yerleşme kanaması

Bende ayniyim canım senle günüm hic geçmez tedavi ve ilaclardan bazrn 35 gunu buluyordu ama bu femera günümü 3gun one aliyor 30 du 27 oldu adetlerim sancılı dir ve 7 gün var ve ilk lekeler koyu kötü görüntüludur ama 20 si sabah adet sancisi ile uyandim 1.2 damla pembe ardi yok suan cok rahatim ve agri sizi leke yok ama 27 olmadim 30 unu bekliycem test için erken davranıyorsun bekle canim bekle ben 1yildir test tedavi bekliyorum sabir sabir
Canim saol cevabin icin. Her konuda boyleyim cok cok sabirsizim :KK43: yani simdi haftaya kadar nasi beklicem sen bana sor. Hala sol kasigimda sanci var bugun ne okula ne de ise gidebildim, uzaniyorum, yurt disindayim havalar da buz oldu burda, yatiyorum oyle sabahtan beri 5 dakikaya bi tuvalete gidip bakiyorum ama kesildi allahtan. Insallah hamileyizdir hayirlisiyla

Canim saol cevabin icin. Her konuda boyleyim cok cok sabirsizim :KK43: yani simdi haftaya kadar nasi beklicem sen bana sor. Hala sol kasigimda sanci var bugun ne okula ne de ise gidebildim, uzaniyorum, yurt disindayim havalar da buz oldu burda, yatiyorum oyle sabahtan beri 5 dakikaya bi tuvalete gidip bakiyorum ama kesildi allahtan. Insallah hamileyizdir hayirlisiyla
Slm ne yaptın sondurumun nedir ben son 2.aydir her adet tarihinden 2gun one gelirdi bugün adet olmaliydim olmadım belki gecen ayki tarihte olurum diyorum 27 bakalim karnim usuyor ara ara ellerim buz oluyor Üşüyorum aradada ellerim ayaklarim Üşüyor Karnım az şiş esorman lastigini altinda tutuyorum uste getirince ağrıyor ayyiy gunler geçmiyor

Herkese hayırlı akşamlar. Arkadaşlar benimde yumurtlama günü olan ilişkinin üzerinden 11 gün geçtiği gün ili üç damla pembe kahve gibi leke geldi resmini atıyorum tecrübesi olanlar yazabilirmi
Mrb senin sonucun nedir ben 1hafta once ayni belirtiyi yasadim 2gundur adet olmadim arada kasiklarda agrim var ama adet olmadim

Slm ben de busabah ile umutlar bitti adet oldum

Slm ben de busabah ile umutlar bitti adet oldum
Canim selam, okul is kosturmasi arasinda bakamadim buraya. Ben de kirmizilari gordum maleseff :KK43:(( ovulasyon testi aldim, 2 gune bir yapiyorum. Cunku adetim duzensiz gelmeye basladi. Gunlerimi hesaplayamiyorum. Allah buyuk insallah bu ay hayirli haberler aliriz uzulme sakin

Canim selam, okul is kosturmasi arasinda bakamadim buraya. Ben de kirmizilari gordum maleseff :KK43:(( ovulasyon testi aldim, 2 gune bir yapiyorum. Cunku adetim duzensiz gelmeye basladi. Gunlerimi hesaplayamiyorum. Allah buyuk insallah bu ay hayirli haberler aliriz uzulme sakin
Amin canim inşallah ben hep diyorum once siz olmayanlara rabbim sonra banada nasip etsin hayırlısı ile evet yeni yine bir umut bekliycez ama baska dr a randevu aldim muhtemel yumurtlama zamanima gitcezz bakalim ayin 6 sina sanada tavsiyem adetin 9.10. Gunlerinde bir git fikrin olur

