Artık Anladım Ki Sen Benim için Her Şey İken Ben Senin için Bir Hiçim .....

sinel

Nirvana
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2009
221
1
40
Bilgilendirme ve Teşekkür

"Arkadaşlar işim çok yoğundu yazamadım ' eşimle konuştuk özrünü diledi, tekrarı halinde ona tolerans gostermiyeceğimi soyledim ve konuyu şimdilik kapattım . Çocuk meselemizide bi süre erteliyeceğim . Hepinize çok teşekkür ederim . Çok büyük destek olduğunuz ve derdimi paylaştınız . Hepimiz için herşeyin hayırlısı olsun inş."

----------------------------------------

Dün Akşamki Tartışmadan Diyologlar

BEN :Nerdesin ? biliyorsun görüşemiyoruz doğru düzgün arta kalan vakitlerini bekliyorum sense onları bile başka işlerinde kullanıyorsun.

O: Takıldım biraz (alkollü geldi)

BEN : Arkadaşlarınla takılcağına beni dolaştırsaydın biraz,yalnızmı dolanayım dışarlarda sıkılıyorum

O : off yine başladın derdin ne senin hadi yatalım

BEN: Uykum yok yatmıcam sen yat

O : YATTI

ve sinirlerime hakim olamadım o yatınca gittim odaya ışığı açtım uykuya dalmş bile 30 sn de

BEN :sende nasıl vicdan var ya nasıl ben üzgünken rahat rahat uyuyabiliyorsun?

O :Ejladını .....m senin manyakmısın kızım sen .derdin ne

yastığımı aldım kapıyı kapattım ve o.odasına geçtim .

yattığı yerden küfürler söylenmeler kalktı geldi bi hışımla derdin ne ? - dedim ilgi istiyorum kendimi özel hissetmek istiyorum .

başladı ben babama hesap vermemişim sanamı vercem kimsin sen senin ağzına ....m dedi boğazımı sıktı ellerini saçlarıma takarak sartı tartışma devam ederken tekrar boğazımı sıkt

onları yaparken bile ben derdimi anlatmaya çalışlıyorum ..

Dedi böyle alışacaksın buna . Gelceğim zaman gelirim gideceğim zaman giderim . alışacaksın buna bıktım artık yeter Allah Belanı Versin senin dedi ve gitti yattı.

alışmıyacağım dedim asla alışmayacağım ..

ve evet ben bu duruma asla alışamayacağım daha önceki tartışmalarımızda da küfürler havadaydı ama artık şiddette devreye girdi.

Ben hiç bişeyden şikayet etmedikçe Eşim çok iidir. tabi yine bencilce ..

Eşim tır şöförü kendi tırını çalıştırıyo . evlenmeden önce şehir ler arası gitmiyorum çok nadir diyordu ben yola gidiyorsan ben yapamam hiç başlamayalım demiştim .

Bi aksilik oldu babası vefat etti borç kaldı tek erkek ödemesi için çalışması lazım .. yollara gitmeler başladı 3 gün 4 gün gelmemeler,hafta sonu çalışmalar

ve saplantı derece iş düşünme ve ben hariç herkesin yarasına derman olup koşturmalar .

eşimin evde olmamasına alışamıyorum bu konuda zaten tartışıyoruz ama iyice beni erteler suistimal eder oldu . çok zoruma gidiyor çookkk

benim çocuk problemimde var endometriozis hastayım ve çocuğum olmuyor 8 - 9 ay yalancı menepoza sokuldum 9 ay sonra(kasım 2012) regl olunca yumurta çoğaltma

ve aşılama yapıldı . doktor eşimin eline liste verdi şu günler burda ol diye o günlerin hiç birinde yoktu işe gittigitmeyebilirdi ama GİTTİ

ogunlerden biride benim doğum günümdü mafoldum günlerce ağladım ve aşılamamda tutmadı regl oldum ..

diyeceğim oki ben iyi olduğum hiç bir şeye ses çıkartmadıkça iyiyiz azcık dişimi göstersem başta yazdığım hakaretler devreye giriyor.

Eşim beni seviyor ama kendine göre bencil bir sevgiyle .. artık ne yapacağımı şaşırmış durumdayım bi yanım o kadar yoğun çek git diyorki .gi

Bir yanımda sabret sen elinde geleni yap gideceksende ben elimden geleni yaptım dersin ..

