gün sürdü ve ben 5.günü kan testi yaptırdım negatif çıktı regl kanaması olmadığı aşikâr olduğu için ben Yerleşme kanamasından şüphelenmiştim ama negatif çıkınca kafam karıştı.acaba hamile miyim

kızlar yardım edin catlamak üzereyim mayıstan beri bebek istiyoruz fakat benm tsh değerim yüksek olduğu için sanırım olmadı agustosun 11 inden beri ilaç kullanıyorum birde ben 24 unda adet oldum 29 una bitti agustosun 3-4-5 kahverengi leke geldi ne az ne cok diyebilirim bugun yada yarın hasta olmam lazım ufak tefek belirtiler var ama haile olma ihtimali varmı ne olur olsun artık :'(

Arkadaşlar iyi gecelr..ya tam olarak ne olduğunu anlayamadım.. Adetim 33-35. Günlerde gelir..bu ay 37. Günde kahverengi akıntım oldu arada açık kırmızı da geliyodu bu şekilde 2 gün sürdü...arada kasık ağrılarım bacak ağrılarım gaz sancım oluyor...37. Gün testte negatif çıktı..bugün de negatifti 20 dk sonra silik bi çizgi çıktı...kafam çok karıştı hamile değilim biliyorum ama ihtimal var mıdır?cvp yazarsanz çok sevinrm

Merhabalar ben siteye yeni üyelerdenim 6 ay önce evlendim. ve 3 aydır korunmuyorum...Soru şu arkadaşlar beni aydınlatmanızı rica ederim.Ben 11 gün önce regl oldum ve 4 gün sürdü.Sonra temizlendim ve bugün hafif bir lekelenme oldu kasıklarımda da muazzam bir ağrı sanki adet olacakmışım gibi.Kahverengi kan geldi.Ve daha sonra durdu.Sizce bu nedir? İlk defa başıma geldi.yardımcı olursanız sevinirim.
Şu an aynı durumdayım çok zmn geçmiş ama noldu hamilemiydin bu yazyı yazarken arkadaşım

Arkadaşlar bende bebek için femera alıyorum 2. Ayim ilk ay adetim 3 gün once oldu şimdi 27 sini bekliyorum ama bu saba sanci ile uyandim adet dedim ama 7 gün var ve 3.5 damla pembe ve bitti ara ara sancim var ama adet yok ne olur yerleşme kanaması olsun diye dua ediyorum olabilirmi gidip kanda baktirsammm mi günümü mu beklesem

Merhaba kizlr, tecrubeli olanlar yardimci olabilirse sevinirim. Oncelikle bu ay ilk denememiz, ilk ayda bu kadar icim icime sigmiyorsa, Allah yillardir bekliyenlere sabir ve hayirlinevlat versin insallah, ne zormus beklemek..
33-35 guna adet olan birisiyim, son adet tarihim 22 eylul, 27 ekimde adet olmam lazim, yani daha 1 hafta var. dunden beri hafif lekelenmem var pembe, sol kasigimda gidip gelen agrilar.
Bi de ben adet donemini cok sancili, kivranarak geciren birisiyim, yani adetimi bu kadar sakin gecirmem, sadece akinti gibi geliyor suan, ped koymama bile gerek yok.
Sabah dayanamayip test yaptim, negatif cikti.
Acaba hamile miyim, yoksa adetim mi soktuo_O

Merhaba kizlr, tecrubeli olanlar yardimci olabilirse sevinirim. Oncelikle bu ay ilk denememiz, ilk ayda bu kadar icim icime sigmiyorsa, Allah yillardir bekliyenlere sabir ve hayirlinevlat versin insallah, ne zormus beklemek..
33-35 guna adet olan birisiyim, son adet tarihim 22 eylul, 27 ekimde adet olmam lazim, yani daha 1 hafta var. dunden beri hafif lekelenmem var pembe, sol kasigimda gidip gelen agrilar.
Bi de ben adet donemini cok sancili, kivranarak geciren birisiyim, yani adetimi bu kadar sakin gecirmem, sadece akinti gibi geliyor suan, ped koymama bile gerek yok.
Sabah dayanamayip test yaptim, negatif cikti.
Acaba hamile miyim, yoksa adetim mi soktuo_O
Bende ayniyim canım senle günüm hic geçmez tedavi ve ilaclardan bazrn 35 gunu buluyordu ama bu femera günümü 3gun one aliyor 30 du 27 oldu adetlerim sancılı dir ve 7 gün var ve ilk lekeler koyu kötü görüntüludur ama 20 si sabah adet sancisi ile uyandim 1.2 damla pembe ardi yok suan cok rahatim ve agri sizi leke yok ama 27 olmadim 30 unu bekliycem test için erken davranıyorsun bekle canim bekle ben 1yildir test tedavi bekliyorum sabir sabir

X