Hanımlar merhaba. Ben en son 27 ekimde adet oldum. Bebek düşünmeye başladığımızdan beri de özellikle son aylarda 3-9 gün gecikme ile geliyor adetim. Benim yumurtlamam da geç oluyor. Tahmini bi 5-6 gün önce falan yumurtladım. Eşimle o günleri iyi değerlendirdik ve o ara da hep kasık ağrım oldu. Dün ayın 21 inde sabah ve akşam iki kere lekelenmem oldu wc de. Peçeteye silince gördüm. Bugün de sabah ve az önce wc de yine gördüm akıntı ile Karışık gibi ve böyle değişik yani anlatılmıyor da damarlı gibiydi gelen. Bazen pembemsi bazen açık kahve ve en son da az önce dediğim gibi damarlı gibi kırmızı siyaha yakın bi şey geldi. Sol kasığımda değişik bi Ağrı ve belimde ağrı var. Göğüslerim de hafif hassas. Bakalım daha hiç yokken nerdeyse 7- 10 güne yakın var adet olmama. Erken mi oluyorum acaba dedim ama. Bilemiyorum. Hayırlısı bakalım yine de inş :KK43:

Hanımlar merhaba. Ben en son 27 ekimde adet oldum. Bebek düşünmeye başladığımızdan beri de özellikle son aylarda 3-9 gün gecikme ile geliyor adetim. Benim yumurtlamam da geç oluyor. Tahmini bi 5-6 gün önce falan yumurtladım. Eşimle o günleri iyi değerlendirdik ve o ara da hep kasık ağrım oldu. Dün ayın 21 inde sabah ve akşam iki kere lekelenmem oldu wc de. Peçeteye silince gördüm. Bugün de sabah ve az önce wc de yine gördüm akıntı ile Karışık gibi ve böyle değişik yani anlatılmıyor da damarlı gibiydi gelen. Bazen pembemsi bazen açık kahve ve en son da az önce dediğim gibi damarlı gibi kırmızı siyaha yakın bi şey geldi. Sol kasığımda değişik bi Ağrı ve belimde ağrı var. Göğüslerim de hafif hassas. Bakalım daha hiç yokken nerdeyse 7- 10 güne yakın var adet olmama. Erken mi oluyorum acaba dedim ama. Bilemiyorum. Hayırlısı bakalım yine de inş :KK43:
Vallah ben beklemedeyim yerleşme kanamasina kadar bide eskiler rahim bebek istiyor gibi imalarda var bu ay olmasada önümüzdeki aylarda olcak demek oluyor hayırlısı sonucu yaz

Slm görüşemedik bebişmi var hayırlı olsun bende bu gunlerde test yapcam banada dua edermisiniz

Vallah ben beklemedeyim yerleşme kanamasina kadar bide eskiler rahim bebek istiyor gibi imalarda var bu ay olmasada önümüzdeki aylarda olcak demek oluyor hayırlısı sonucu yaz
Tamam Cnm benim de ilk defa Başıma böyle bi şey geldi ondan Şüphe duydum ben de :))

Canim selammmm, Allah nasipnederse 5 haftalik hamileyimm :KK200::emir_bebek::nazar: ovulasyon testi sayesinde.. Allahim insallah senin de ve her isteyenij de yuzunu guldursunn:KK200:
Maşallah hayırlısı ile kucağına alırsın inşallah geçen ayki o kanamaya yada lekeye eskiler rahim bebek arıyor olucak manasına geliyor derlermis baak eskiler gene hakli çıktı bende dr gittim 2tane yumurtan var bugun catlar bekliyelim mi dedi bende yok igne ile işi garantiye alalim dedim oldum ayin 9unda cuma ya adet olmazsam inşallah vardir

Maşallah hayırlısı ile kucağına alırsın inşallah geçen ayki o kanamaya yada lekeye eskiler rahim bebek arıyor olucak manasına geliyor derlermis baak eskiler gene hakli çıktı bende dr gittim 2tane yumurtan var bugun catlar bekliyelim mi dedi bende yok igne ile işi garantiye alalim dedim oldum ayin 9unda cuma ya adet olmazsam inşallah vardir
yardımlarınıza ihtiyacım var bir haftadır adetim gecikti kasık agrılarım var arada çok hafif bulantım oluyo bugün kahverengi bi leke ve cok fafif pembemsi bi leke geldi yerlesme kanamasımı acaba hiç bir bilgim yok ilk defa anne adayı olacagım insallah 1 yıl 3 aylık evliyim bebiş istyoruz.