SİZCE NE YAPMALIYIM 1.5 YILLIK EVLİYİM ...

Son düzenleme:
eşin küfür ediyo boğazını sıktı falan derken

aşılamam tutmadı gitti demişsin

ben bu aşılama konusunu bilmiyorum ama gitti yi büyük harfle yazdığına göre gitmemesi gerekiyodu

bağlayabilirsin eşini iple eve

eşin küfür ediyo boğazını sıktı falan derken

aşılamam tutmadı gitti demişsin

ben bu aşılama konusunu bilmiyorum ama gitti yi büyük harfle yazdığına göre gitmemesi gerekiyodu

bağlayabilirsin eşini iple eve

ne desem bilemedim...
eşin çok mu alkollüydü böyle davranırken...
normaldede böylemi yoksa...
küfürler vurmalar fln çok çok çirkin...
en doğru kararı sen verirsin hayatın hakkında eşin zaten bunun böyle gideceğini söylemiş sana...

Kocam beni seviyo diyosun ama bence sevmiyo :KK43:( o yuzden yapabileceğin bise yok bence ayrılmaktan baska

Ne kadarlık evlisin hep böyle birimiydi?
Eğer bu sorunlar sonradan çıktıysa dönemsel sorunlar nedeniyle olabilir
bunlar önemli ayrıntılar..
Ama ayrıntılar olmadan şu anlattıklarına bakılırsa alışılacak gibi değil..
Ve bunlar seven birine yakışan davranışlar değil:KK14:
Eşin kıymetini bilmiyorsa sen kendinin kıymetini bileceksin başka yolu yok..

ne desem bilemedim...
eşin çok mu alkollüydü böyle davranırken...
normaldede böylemi yoksa...
küfürler vurmalar fln çok çok çirkin...
en doğru kararı sen verirsin hayatın hakkında eşin zaten bunun böyle gideceğini söylemiş sana...

Yok canım çok alkollu değildi normalde de ben bişeyden şikayet etmessem böyle değil .sadece sinirlenince gözü dönüyor ve bağırarak üste çıkmaya çalışıyor .
böyle gitcek dediği de hesap vermem gitceğim zaman gelirim gelceğim zaman gelirim di . şiddet için değildi.
kolaycı ve can yakıcılar ..şu an evdeyim o yok sormadım bile nereye işe gittin diye tek başıma oturuyorum ve düşünceler boğuyor beni..

Kocam beni seviyo diyosun ama bence sevmiyo :KK43:( o yuzden yapabileceğin bise yok bence ayrılmaktan baska

sevdiğini biliyorum ben uyurken duyuyorum bazen seviyo öpüyo kokluyo .. bu ara dediğin gibi o kadar yoğunki gitmek ayrılmak hissi . ama 1.5 yıllık evliyim eşim normalde böyle değil ama fevri sonradan özrünü diliyor ama benim içim oyuluyor artık ..

Ne kadarlık evlisin hep böyle birimiydi?
Eğer bu sorunlar sonradan çıktıysa dönemsel sorunlar nedeniyle olabilir
bunlar önemli ayrıntılar..
Ama ayrıntılar olmadan şu anlattıklarına bakılırsa alışılacak gibi değil..
Ve bunlar seven birine yakışan davranışlar değil:KK14:
Eşin kıymetini bilmiyorsa sen kendinin kıymetini bileceksin başka yolu yok..

1.5 yıllık evliyim canım normalde davranışları iyi bi problem yok ama son zamanlarda çok tartışır olduk :KK43:

Bir mektup yaz uzun uzun eve bırak ve git bi kaybetme hissini yaşasın bence..
Duygularını anlat eşine madem konuşurken seni dinlemeyip hemen sinirleniyor bu yolu seç bakalım..
hiç bu tarz bişey denedin mi?

zannetmem ki
hiçbir sevgi bu derece olsun.

hadi eşşeklik yaptı dövdü seni (sevgi gösterisi bu şekilde diyorsun ) ama yaralarına dahi derman olmuyor
işin çok çok zor, allah yardımcın olsun
aklından gitmek geliyorsa eğer
sakın kendıne engel olma, vardır yüreğinin ve hislerinin bir bildiği.

