elektirik süpürgesi için fikre ihtiyacım varr !!

hepinize çok teşekkür ediyorum arkadaşlar. dikkate alıcam söylediklerinizi

ve en sonunda bunu aldık :) kuzenlerim aldı daha doğrusu (düğün hediyesi olarak) benim isteğim doğrultusunda :)

S 4310 (Lal) Süpürgeler - Su Filtreli
$699.jpg

ablamınki arnica bora guzelmiş o sevıyor annemınkıde sulu ama kulanması cok gıcık

bende boscha baktım ordada gzuzeller var arnıcayı cok tavsıye edıyor ama ablam onun fıyatıda uygn hem

ablamınki arnica bora guzelmiş o sevıyor annemınkıde sulu ama kulanması cok gıcık

bende boscha baktım ordada gzuzeller var arnıcayı cok tavsıye edıyor ama ablam onun fıyatıda uygn hem

arnica çok kaba geliyor bana, kullandım dayımda var. nişanlımda arçelik olsun illa dedi, servis açısından daha kolay olur dedi. arnica bozulsa bişe olsa servisi bulunduğumuz yerde yok. çok da pahalı değil bizim aldığımız arnicadan

arnica çok kaba geliyor bana, kullandım dayımda var. nişanlımda arçelik olsun illa dedi, servis açısından daha kolay olur dedi. arnica bozulsa bişe olsa servisi bulunduğumuz yerde yok. çok da pahalı değil bizim aldığımız arnicadan

:nazar::nazar: iyi günlerde kullan canm yuvanızı tertemiz etsin her zamn :KK9::KK9:

konu eskide kalmış ama bana aldığımız Philips FC 9205 Marathon ELEKTRİK SÜPÜRGESİnin aynısından annemede almıştık yani ben kendiminkini kullanmadan anneminki ile fikir edinmiş olduk :) çok memnun kaldığımız bir model oldu. çekim gücüde çok iyi herhangi bir sorun yaşamadık. Tercih eden olursa memnun kalacagınızdan eminim. :KK9:

bekonun şarjlı elektrik süpürgesi

kendisi ufak ama marifeti çok:KK9:

tavsiye ederim

bu arada mavi renk olanını alın çok havalı duruyo :KK34:

boch`un sarzli el supurgesi var cok memmunum.elektrikli supurgede de phlips var islak kuru herzaman kullanmiyyorum hali yikarken sadece siemensin supurgesi guzel onu gunluk kullaniyorum cok memnunum

arnica bora kullanıyordum.bıktım.evi süpürmekten bile tiksinir olmustum.temizliyeceksin agzı acık şekilde balkonda bekleteceksin yoksa cok kotu kokuyapıyor.her şeyi dertti.

bir daha asla su filtreli supurge almam.

en son dyson aldım.ohh bee hayat varmış

* * *
Selam kardeş,

Bende dyson almak istiyorum. Ama hangi modelini alacağıma karar veremedim. Animal serisi daha mı güçlü acaba. istiyorum ki halılar ın canına okuyan bir süpürge olsun. Halıyı yıpratsın , eskitsin , toz tüy kıl bırakmasın . Halı 1 yılda eskisin süpürgenin yüzünden. Nerdeyse halının tüylerini bile yolsun. Halının yıkanmasına gerek kalmasın. İşte böyle bir süpürge olsun istiyorum. Böyle bir süpürge kullanan varsa bana yorumlarını yazabilir mi ?

arnica bora kullanıyordum.bıktım.evi süpürmekten bile tiksinir olmustum.temizliyeceksin agzı acık şekilde balkonda bekleteceksin yoksa cok kotu kokuyapıyor.her şeyi dertti.

bir daha asla su filtreli supurge almam.

en son dyson aldım.ohh bee hayat varmış

arkadaşım bende dyson bakıyorum hangi modelini tavsiye edersın?

ben de arnica bora 4000 kullanıyorum.koku falan olmuyor.yani süpürdükten sonra 2 dk güzelce yıkayıp kurularsanız koku olmaz.pis suyu içinde asla bekletmemelisiniz.o zaman buharlaşarak filtreyş bozuyor.ben çok memnunum.halılarımı süpürdükten sonra resmen renkleri açılıyor.bir tane de anneme aldım.kardeşim evlenirken ona da arnica aldıracağım.memnun olmayanları anlayamıyorum.içinde su falan bekletiyorsunuz acaba?

bende senelerdir sulu süpürge kullanıyorum hiç koku yaptığını görmedim ihlasın temizlik robotundan kullanıyorum harika bir makine dövücü ucuyla halıların dibini temizliyo süpürdükten sonra hemen pis suyu boşaltıp su haznesini yıkıyorum kurulayıp kaldırıyorum makineyi bide hergün açarım makineyi üşenmem çok memnunum eğer durumunuz müsaitse alın derim kullandıkça verdiğiniz paraya değdiğini anlıyorsunuz :)

X