yardımlarınıza ihtiyacım var bir haftadır adetim gecikti kasık agrılarım var arada çok hafif bulantım oluyo bugün kahverengi bi leke ve cok fafif pembemsi bi leke geldi yerlesme kanamasımı acaba hiç bir bilgim yok ilk defa anne adayı olacagım insallah 1 yıl 3 aylık evliyim bebiş istyoruz.
Yani olabilir günün gecermiydi böyle cok isteyincede oluyor beyin algiliyor adet olmayinca var gibi hissettmen için bulantilar sabah olur genelde bel ve kasıklar ağırir en kolayi test 1hafta gectiyse cikar eczaneler deki testte inşallah vardır canim yaa yap yoksa 2.3gun arayla tekrarla yada kan testi varsa imkan çocuğum dan aklimda kalan göğüs uçlarim yanık gibi sizlardi

Canım çok bilgim yok ama sanki adet belirtisi gibi belirti günün düzenli mi değilse yok düzenli ise gebelik olabilir gec döllenme dende olabilir hayırlısı ilaç kullanimi özellikle klomen günü bozuyor

Merhaba arkadaslar. Ben de temmuz ayinda 4 bucuk aylik bebegimi kaybettim. Cok zor zamanlar gercirdim ve hala dusundukca cok uzuluyorum. Tekrar deniyoruz ama adet duzensizligi yasiyorum. Bu ay da adetim uc gun gecikti. 6 gun once hafif kan geldi ama kesildi. Adet duzensizligi diye umutlanmak istemiyorum ama o kanama yerlesme kanamasi olabilir mi acaba?

Merhaba arkadaslar. Ben de temmuz ayinda 4 bucuk aylik bebegimi kaybettim. Cok zor zamanlar gercirdim ve hala dusundukca cok uzuluyorum. Tekrar deniyoruz ama adet duzensizligi yasiyorum. Bu ay da adetim uc gun gecikti. 6 gun once hafif kan geldi ama kesildi. Adet duzensizligi diye umutlanmak istemiyorum ama o kanama yerlesme kanamasi olabilir mi acaba?

Canım bebeğini neden kaybettin ki :KK43: üzüldüm. Reglin yakınsa kan tahlilinde çıkar

Tesekkur ederim canim. otopsi raporuna gore bebegim gayet saglikliydi ve hic bir sorunu yoktu. Birden kanamam basladi bir iki hafta surdu ve suyum gittikten sonra onu dogum yaparak kaybettim. Sonuc olarak bende olusan iltihabin sebep olabilecegini soylediler.
Reglim uc gun once olmaliydi. Umutlanmadan bekliyorum.

Tesekkur ederim canim. otopsi raporuna gore bebegim gayet saglikliydi ve hic bir sorunu yoktu. Birden kanamam basladi bir iki hafta surdu ve suyum gittikten sonra onu dogum yaparak kaybettim. Sonuc olarak bende olusan iltihabin sebep olabilecegini soylediler.
Reglim uc gun once olmaliydi. Umutlanmadan bekliyorum.

Çok üzüldüm :KK43: 3 gün geçtiyse bence test yapabilirsin artık çıkar. Ben reglimi beklediğim gün yapmıştım çıktı

merhaba benım ılk adetım 4 aralıktı yumurtlama gunum 14.güne denk gelır dusuncesıyle korunmadık sonra adetıme 1 hafta kala kahverengı akıntılarım kanamam oldu doktora gıttım yumurtan yenı catlamıs dedı. bugunlerde sansını deneyebılırsın dedı. bızde korunmadık. birde ılac verdı kanamamın dındırı dıye 2 gun kırmızı renkte kanamam oldu kesıldı ılacı bıraktım sonra 1 hafta sonra yanı adet donemımde kahverengi kanamam basladı kırmızı oldu acık renk oldu kanamam. ben doktorumu aradım ılacı neden bıraktın dıye kızdı sonra adetının basından tıbaren say 20 gunu gel dedı. her neyse normalde adetım 2-3 gun surer bu kanamam kesıldı bı daha basladı koyu oldu kırmızı oldu 6-7 gundur devam edıyor bu adet degıl dedım kendımce kendımı bılıyorum. dun kan tahlılı yaptırdım değerim 22 cıktı . ama bu deger düşük mü yapıyorum acaba daha mı yuksektı kı 22 ye düştü yada yenı mı basladı bılemıyorum böle bişi yasayan varmı arkadslar aranızda

X