Bir mektup yaz uzun uzun eve bırak ve git bi kaybetme hissini yaşasın bence..
Duygularını anlat eşine madem konuşurken seni dinlemeyip hemen sinirleniyor bu yolu seç bakalım..
hiç bu tarz bişey denedin mi?

bir kere sinirlenip gitmiştim yine ihmal ilgisizlik ve duyarsızlık mevzularından aradı açmadım mesajlar aramalar . sonra açtım gel dedi gel konuşalım . eve geldim bağırdı etti sen nasıl gidersin sen nasıl kadınsn bunu ne biçim insansın felan ..siniri geçincede sakın bi daha beni bırakıp gitme sen benim herşeyimsin koynuna yatınca huzur buluyorum bütün sıkıntılarım arınıyorum diye ..

bir kere sinirlenip gitmiştim yine ihmal ilgisizlik ve duyarsızlık mevzularından aradı açmadım mesajlar aramalar . sonra açtım gel dedi gel konuşalım . eve geldim bağırdı etti sen nasıl gidersin sen nasıl kadınsn bunu ne biçim insansın felan ..siniri geçincede sakın bi daha beni bırakıp gitme sen benim herşeyimsin koynuna yatınca huzur buluyorum bütün sıkıntılarım arınıyorum diye ..

sanırım huzur bir tek orada buluyor.:KK19:

Eline boşanma celbi geldiğinde geçer bu artisttik hareketleri.Dikkat ette birgün yine sinirliyken elini boğazından çekmeyi unutmasın arkadaşım malum haberlerde neler izliyoruz. Onlarada sorsan kendince eşlerini seviyordur. Muhatap olma bir süre, yemeğini vs yap fakat onunla bir şey paylaşma bakalım sen kendini çekip uzaklaştığında hareketlerinde değişiklik oluyor mu?

zannetmem ki
hiçbir sevgi bu derece olsun.

hadi eşşeklik yaptı dövdü seni (sevgi gösterisi bu şekilde diyorsun ) ama yaralarına dahi derman olmuyor
işin çok çok zor, allah yardımcın olsun
aklından gitmek geliyorsa eğer
sakın kendıne engel olma, vardır yüreğinin ve hislerinin bir bildiği.

seviyor diyorum evet ama bencilce seviyor diyorum .. dediğin gibi kavga ettiğimiz zaman bile sinirleniyor tekrar kavga ederek barışmaya çalışıyor.

Bu olalı uzun zaman oldu demek ki..
Bir kayıp tekrarı iyi gelebilir bence..
Ben olsam mektup yazar içimi doya doya dökerdim şayet peşimden gelirse şartlar koyardım sanırım

Eşinizin sevgi dili çok farklı..

Bır bucuk yıl evlisiniz siz ilgi ve alaka istiyorsunuz eşiniz küfürler ediyor.

Uç dört yıl sonrasını düşünemiyorum..Madem eşinizin sevgisine inanıyorsunuz onu öyle kabul edın..

Kavga dövüş olmasın .Yada saygı çercevesinde sorunlarınızı halledin..

Eline boşanma celbi geldiğinde geçer bu artisttik hareketleri.Dikkat ette birgün yine sinirliyken elini boğazından çekmeyi unutmasın arkadaşım malum haberlerde neler izliyoruz. Onlarada sorsan kendince eşlerini seviyordur. Muhatap olma bir süre, yemeğini vs yap fakat onunla bir şey paylaşma bakalım sen kendini çekip uzaklaştığında hareketlerinde değişiklik oluyor mu?

bende şu an dediğin gibi yapıyorum bakalım ne olcak birden çekip gitmekte zor çocuk problemim olduğu için ekstra kötü hissediyorum zaten , evliliğim için elimden geleni yapıp olmuyorsa zaten yapıcak bir şeyim yok .. mecbur gidicem ..

Canim senin icin cok üzüldüm. Bence arkadaslarin dedigi gibi, tavrini koy (alkollü olmadigi bir zaman).
Onunla acik acik konus, sartlarini say. Mutsuzlugunu dile getir. Nedir bu bizim türk kadinlarin cektigi ya :KK14:

seviyor diyorum evet ama bencilce seviyor diyorum .. dediğin gibi kavga ettiğimiz zaman bile sinirleniyor tekrar kavga ederek barışmaya çalışıyor.

sanırım bu davranışları sürekli olan bir şey.
'boğmaya çalışması falan
gerçekten akıl almaz bir durum
sanırım bu boğma işi falan ilk değil?

X